Niemedyczne forum zdrowia

BLOK OGÓLNY => Informacje organizacyjne => Wątek zaczęty przez: Mistrz 15-04-2013, 17:51Tytuł: Elitarne Niemedyczne Forum Zdrowia Biosłone
Wiadomość wysłana przez: Mistrz 15-04-2013, 17:51
Wygląda na to, że im jakiś ruch niezgodny z obowiązującym nurtem staje się popularniejszy, tym większej ilości osób bądź instytucji to przeszkadza. Koniec końców nurt taki przechodzi do podziemi, by z tej pozycji podgryzać korzenie kruchych podstaw powszechnie obowiązującego nurtu. Na takim właśnie zawirowaniu historii znalazł się prozdrowotny, a więc antymedyczny ruch Biosłone, którego witryną jest Niemedyczne Forum Zdrowia Biosłone.

Mamy nadzieję, że obecne rozwiązanie jest dotychczasowe, i że niebawem przyjdzie czas sprzyjający na wyjście z Naszym Forum do szerokiej publiki, tymczasem jednak dostęp do jego zasobów będą mieli jedynie ci, którzy złożą stosowną deklarację. Złożenie deklaracji oznacza, że użytkownik godzi się na warunki uczestniczenia w życiu forum wyznaczone przez Administrację, ujęte w Regulaminie Forum Biosłone (http://forum.bioslone.pl/index.php?action=rules), a także dodatkowy warunek, mianowicie zakaz krytykowania sposobu prowadzenia forum. Jeśli ktoś rzeczywiście chce mieć wpływ na jego kształt, ma możność aktywnego włączenia się w jego nurt. Natomiast wichrzycielom będzie bezwzględnie odbierany dostęp do zasobów forum.

Poza tym innych niedogodności nikt nie odczuje, każdy bowiem będzie mógł zarejestrować się na forum, odebrać mail aktywacyjny, a następnie złożyć deklarację, i już jest biosłonejczykiem, czyli aktywnym uczestnikiem Forum Biosłone. Może pisać, ale nie musi. To ważne, bowiem u nas wymagane jest pisanie zgodnie z zasadami polskiej pisowni. Kto tego nie potrafi, lepiej niech tego nie robi, w przeciwnym bowiem razie spotka się z reprymendą. A jeśli odpyskuje – straci dostęp do forum. Takie panują u nas zasady.

Niektórzy mogą mieć problem z odpowiedzią na pytanie dodatkowe podczas rejestracji (http://forum.bioslone.pl/index.php?action=register), które brzmi: Wpisz nick Józefa Słoneckiego, którego używa na forum Biosłone. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Mistrz. Nie, nie jest to test na inteligencję, jak niektórzy nam zarzucają, lecz skuteczna ochrona przed e-robotami. By zapora ta wciąż spełniała swoją rolę, hasło musi być co jakiś czas zmieniane, ale zawsze będzie w tym samym gatunku, np. podaj nazwę najkrótszego miesiąca, albo drugiego dnia tygodnia, czy coś w tym stylu.

Za niedogodności przepraszamy, ale wynikły one nie z naszej winy. Po prostu musieliśmy ratować forum przed zagrożeniami – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Józef Słonecki