Niemedyczne forum zdrowia
04-03-2024, 06:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 02-03-2024, 15:43 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
1. Zamów pijawki i tą pielęgniarkę ze szpitala, ona wyczyści tą rankę i stawiamy pijawki.
2. Prywatną wizytę pielęgniarki zapłacisz 50 zł i zaraz stawiamy pijawki.


Taką podpowiedz napisałem do żony. Jaka była reakcja to czytelnik moich postów wie.

Nawet pan doktor zalecał pijawki.
Jak ta ranka powstała to już opisywałem i jak była gojona też jest kilka potów napisane.
Problem z gojeniem tej ranki jest taki, że jest ona na środku kostki, a ja śpię na prawym boku, nogi muszę mieć mocno podkurczone i tym samym ta ranka jest mocno przyciśnięta do materaca, ruszam nogami, a to powoduje częściowe rozdrapywanie tej ranki. Następny problem jest taki że mam zerwane połączenie grubego palca w stawie skokowym, a to powoduje ruchy boczne i przeszkadza gojeniu. Jeszcze prywatny fizjoterapeuta uruchamia mi te stawy skokowe i tym samym wypycha ze stawu skokowego te toksyny które są w stawie skokowym.

Przedstawiłem problem i przedstawiłem w jaki sposób można to rozwiązać. Powiem fizjoterapeucie żeby ten staw skokowy nie ruszał do czasu zagojenia tej ranki. Można zrobić taki opatrunek żeby ta ranka nie była narażona na rozdrapywanie, wystarczy obok tej ranki zamocować takie waciki i noga będzie oparta o waciki.


Jaki jest najważniejszy problem do rozwiązania to jest napisane pierwsze zdanie na tej stronie. Gdyby były robione okłady z oleju rycynowego od 2013 r to nie trzeba by goić ranki, bo by ona nie powstała.

Do żony napisałem tylko dwa proste zdania, bo moja sprawność jest nieco mniejsza od torreadora, więc miałbym kłopoty.


 2 
 : 01-03-2024, 16:03 
Zaczęty przez Mistrz - Nowe: wysłane przez Gibbon
W przegotowanej wodzie jest mniej mikroplastiku


Cytat
Próbki twardej wody z kranu zostały pobrane w Guangzhou w Chinach, po czym dodano do nich różne ilości NMP. Próbki były gotowane przez pięć minut, po czym pozostawiono je do ostygnięcia. Następnie naukowcy zmierzyli zawartość swobodnie unoszącego się plastiku.

Jak się okazało, w procesie wrzenia twardej wody, bogatej w substancje mineralne, na drobinach plastiku odkłada się węglan wapnia (CaCO3, czyli typowy “kamień”). Warstwa inkrustowanego plastikiem węglanu wapnia odkłada się wewnątrz czajnika, skąd można ją usunąć. Drobne cząsteczki unoszące się w wodzie można odfiltrować na przykład przelewając wodę z czajnika przez filtr do kawy.

Efekt eliminacji mikroplastiku był wyraźnie bardziej widoczny w przypadku twardej wody — z próbki zawierającej 300 miligramów CaCO3 na litr wody po przegotowaniu udało się usunąć aż 90 proc. NMP. W przypadku miękkiej wody (mniej niż 60 miligramów CaCO3 na litr) gotowanie nadal usuwało około 25 proc. NMP.


 3 
 : 29-02-2024, 16:27 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Gibbon
Łyso Wam teraz?: 4 
 : 29-02-2024, 09:55 
Zaczęty przez Shpeelka - Nowe: wysłane przez Machos
Jestem z Biosłone, dzięki zdrowiu mam siłę na takie rzeczy https://www.youtube.com/watch?v=QFW2i72C-0M

 5 
 : 26-02-2024, 16:04 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Cytat
   
Odp: Chory układ nerwowy - przypadek szczególny
« Odpowiedz #420 : 13-09-2022, 10:35 »
Cytat
Dlaczego nie chcecie  zrozumieć, że wymagacie ode mnie czegoś czego nie potrafię, bo mam uszkodzony organizm.
Daję przykłady, że nikt rozumny nie ma pretensji do ślepego że jest ślepy.
Napisałem, że ROZUMIEM ŻE NIC NIE rozumiecie z mojej sytuacji zdrowotnej, ale nie rozumiem dlaczego nie chcecie skorzystać z moich podpowiedzi:


 
Cytat
Całe życie poświęciłem na pracy dla rodziny, a teraz mam prośbę żeby dać ogłoszenie do sąsiedniego bloku, że potrzebna jest osoba do całodobowej opieki, bo jestem niepełnosprawny. CZY TO SĄ DUŻE WYMAGANIA?
Tą prośbę składałem wielokrotnie. Jestem pewny, że taka osoba jest i będę mógł uwolnić żonę, bo żona jest przekonana, że wszystkie choroby ma z mojego powodu.

