Niemedyczne forum zdrowia
09-08-2020, 00:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Radiobiosłone --> www.radiobioslone.pl
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Wczoraj o 19:54 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Skorupion
Aby uchronić się przed ptasią grypą na jesieni jest przygotowane w MZ rozporządzenie o nakazie noszenia masek przez kury i koguty.

 2 
 : Wczoraj o 10:36 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
W czwartek wieczorem wróciła żona od córki i mówi, że będzie wizyta Nikiszyny, ale będzie zdalna, czyli ja mam powiedzieć czego oczekuję, a córka przekaże pani Nikiszynie. Podobną wizytę przerabialiśmy siódmego kwietnia. Ja miałem napisać o co mi chodzi i żona przekaże telefonicznie pani Nikiszynie. Ja opisałem, a żona powiedziała, że dzwoniła pani Nikiszyna i powiedziała, że aby  udzielić porady to musiała by mnie widzieć. Co mam o tym myśleć?

 3 
 : Wczoraj o 07:55 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Zboczeńcy swoją drogą, ale czas wrócić do głównego tematu. A więc Apokalipsę uważam za otwartą! Myślałem, że trochę dłużej się jeszcze zejdzie. Przecięcia wstęgi dokonał niewyspany narciarz nielegalnym rozporządzeniem wydanym dzisiejszej nocy. Zobaczymy czy opozycja z tym coś zrobi, bo moment jest doskonały, czy dalej będą się wygłupiać z tęczą. Jeśli nic nie zrobi oznacza, że są zblatowani. Całkiem możliwe, obserwując chłodnym okiem widać, że wszystkie najważniejsze ustawy były głosowane jednakowo.
Apokalipsa powinna przynieść najpierw wielką inflację, upadek całego systemu bankowego, wielki wzrost cen kruszców, zwalenie cen nieruchomości, ogólnie biedę. Ale to dopiero początek.
Siedemdziesiąt lat fartownego pokoju w Europie zawdzięczamy dwóm elementom. Posiadanie przez antagonistów broni masowego rażenia i obecności wojsk amerykańskich w Niemczech. Przez to nie opłaca się nikomu napadać na nikogo. To się zmieni, prawdopodobnie od wycofania się kowbojów. Sami będą mieli kłopoty z lewakami i Afroafykańczykami, które powinny eksplodować w postaci wojny domowej.
Jeśli przyjrzymy się dokładniej historii ludzkości to widać jak na dłoni, że przez długie okresy w wielu państwach rządzili psychopaci i bandziory. Dlaczego nagle miałoby to się zmienić?

 4 
 : 07-08-2020, 12:56 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
A tu dla naszego dobra prokurator ściga ocalałych z Rzezi Wołyńskiej za głoszenie prawdy. Można podpisać petycję o zwolnienie obrońcy banderowców:
https://roty.pl/kampanie/odwolac-mlynarczyka-petycja-przeciw-prokuratorowi-ktory-walczy-z-prawda-o-wolyniu/

 5 
 : 07-08-2020, 12:52 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Skorupion
Juras, Zbawca Narodu, bez niego wszyscy by umarli.A teraz zgadnijcie kto zapłacił koszty sądowe.

 6 
 : 06-08-2020, 16:45 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Piotr
Wracają obostrzenia, na razie tylko na wybranych terenach, ale widać, że za chwilę będą chcieli znowu wszystkim pętlę na szyi zaciskać.

 7 
 : 06-08-2020, 12:00 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Gibbon
Tęczy, a jakże, braknąć nie mogło - ani na gębach ani w racicach: 8 
 : 06-08-2020, 04:56 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Antonio
Można by rzec, że historia z pandemią obnażyła do cna nikczemność "służby zdrowia". Mało kto się temu oprze. Warto posłuchać jak to "zamaskowani bandyci" z izby lekarskiej traktują innych:

https://youtu.be/l8mQzy8hc0c

 9 
 : 05-08-2020, 15:55 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Najlepiej jest jak organizm czerpie wszystkie potrzebne składniki z diety, ale w moim przypadku jest to nie możliwe i właśnie dlatego wróciłem do spróbowania suplementacji, ale ktoś kto potrafi ogarnąć moją nieco skomplikowaną sytuację i doradzić. Miałem umówiona wizytę na siódmego kwietnia, ale nie przyjmowała. Postanowiłem ponownie się umówić, ale jakoś była niedostępna. W ubiegłym tygodniu żona mówi, że córka znalazła Nikiszynę i że będę miał wizytę w sierpniu. W poniedziałek przychodzi Justyna i mówi, że zielarka miejscowa przyjdzie i zbada jaki mam poziom krzemu i przepisze suplementację, ale ja mówię, że nie tylko krzem jest mi potrzebny i że chcę do Nikiszyny, to ona mówi, że nie można się dodzwonić i nie wiem co mam o tym myśleć.

 10 
 : 05-08-2020, 11:10 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Pani Nikiszyna bywała na targach zdrowia w Katowicach organizowanych przez miesięcznik SZAMAN. Jak byłem na kuracji w Busku to poprosiłem córkę żeby znalazła panią Nikiszynę i przedstawiła moją sprawę i poprosiła o poradę. Pani Nikiszyna zaleciła i sprzedała mnóstwo suplementów. Na forum suplementy były krytykowane i nie stosowałem ich.   

Strony: [1] 2 3 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!