Niemedyczne forum zdrowia
30-11-2022, 05:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ramówka Radiabiosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Dzisiaj o 00:24 
Zaczęty przez Andrus - Nowe: wysłane przez Poziomek
Jak to ma być brane na pasożyty to polecam Robatox.
Można u mnie zamawiać.

 2 
 : Wczoraj o 22:27 
Zaczęty przez Andrus - Nowe: wysłane przez Andrus
Nie bardzo wiedziałem, gdzie wkleić to zapytanie, ew. proszę o przeniesienie do innego działu.
Potrzebny specyfik jak w tytule, może ktoś ma jakieś kontakty w Egipcie, gdzie jest produkowany. Z góry dziękuję za pomoc.

 3 
 : Wczoraj o 18:53 
Zaczęty przez Gibbon - Nowe: wysłane przez Gibbon
Bezczelnie dyskryminująca jest nazwa tej patologii...

Jako najmniejsza z mniejszości, wykorzystałem trend i zadzwoniłem do WHO z zarzutem dyskryminacji. Pozytywnie rozpatrzono moją skargę:


WHO: Małpia ospa będzie nazywać się mpox


Cytat
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała w poniedziałek, że zacznie używać nowego terminu "mpox" jako nazwy dla małpiej ospy i wezwała inne kraje do pójścia w jej ślady. Zmiana terminologii jest wynikiem skarg, iż obecna nazwa choroby jest rasistowska i stygmatyzująca.

 4 
 : Wczoraj o 15:49 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Cytat
Dlaczego nie chcecie  zrozumieć, że wymagacie ode mnie czegoś czego nie potrafię, bo mam uszkodzony organizm.
Daję przykłady, że nikt rozumny nie ma pretensji do ślepego że jest ślepy.
Napisałem, że ROZUMIEM ŻE NIC NIE rozumiecie z mojej sytuacji zdrowotnej, ale nie rozumiem dlaczego nie chcecie skorzystać z moich podpowiedzi:


 
Cytat
Całe życie poświęciłem na pracy dla rodziny, a teraz mam prośbę żeby dać ogłoszenie do sąsiedniego bloku, że potrzebna jest osoba do całodobowej opieki, bo jestem niepełnosprawny. CZY TO SĄ DUŻE WYMAGANIA?
Tą prośbę składałem wielokrotnie. Jestem pewny, że taka osoba jest i będę mógł uwolnić żonę, bo żona jest przekonana, że wszystkie choroby ma z mojego powodu.

P
Przykład mojej niesprawności może jest nie czytelny, więc piszę konkretnie, że mam uszkodzony układ nerwowy: obwodowy układ nerwowy i ośrodkowy układ nerwowy. Mam więcej uszkodzeń, ale uszkodzone układy nerwowe są główną dysfunkcją, bo to one zawiadują funkcjonowaniem organizmu.

Uważam, że poszukanie opiekuna zastępczego jest ważną sprawą dla psychiki żony, bo nie musi żyć z obciążeniem, iż coś musi. Ważne jest dlatego żeby opiekun mógł się zapoznać z moją dysfunkcją i jak postępować. Żona będzie mogła odpocząć i zaprosić opiekuna zastępczego.

 5 
 : Wczoraj o 11:10 
Zaczęty przez Sebaya - Nowe: wysłane przez Xemonoj
Nie brałem i nie biorę antybiotyku i jest ok wszystko.

 6 
 : 28-11-2022, 19:19 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Cytat
Pomoc powinna być efektywna, a jakie efekty przynosi obecna pomoc?
A zapytaj komu.


Uprzejmie donoszę, że moja żona jest ruską onucą i antyszczepionkowcem, bo kiedy bym nie otworzył po niej lodówki, to świeci się światło.

