Niemedyczne forum zdrowia

BLOK OGÓLNY => Korzyści stosowania metod prozdrowotnych => Wątek zaczęty przez: kika75 26-05-2007, 18:17Tytuł: Korzyści z metod Mistrza
Wiadomość wysłana przez: kika75 26-05-2007, 18:17
Moja babcia prosila przekazac Panu wyrazy wdziecznosci i uznania.Proponowane przez Pana metody stosuje dosc krotko (okolo pol roku),a ma bardzo zadawalajace efekty.Najwiekszy z nich to bezpieczna rezygnacja z tabletek na nadcisnienie.Babcia twierdzi,ze bez nich czuje sie lepiej (nie ma dyskomfortow zoladkowych) a wyniki tez sa ok.Tylko boi sie przyznac lekarzowi,ktory twierdzi,ze te tabletki to do konca zycia.Babcia nie chce z nim polemizowac,bo twierdzi,ze on woli mowic niz sluchac.No to babcia bierze te recepty i ich nie wykupuje.O Panu zas mowi bardzo cieplo i z wielka sympatia.


Tytuł: Korzyści z metod Mistrza
Wiadomość wysłana przez: Franka 14-01-2008, 23:31
Przed dwoma laty z zakładu kosmetycznego wróciłam z grzybicą paznokci. Leczenie nie odniosło skutków z wiadomych względów. W paznokcie wcierałam jeszcze przez jakiś czas maść Triderm. Mistrz i dr Janus uświadomili mi, że powinnam leczyć przyczynę, a nie skutek. Zaniechałam smarowania.  Od  7 miesięcy piję MO i z satysfakcją obserwowałam, jak grzybica znika z moich paznokci :) Dziś już nie ma po niej śladu. Teraz dodatkowo wyrzuciłam ze swojego menu produkty stanowiące pożywkę dla grzybów. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną. Ale pierwsze efekty dodają sił do walki z tym  intruzem.
Pozdrawiam