Niemedyczne forum zdrowia
23-10-2020, 00:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czwarty tom "Zdrowia na własne życzenie" --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Wczoraj o 11:12 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Jack
Wspaniały człowiek z nietuzinkową osobowością. Zrobił tak wiele dobrego dla ludzkiego zdrowia. On nadal będzie istnieć w tym wszystkim, co po sobie pozostawił, a Jego książki wciąż będą uzdrawiać...

 2 
 : Wczoraj o 10:34 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Magnusone
To bardzo smutna wiadomość, wręcz trudno w to uwierzyć.
Miałem okazję spotkać Pana Józefa trzykrotnie. Pierwszy raz na spotkaniu Biosłone w Katowicach. Już wtedy emanował jakąś tajemniczą aurą i wyróżniał się na tle innych uczestników spotkania. Był postacią nietuzinkową. Jego słowa na długo zapadły mi wówczas w pamięci i spowodowały, że zainteresowałem się ideą Biosłone. 
Odszedł od nas dobry i bardzo pomocny człowiek.

 3 
 : Wczoraj o 08:43 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez GosiaD
Bardzo, bardzo smutna wiadomość.

 4 
 : Wczoraj o 08:00 
Zaczęty przez Vilus - Nowe: wysłane przez Udana
Nie wklejaj samych linków bez komentarza.

A komentarz powinien być taki, oni sprawdzają my wiemy.

 5 
 : Wczoraj o 07:42 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Udana
Strasznie żal i bardzo to smutne!
Niech Aniołowie zabiorą Go do Raju!

Ale czy można wiedzieć co się stało?

 6 
 : Wczoraj o 07:05 
Zaczęty przez Kamil - Nowe: wysłane przez mlinka
Jestem z Wami od 2010 roku. Przez cały ten czas jestem bardzo mocno związana z ideami portalu. Przeczytałam regulamin i będę go przestrzegać. Serdecznie dziękuję. Proszę o dodanie mnie do elitarnego forum.

 7 
 : Wczoraj o 01:30 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Machos
Wielka strata dla społeczności Biosłonejskiej. Czy forum będzie dalej istnieć? Czy możecie podać przyczynę śmierci?

Ważniejsze od tego jak umarł jest to jak żył, jaki był i co zrobił dla ludzi. To, ile swojego życia poświęcił by ratować zdrowie i życie innych. Artykuły które są dostępne na Portalu nie wzięły się z nikąd. Kosztowały Mistrza mnóstwo czasu, wysiłku i energii. Zawsze pozytywnie nastawiony i niestrudzony w walce o propagowanie idei zdrowego odżywiania. Pomagał ile mógł w gabinecie, na forum, na portalu. Jego priorytetem było dbać o innych jak tylko potrafił. Można by rzec, że oddał(by) życie, by innym żyło się lepiej - zdrowiej.

Pomocą pacjentom oddawał się bez reszty kosztem jakiegokolwiek wypoczynku. Taka prawda.

Pamiętam jeden ze zlotów, gdzie praktycznie przez cały pobyt kilkudniowy odsypiał, nieważne czy przed południem, po, czy wieczorem, do tego oczywiście dochodził sen w nocy. Mogę się domyślać że zabrakło mu takich właśnie pauz regeneracyjnych w czasie ostatnich lat tego bardzo intensywnego trybu życia.

Nie zapomnę kiedy rozmawialiśmy i opowiadał mi o pisaniu jakiegoś tematu do książki. Pisał dotąd aż dochodził do tzw ściany. Robił przerwę i dalej do pisania. Sam po sobie czasem wiem co to znaczy, kiedy jestem dosłownie wyprany po wysiłku intelektualnym jak po jakimś maratonie, tyle że ja po takiej akcji lubię konkretnie odespać.

Nie zapomnę kiedy w Warszawie pomogłem wiedzą czasem dwóm, czasem trzem osobom dziennie. Po wizycie jednych nie odczuwałem nic, natomiast po wizycie niektórych byłem kompletnie rozładowany energetycznie. Doznawałem po części tego czegoś, czego z pewnością doznawał Mistrz, a przecież on praktycznie na okrągło przyjmował wielu... Wielu pacjentów Mistrza w ciągu tych ostatnich kilkudziesięciu godzin dzwoniło do mnie i wypytywało o niego a ja udzielałem odpowiedzi, wyciągając taki właśnie wniosek. Zostawiał sobie na wypoczynek tylko resztki snu, niosąc pomoc nam wszystkim.

Zostawił nam ponadto kawał potężnej, prozdrowotnej, wspaniałej wiedzy, dzięki której wielu z nas doskonale funkcjonuje, inni w ogóle mogą żyć, bo dawno by już ich nie było na tym świecie i wielka szkoda że poświęcając się dla nas, sam z tej wiedzy nie korzystał.  

 8 
 : 21-10-2020, 20:41 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Sally
Bardzo smutna wiadomość. Znałam Pana Józefa, jeździłam do niego z rodziną. Bardzo miło się z nim rozmawiało.
Wybitna indywidualność. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 9 
 : 21-10-2020, 19:09 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Asia61
Strasznie mi przykro. Ja również odczuwam wielki żal i stratę.

   Bardzo dużo zawdzięczam Panu Józefowi. Nauczył mnie jak pomagać i uświadamiać ludzi, jak mogą przywracać swoje zdrowie, rozumieć własny organizm, odczytywać właściwie objawy.
   Do dziś dziękuję Stwórcy, że skierował mnie na ten portal i forum, które powstały i funkcjonowały jako dzieło tego wielkiego Umysłu i Serca.
   Dzięki temu żyję, dzięki temu pracuję, czuję się potrzebna, mam wiedzę o zdrowiu, wiedzę potrzebną i udostępnianą każdemu potrzebującemu za darmo.

Wierzę, że jeszcze spotkam się z Panem Józefem, a wtedy pogadamy o ważnych, Bożych sprawach, i zrozumie, że ewolucjonizm to była bzdurka. smile 

 10 
 : 21-10-2020, 17:33 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Amelia
Smutna wiadomość, to był dobry człowiek.

Strony: [1] 2 3 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!