Niemedyczne forum zdrowia
27-05-2019, 01:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 25-05-2019, 21:26 
Zaczęty przez Yuppie - Nowe: wysłane przez Skorupion
Z antybiotyków może być ciężka kombinacja doxy, klabax i levoxa, z ziół Lathraea squamaria i Salvia divinorum. Na to drugie trzeba uważać. Zresztą pierwsze też nieobojętne, najlepiej znajdź fachurkę, doradzi co i jak, bo postać w jakiej się przyjmuje ma znaczenie.

 2 
 : 25-05-2019, 21:08 
Zaczęty przez Yuppie - Nowe: wysłane przez Yuppie
Cytat
Możesz pokombinować z ziołami dobrze działającymi na układ nerwowy, trochę ich jest.

Można prosić o konkretne nazwy/ilości oraz czego przeciwbólowego próbować?

 3 
 : 25-05-2019, 20:59 
Zaczęty przez Yuppie - Nowe: wysłane przez Skorupion
Cytat
W tym samym czasie zaczęło się dziać ze mną coś dziwnego. Zaczęłam dostawać mocnych drgawek, przypominających ataki padaczki bez utraty świadomości
Tak bywa przy Bartonelli. Możesz pokombinować z ziołami dobrze działającymi na układ nerwowy, trochę ich jest. Jeśli natychmiast po takim ziółku porządnie cię walnie to będziesz miała dowód.
Ból niestety typowy dla boreliozy. Normalne środki przeciwbólowe wtedy nie działają, pomagają przeciwzapalne, nieraz antybiotyki, nieraz olejki i niektóre zioła. Te zmiany z nerwami też typowe, dopiero co o tym pisałem.
Ta porządnie świrnięta młoda dama też ma boreliozę: https://forum.bioslone.pl/index.php?topic=30954.msg226949#msg226949

 4 
 : 25-05-2019, 16:59 
Zaczęty przez Yuppie - Nowe: wysłane przez Yuppie
Ostatnio sytuacja uległa diametralnej zmianie. Zaczęło się po cichu zarażeniem od bratanka - zatkanym nosem i kilkudniową temperaturą od 39 w dół, aż do ustąpienia objawów. Wspomagałam się jedynie srebrem koloidalnym w spray`u do nosa i przy toksycznym bólu pyralginą. Pewnego poranka, przy ogromnym bólu głowy, zwróciłam bardzo dużą ilość przezroczystej, kleistej ropy, co znacznie poprawiło samopoczucie. W tym samym czasie zaczęło się dziać ze mną coś dziwnego. Zaczęłam dostawać mocnych drgawek, przypominających ataki padaczki bez utraty świadomości. Nie pomagały dostępne środki, więc kilka razy odwiedziło mnie pogotowie. W związku z tym, że napady nie przechodziły, a wręcz nasilały i zwiększały swoją częstotliwość, byłam zmuszona odwiedzić 3 SOR-y, gdzie próbowano podawać mi różnego rodzaju farmakologię i kroplówki. Pewnej nocy, po ogromnej dawce leków i dużym napadzie, trafiłam do pobliskiego szpitala na Izbę Przyjęć Oddziału Neurologicznego. Przy przyjęciu zasłabłam z wyczerpania (prawie zemdlałam). Przyjęto mnie. Byłam tam równo tydzień. W tym czasie zrobiono mi EKG (lekka tachykardia zatokowa); zwykłe i video EEG (2 napady kończyn w trakcie video) oraz 2x rezonans magnetyczny. Ten ostatni pokazał bardzo duży obszar bliznowaty i pociąganie nerwu trójdzielnego oraz dwóch pobliskich i ich zrost. Teraz dochodzę do siebie w domu. Zostałam wypisana z rozpoznaniem częściowych napadów padaczkowych uogólnionych, spowodowanych nie działającymi już lekami przeciwdrgawkowymi. Zmieniam je na inne i zaczynam odczuwać poprawę, ale ataki jeszcze mają miejsce - pomaga Pan Józef. Obecnie szukam alternatywy dla opioidów, mam świadomość, że wachlarz możliwości redukcji bólu przy takim wyniku jest ograniczony. Często czuję pulsowanie w okolicy miejsca operacji, a czasem wręcz jakby tętnica i nerwy chciały wydostać się na zewnątrz. Ból to czasem dawka do 600-800 mg tramalu retard, więc jest o co walczyć. Będę konsultować się z lekarzami, jakie mam możliwości z ich strony (neurochirurgia, neurochirurgia naczyniowa, medyczna marihuana, olejki CBD o wysokim stężeniu), ewentualnie napary z czarciego pazura.

 5 
 : 25-05-2019, 11:33 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Wynik jest jednoznacznie ujemny, można najwyżej badanie powtórzyć. Można leczyć objawy, wtedy żadne wyniki nie są potrzebne.

Moja interpretacja jest podobna.

 6 
 : 24-05-2019, 14:14 
Zaczęty przez Kamil - Nowe: wysłane przez grzegorczykwiki
Witajcie, również miałam spore problemy z jelitami, miksturę stosuję od dość niedawna jednak już widać zmiany in plus smile

 7 
 : 24-05-2019, 13:08 
Zaczęty przez Mistrz - Nowe: wysłane przez Skorupion
O ile to jedyny sposób na usunięcie grzyba z mózgu to pogratulować naturze sprytu. Ale ja też jestem sprytny, właśnie wpadło mi do głupiego łba, że człowiek umiera właściwie co trzy minuty i tylko złapanie oddechu ratuje go przed niechybna śmiercią.
Nie ma chorób psychicznych, widzę u kleszczobiorców co się dzieje, przeróżne świry zmieniają się w rytm leczenia, czasami odchodzą w niebyt. Co ciekawe inna jest reakcja na olejki i zioła, a inna na antybiotyki. Zakraplanie na boreliozę nie działa.

 8 
 : 24-05-2019, 11:00 
Zaczęty przez Mateusz1208 - Nowe: wysłane przez Poziomek
82 lata więc ponad średnią dla mężczyzn. Ciekawe czy na coś chorował.

 9 
 : 24-05-2019, 09:53 
Zaczęty przez Mistrz - Nowe: wysłane przez Gloria
Na portalu ukazał się piąty odcinek Drogi przez piekło. 10 
 : 24-05-2019, 09:14 
Zaczęty przez Afer - Nowe: wysłane przez Skorupion
To porządny chłop jesteś z tym pisaniem na bieżąco, bo innym jakoś się nie chce.
Antybiotyki przez dwa lata wydają się bardzo nierozsądną opcją, na zdrowy rozum to głupota, ale w praktyce nieraz chronią przed takim rozwojem sytuacji jak u Tomwarka czy Mbogdana. Nieraz, nie znaczy, że zawsze. W przebiegu boreliozy zachodzą niezrozumiałe na razie dla mnie interakcje między toksynami, zapaleniami i bakteriami. Na dodatek pojawiło się jeszcze coś takiego jak CIRS. Dosyć to wszystko skomplikowane.

Strony: [1] 2 3 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!