P

Przykład, że nikt rozumny nie ma pretensji do ślepego, że jest ślepy wydawał się czytelny, ale nie jest czytelny, bo każdy wie, że mam dobry wzrok.

Jak ja mam przedstawić, że mam uszkodzony obwodowy układ nerwowy, skoro lekarz NEUROLOG ,nie rozumie jaką mielopatię zdiagnozował szpital w Częstochowie.

Nie przypominałbym tego FAKTU, bo to było 10 lat wcześniej, tylko chodzi o to, że obecnie się ujawnia owa mielopatia w bardzo bolesny sposób dla mnie.
Bardzo proszę zwrócić na to uwagę, że lekarz neurolog kwestionuje wyniki badań szpitala w Częstochowie. Nie przypuszczam żeby neurolog nie miał wiedzy w temacie mielopati, tylko wydaje mi się, że taka mielopatia jak moja nie jest znana służbie zdrowia, tym bardziej nie są znane konsekwencje uszkodzeń mieliny całego układu nerwowego.
Ja wcześniej piałem, że plastry na odleżyny mają w składzie srebro, ale taką ilość srebra mój organizm już zaakceptował, bo nie mam negatywnych objawów związanych ze stosowaniem tych plastrów. Srebro jest neurotoksyczne, taka wrażliwość występuje tylko w moim przypadku.
Do gojenia tej ranki na kostce miałem stosowane same srebro, to miałem problemy z oddychaniem i inne problemy, chciałem to przetrzymać, bo już mam dosyć tej ranki, ale się nie dało. Najgorsza była taka plastelina, bo mi nawet oczy wypychało, ale jest szansa, bo postawiłem 6 pijawek koło tej ranki i jest widoczna poprawa.

 6 
 : 25-02-2024, 12:51 
Zaczęty przez Mistrz - Nowe: wysłane przez Gibbon
W ludzkich łożyskach znaleziono mikroplastik

Cytat
Naukowcy przebadali 62 ludzkie łożyska i we wszystkich wykryli mikroplastik. Nie było go dużo, ale nie wiadomo, jakie mogą być skutki jego działania. Autorzy badania sugerują, że inne tkanki mogą zawierać go znacznie więcej.

Cytat
Jeśli chodzi o rodzaje tworzyw, to najczęściej (54 proc.) znajdowany był polietylen, wykorzystywany głównie do produkcji toreb i butelek. Na drugim miejscu znalazły się polichlorek winylu oraz nylon. Wykryto też dziewięć innych polimerów.


 7 
 : 24-02-2024, 07:22 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Ale to nie wszystko, albowiem inna rozciągnięta na 60 km kolumna samochodów wojskowych, wyładowana 600 miliardami złotych, zbliża się do przejścia granicznego w Świecku.


 8 
 : 24-02-2024, 07:19 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Rozciągnięta na 60 km kolumna samochodów wojskowych z ukraińskim zbożem technicznym zbliża się do infrastruktury technicznej na naszej wschodniej granicy.


 9 
 : 20-02-2024, 19:02 
Zaczęty przez Skorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Degeneraci z Unii zwariowali. Źle to wróży, będzie cenzura, zamordyzm, a na koniec upadek. Nie mają już nic do zaoferowania poza wcześniej wymienionymi atrakcjami.

 10 
 : 20-02-2024, 18:59 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Uśmiechający się do siebie tęczowi wywalili z programu nauczania wszystko co polskie. Rzeź na Wołyniu nazwali konfliktem, "Pan Tadeusz", "Chłopi" out, na to miejsce Tokarczuk, o której Lem napisał, że obraża jego rozum oraz nauka o 57 płciach. Warto było głosować na Tuska.

Strony: [1] 2 3 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!