Niemedyczne forum zdrowia

BLOK OGÓLNY => Korzyści stosowania metod prozdrowotnych => Wątek zaczęty przez: nusia 21-08-2008, 09:32Tytuł: Mogę jeść surówki
Wiadomość wysłana przez: nusia 21-08-2008, 09:32
Kochani

chciałam się podzielić super wiadomością, po trzech miesiącahc picia MO jesm surówki !! Własnej roboty, kupne (rzadko) i jabłka. Dotej pory po surówce i jabłkach bolał mnie strasznie brzuch, konkretnie nie wiem co zołądek chyba. Od 2 tygodni prawie codziennie zajadam się wielką kolorową "miską" codziennie dziękuję, że przez dziwny przypadek trafiłam na to forum i że mogłam się zapozanć z książkami i wiedzą  naszych "wodzów".


Tytuł: Jem Surówki
Wiadomość wysłana przez: Żabka 22-08-2008, 11:29
Nusia to świetna wiadomość :) to naprawdę cudowne, że mikstura tak szybko działa. Ja też juz nie raz dziękowałam Bogu, że trafiłam na to forum.


Tytuł: Odp: Jem Surówki
Wiadomość wysłana przez: Julia Ciesielska 15-02-2009, 13:04
Ja tak polubiłam warzywa od kiedy stosuję zasady zdrowego odżywiania że aż sama sie dziwię tej odmianie. Kiedyś smakołykiem była pizza, słodycze, spaghetii, dziś to jest suróweczka z rozmaitością warzyw :)
Wręcz mnie te fast foodowe dania obrzydzają, jak sobie pomyślę co tam jest pod przykrywką ostrych przypraw to mnie odrzuca :/