 7 
 : 28-11-2022, 11:54 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Cytat
Oligarchowie zorganizowali majdan. Robili wykłady jak to jest dobrze na zachodzie, a nasza władza chce współpracować z Putinem, więc trzeba obalić rząd siłą. POWINO BYĆ TAK, że w demokracji przekonuje się wyborców ARGUMENTAMI i zdobywać władzę w demokratycznych wyborach. Oligarchowie z zachodniej Ukrainy nie wierzyli w zwycięstwo w demokratycznych wyborach, więc postanowili wziąć władzę siłą. Podczas wieców była zakąska i samogon, więc wiecowników było dużo. Było dużo osób z zachodniej Europy, a szczególności z Polski popierających majdan, czyli siłowe przejęcie władzy. Dlaczego Amerykanie i zachodnia Europa uważali, że w Ukrainie trzeba obalić siła rząd wybrany w demokratycznych wyborach?

Tak pomagali Ukrainie obalaniu demokratycznego rządu. Teraz pomagają "najpierw nieśmiało", a teraz mocno w walce z Putinem, bo Putin zaatakował Ukrainę bez powodu. KŁAMSTWO POWTÓRZONE WIELOKROTNIE STAJE SIĘ PRAWDĄ dla tych co świadomie kłamią.
Papież powtarza przerwijcie to barbarzyństwo. Jeżeli Rosjanie popierają Putina to można mówić, że propaganda putinowska odebrała im rozum i nie wiedzą co czynią, ale czy Papież opiera swoje poglądy na propagandzie putinowskiej?
Zginęło wiele tysięcy osób z powodu nie uszanowania demokratycznych wyborów. Każdy chce pomagać słabszemu, ale dawanie broni służy zabijaniu. Takie same stanowisko ma Papież.

Pomoc powinna być efektywna, a jakie efekty przynosi obecna pomoc?

 8 
 : 28-11-2022, 11:35 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Cytat
Wszyscy są przekonani, że Putin zaatakował Ukrainę zupełnie bez powodu. Wszyscy mówią o Putinie, że największy zbrodniarz w historii Świata tylko Papież ma inne zdanie w tym temacie. Papież mówi, że wszyscy jesteśmy winni (decydenci) Amerykanie i Europejczycy. Nie chodzi tylko o "szczekanie NATO pod granicami Rosji". Dobrze by było wrócić do 2014 r. Wiedzę mam na temat tego konfliktu tylko z przekazów medialnych. Na Ukrainie były dwa obozy: pomarańczowi byli w zachodniej Ukrainie, niebiescy byli we wschodniej Ukrainie. W demokratycznych wyborach wygrali niebiescy i ich Rząd obrał kurs prorosyjski. Oligarchowie zachodniej Ukrainy zorganizowali "majdan". Byli przeciwni, że Rząd obrał kurs prorosyjski. SUWEREN DAŁ władzę ugrupowaniom prorosyjskim, mieli mandat żeby zawierać umowy, które nie podobały się oligarchom zachodnim.
Nasza obecna władza mówi, że zachód  jest większym zagrożeniem dla naszej suwerenności jak wschód, więc gdyby obecna opozycja zorganizowała " majdan" i przejęła władzę to.....
Napisałem ten poprzedni post wieczorem i w nocy miałem taki sen. Duży pies najpierw skomlał do mnie, a jak się zbliżałem do niego to na mnie szczekał. Moja interpretacja tego snu jest taka, że ktoś ważny na biosłone był mi przychylny, ale po napisaniu wczorajszego postu bardzo mnie krytykuje i dlatego przypomniałem 2014 r być może ktoś zrozumie, że nie koniecznie sprawy wyglądają tak jak głosi ogólna propaganda.

 9 
 : 27-11-2022, 20:39 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Trzeba być optymistą i jednocześnie realistą. Putin nie osiągnął tego co zamierzał i Żeleński nie może osiągnąć tego co chce. Teraz Putin nie ma się dokąd cofnąć. Musi to zrozumieć Europa Zachodnia, im szybciej to zrozumie to mniej ludzi zginie. Amerykanie zyskują na tym konflikcie, wystarczy uświadomić sobie co się stało z walutami. Na pewno nasi "bracia" chcieliby wciągnąć nas w ten konflikt.

 10 
 : 27-11-2022, 20:37 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Piotr
Wirus był niebezpieczny dla starych, schorowanych i otyłych. Od początku tej plandemii umierali głównie tacy ludzie.

Strony: [1] 2 3 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!