Niemedyczne forum zdrowia

BLOK OGÓLNY => Korzyści stosowania metod prozdrowotnych => Wątek zaczęty przez: Mistrz 02-03-2014, 16:04Tytuł: Kto to napisał
Wiadomość wysłana przez: Mistrz 02-03-2014, 16:04
Ciekawy jestem, czy zgadniecie, kto to napisał.

Cytuj
Zawsze, kiedy tu zaglądałem, wkurzały mnie wypowiedzi Mistrza. Mówiłem, co za porąbany, niewygodny gość - tego nie, tamtego nie... tylko hipokratejskie prawa natury.

Jest to urywek z wątku przeniesionego na zaplecze, do wątków historycznych. Z tego względu moderatorzy nie biorą udziału w konkursie.


Tytuł: Odp: Kto to napisał
Wiadomość wysłana przez: Kasial_70 02-03-2014, 16:46
Machos?


Tytuł: Odp: Kto to napisał
Wiadomość wysłana przez: Mistrz 02-03-2014, 17:09
Rzeczywiście, Machos. Nie wiedziałem, że to będzie takie oczywiste. Miałem w zanadrzu dalszą część wypowiedzi, dla ułatwienia, ale teraz jest to już bezprzedmiotowe. Jednak to dość ciekawe, więc poczytajcie dalej:

Cytuj
Kiedy któryś raz z kolei przeczytałem jego wypowiedzi, usiadłem, myślałem i myślałem i byłem coraz bardziej zły, bo to co głosi Mistrz jest wredną, chamską prawdą, że wkurza do potęgi entej. Ja zastanawiałem się, w jakim stanie jest mój organizm maskowany i wygłuszany cały czas suplementami. Zacząłem się normalnie bać, ale to był moment zwrotny w moim życiu. Po odstawieniu zaczęły się dolegliwości wcześniej łatane. Serce wariowało, skakało, to był koszmar. Piłem już tylko MO i dołączyłem koktajle i pełen bojaźni, że pozwoliłem zaufać własnej maszynie naprawczej czekałem każdego dnia. Miałem oto kiedyś żyć pełnią życia prawdziwego, a nie sztucznego, bo tak napisał wariat Słonecki na tym forum. Po gehennie ok. czterech miesięcy zacząłem równać do normalnego życia. Dzisiaj, po prawie dziesięciu miesiącach, mogę z czystym sumieniem powiedzieć: "Tak, warto było". Organizm każdego dnia dziękuje mi za tę prostą drogę do przodu.Tytuł: Odp: Kto to napisał
Wiadomość wysłana przez: Machos 03-03-2014, 17:43
Właśnie o mało nie spadłem z krzesła, jak to przeczytałem, tzn. jak przeczytałem, że to ja. Wczoraj zajrzałem do tego wątku, przeczytałem pierwszy post z zacytowanym tekstem, trochę pomyślałem i nawet do głowy mi nie przyszło.

Teraz przeczytałem post Kasial_70 i sobie od razu pomyślałem, o kogo ona pyta, o mnie? Przecież to nie ja.

A to ja? No proszę.

Kasial_70 znasz mnie lepiej ode mnie. Brawo!


Tytuł: Odp: Kto to napisał
Wiadomość wysłana przez: Kasial_70 03-03-2014, 18:32
Pamiętam (jak przez mgłę) ten post, a dodatkowo Twój styl wypowiedzi jest na tyle charakterystyczny, że nie miałam wielkich wątpliwości. :)