Niemedyczne forum zdrowia

BLOK PORAD, POMOCY I WYMIANY DOŚWIADCZEŃ => NIA - kontrolowana rana wg dra Ashkara => Wątek zaczęty przez: scorupion 16-12-2013, 16:24Tytuł: Doskonałe samopoczucie po NIA i Korżawskiej
Wiadomość wysłana przez: scorupion 16-12-2013, 16:24
Earth
Cytat
Kiedy polaczyłem NIA ze sposobem odżywiania w/g Korżawskiej zacząłem osiągać prawdziwe rezultaty w postaci doskonałego samopoczucia.
Zauważyłem, że to dobre samopoczucie decyduje o tym czy czujemy się zdrowi czy nie. Mając nawet najlepsze badania lekarskie a nie mając dobrego samopoczucia nadal nie będziemy czuć się zdrowo.   
Gościsław
Cytat
Tak jak piszesz Earth - doskonałe samopoczucie jest oznaką zdrowego życia i badania nijak się do tego mają. Gratuluję Ci. Osiągnąłeś stan a jakim wiele osób marzy.
tomaszewski (ten co rozwłóczy po całym necie moje prywatne sprawy)
Cytat
Przede wszystkim osiągnął stan którego przez lata nie mógł osiągnąć na Biosłone, czyli zyskał zdrowie. Również gratuluję Earthowi.
Elżucha ,
Cytat
, też się dołączam z promyczkami! To takie optymistyczne, co napisałeś. Podziwiam Twoją niezłomność w poszukiwaniu sposobu i konsekwencję w stosowaniu, waw! Dobrze, że Jesteś.
I znowu Earth
Cytat
Jesteście bardzo kochani. Dziękuję wam za te wpisy. Każdy z nas doskonale wie, że dobre samopoczucie można stracić bardzo szybko. Już po jednym niewłaściwym posiłku moje doskonale samopoczucie "siada".
Czasami wpadam na posiłki do dziadków. Zdarzyło mi się zjeść coś u nich. Każdy taki posiłek potem odchorowywalem

Hehehehe.

Ps. Jedno muszę przyznać, elokwencja, kultura i uprzejmość na wersalskim poziomie. Oczywiście tylko do momentu pojawienia się strasznego słowa Biosłone.Tytuł: Odp: Doskonałe samopoczucie po NIA i Korżawskiej
Wiadomość wysłana przez: Osci 16-12-2013, 20:15
Ps. Jedno muszę przyznać, elokwencja, kultura i uprzejmość na wersalskim poziomie. Oczywiście tylko do momentu pojawienia się strasznego słowa Biosłone.
Za wzór chyba obrali sobie Ciebie - nie wiem po co wytykać innych. Niech każdy robi po swojemu. Tutaj na forum przecież już nie piszą...


Tytuł: Odp: Doskonałe samopoczucie po NIA i Korżawskiej
Wiadomość wysłana przez: scorupion 16-12-2013, 20:33
Tu jest forum Askhara, który się do niego nie przyznaje, ale nikomu to nie przeszkadza:
http://www.lekarstwonaraka.com.pl/FORUM.htm

Osci, to było w postscriptum, główne przesłanie to działanie NIA.