Niemedyczne forum zdrowia
22-09-2019, 06:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ramówka Radiabiosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Wczoraj o 21:44 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Bywa i tak:
żyję! Od lipca na illads. Jest różnie. Ale ostatnio przeważają piękne i pełne życia dni. Moja twarz przypomina już dawną, tą sprzed choroby. Widzę u męża wielką ulgę. 😂😂
Powraca siła i jasność umysłu. W jeden, cudowny, wrześniowy weekend nawet zapomniałam o chorobie. Serio! Pierwszy raz od kilku lat. Wówczas nawet pominęłam dawkę abx. Ot 😊.
Wiem, że ciężkie dni jeszcze nadejdą. Jeszcze przede mną długa i wyboista droga do osiągnięcia celu. Ale trzeba ją cierpliwie przejść. Trochę schudłam na diecie. Ale to nie jest wielki dramat. Ważne żeby nie lekceważyć diety. Z grzybem poki co sytuacja jest stabilna.
Zwracam się do wszystkich, którzy tracą nadzieję w lepsze jutro. Kochani, nigdy, przenigdy nie poddawajcie się!!! Szukajcie tych metod leczenia, które wam służą

 2 
 : Wczoraj o 11:36 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
No tak, dobry aktor, to oglądałem lata temu na żywo u Pietrzaka: https://www.youtube.com/watch?v=C--CuGfRNcY
Ale nie o to chodzi. Całą akcja jest głupia, niedorzeczna, lipa po prostu, przyniosła efekty odwrotne od założonych. Nieudacznicy polityczni.

A tu kolejna świrnięta akcja, demon seksu czyta o seksie hehehe: https://twitter.com/i/status/1175170558352379905
Na marginesie pani Holland Agnieszka jest najbardziej antypolskim reżyserem.

 3 
 : Wczoraj o 11:03 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Antonio
Pszoniak zawsze był taki "odjazdowy"... Pamiętam jego rolę a la Anna Grodzka msn-wink. W sumie sympatyczny gość smile. Kto by się tam aktorami przejmował -- przecież to od stuleci najgorszy zawód.

 4 
 : 20-09-2019, 14:32 
Zaczęty przez sylviapl - Nowe: wysłane przez Xemonoj
A chlorek magnezu?

 5 
 : 20-09-2019, 14:31 
Zaczęty przez Xemonoj - Nowe: wysłane przez Xemonoj
Jaką antytoksynę?

 6 
 : 20-09-2019, 10:36 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Do pisiorków można doczepić się jeszcze o wiele spraw, ale jedno jest decydujące. Stanowią ostatnią zaporę przeciwko pogrążeniu się w odmętach szaleństwa i głupoty, jakie chce nam zgotować opozycja. Nie za bardzo wyobrażam sobie powrotu Platformy do władzy, to byłby koszmar.

Na koniec dwie ogólne uwagi.
Ludzie głosują kierując się odczuciami i emocjami. Rozumu i chłodnej analizy tam się nie uświadczy.
Politycy nic nam nie dają, ani złotówki ze swoich. Oni zabierają, a potem po pobraniu prowizji, część łaskawie oddają.

 7 
 : 20-09-2019, 00:05 
Zaczęty przez sylviapl - Nowe: wysłane przez Angelika
Ja polecam dezodorant nie kremie firmy Manna. Ten bez zapachu dla skór wrażliwych. W ofercie są również zapachowe, ale używałam i nie były tak skuteczne, choć opinie są różne.  Tylko w chłodniejsze dni dawały radę, ale przecież nie o to chodzi. Za to ten pierwszy o którym piszę, nigdy mnie nie zawiódł i jest bardzo wydajny. Dodam, że na mnie żaden dezodorant naturalny nie działa, ten jest pierwszy i będę stosować póki będzie w ofercie.

https://mannamydlo.pl/produkty/dezodoranty-w-kremie-i-wody-kwiatowe/kremowe-dezodoranty/bezzapachowy-dezodorant-w-kremie-do-skory-wraliwej-udoskonalony

 8 
 : 19-09-2019, 14:57 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Skorupion
Czas na faworytów - PIS.
Ci z kolei nienawidzą przedsiębiorców i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą czyli ludzi najbardziej zdeterminowanych, pracowitych, innowacyjnych, którzy są siła napędową gospodarki. Najchętniej utopiliby ich w łyżce wody, na razie wystarcza gnębienie coraz większą ilością przepisów, nakazów, zakazów, wydłużaniem im czasu pracy i ogólnie zwiększaniem obciążeń oraz ostateczne dobicie ZUSem.
Dla PISu ideałem jest społeczeństwo składające się po połowie z pracowników korporacji i budżetówki. Oczywiście te korporacje to tylko z musu, bo dla polskiego rządu są nie do ruszenia. Gdyby były do ruszenia to wszyscy pracowaliby na państwowym. Ot socjalizm.

 9 
 : 19-09-2019, 13:43 
Zaczęty przez scorupion - Nowe: wysłane przez Gibbon
Lepiej żeby nieogarniający rzeczywistości ześwirowali i na wybory nie poszli.

 10 
 : 19-09-2019, 11:24 
Zaczęty przez Mistrz - Nowe: wysłane przez Alicja
Na portalu ukazał się nowy artykuł: http://portal.bioslone.pl/anafilaksja

Mam pytanie dotyczące artykułu o anafilaksji. Dlaczego witaminy z grupy B stanowią czynnik ryzyka przy pojawieniu się anafilaksji? W mojej rodzinie występuje polimorfizm genu MTHFR. Po wykonaniu różnych badań przy stosowaniu różnych diet doszłam do wniosku, iż tylko przy ograniczonym spożyciu mięsa oraz przy dodatkowej suplementacji aktywnymi formami witamin z grupy B jestem w stanie utrzymać poziomu homocysteiny poniżej 10. Bez tego poziom wzrasta do 14. U mojego ojca poziom wzrósł do ponad 16 i w 2017 roku miał 2 zawału serca. Moja córka w sierpniu i wrześniu miała anafilaksję lekką (opuchnięta twarz w znacznym stopniu uniemożliwiająca widzenie) po ugryzieniu komara - na 100% tego jestem pewna, że to był komar. Córka też ma polimorfizm MTHFR. Czy jako alergik może przyjmować aktywne formy witaminy B (metylokobalamina b12, quatrofolic b9, b6)?

Strony: [1] 2 3 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!