Niemedyczne forum zdrowia

BLOK OGÓLNY => Korzyści stosowania metod prozdrowotnych => Wątek zaczęty przez: Mistrz 13-03-2015, 01:45Tytuł: Po zdrowie z Biosłone
Wiadomość wysłana przez: Mistrz 13-03-2015, 01:45
Jestem z wami od dwóch lat, a właściwie jesteśmy, bo ja i mój mąż. Od tego czasu stosujemy MO (http://portal.bioslone.pl/mo) i ZZO (http://portal.bioslone.pl/zzo). Dwa lata temu przez 3 tygodnie byliśmy na 1 etapie DP (http://portal.bioslone.pl/dp). Oprócz wahnięć cukru, generalnego osłabienia i ogromnych potów, nie mieliśmy objawów grypopodobnych. Po tym okresie zaczęliśmy się czuć, jakby życie zaczęło się od nowa. Obudziliśmy się. Czuliśmy się o wiele lżej, zapach i smak wróciły jak z dzieciństwa.

Mąż od wielu lat cierpiał na katar sienny i polipy w nosie plus narośl w kroczu. Dziś nie ma kataru, znikł polip, a narośl zaczyna się zmniejszać. Pełen sukces!!!

Ja od wielu lat cierpiałam z powodu astmy, alergii, wiecznych zapaleń oskrzeli. Tony lekarstw, antybiotyków, sterydów doprowadziły mnie do kandydozy. Dziś nie mam już astmy, alergie się zmniejszyły. Chciałam Wam podziękować. Jesteście dla mnie drogowskazem.

Pozdrawiam i wysyłam moc dobrej energii!!!


Tytuł: Odp: Po zdrowie z Biosłone
Wiadomość wysłana przez: Dużagosia 13-03-2015, 08:17
I tak trzymać. Ja niekiedy myślę, że to sen, że to niemożliwe aby tak dobrze się czuć gdy w koło pełno chorych padalców, zwłaszcza młodych. Robię wszystko aby dzielić się tą wiedzą, jaką zdobyłam na Biosłone. Coraz częściej z dobrym skutkiem i to mnie cieszy.