Niemedyczne forum zdrowia
27-11-2020, 03:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 : 23-11-2020, 18:47 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Antonio
U nas niejaki Simon przechwala się stosowaniem tego leku na "r".

 12 
 : 23-11-2020, 11:13 
Zaczęty przez Monica100 - Nowe: wysłane przez Shadow
Niestety nikt nie ma szklanej kuli, żeby Ci powiedzieć, czy to grzybica, ale na pewno warto działać. Moja żona, jak mnie poznała, miała spore problemy z zatokami. Co zimę czy jesień, jak przychodziły niskie temperatury, łapał ją silny ból zatok oraz zapchany nos. Typowe zatoki. Odkąd zaczęła ze mną stosować zasady Biosłone + MO + KB, to te ataki jej praktycznie całkowicie zniknęły. Trafi się krótki okres infekcji zatok na cały sezon jesień-zima. Wcześniej było to praktycznie cały taki sezon i siedziała na lekach na zatoki.
Ja znów mam wodnisty katar, jak na dworze jest zimno robię coś siłowo. To są typowe mniejsze lub większe problemy z zatokami czy jamą nosową tak wnioskuję.

Czy samo MO i praktyka Biosłone rozwiążą Twój problem, tego nikt nie wie. Na pewno warto od tego zacząć, a po 2-3 latach pomyślisz co dalej.

 13 
 : 21-11-2020, 15:56 
Zaczęty przez Monica100 - Nowe: wysłane przez Monica100
Witam, Od roku po każdym lekkim przemarznięciu mam ostre ataki kichania, szczypania sluzówki nosa oraz wodnisty katar. Taki stan utrzymuje się prze 2 doby. Jestem praktycznie wykluczona z normalnego funkcjonowania bo non stop kicham, oczy mi łzawią i leje mi się z nosa. Tak jak napisałam powyżej to się powtarza za każdym razem jak lekko prze marzne a potem wejdę do ciepłego pomieszczenia np. dzisiaj byłam u fryzjera 3 godz, było tam chłodno, czułam że mi jest zimno następnie wróciłam do domu i po 5 min dostałam ataku. Czy to grzybica? Dodam że odżywiam się wg. zasad zdrowego odżywiania i nie mam innych objawów że strony układu pokarmowego. Proszę o pomoc.

 14 
 : 21-11-2020, 14:49 
Zaczęty przez AndrzejEM - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Cytat
Nie wiem, co było bezpośrednią przyczyną, która zapoczątkowała mój regres zdrowotny (po głębszym zastanowieniu się stawiam na przewianie lewego ucha, bezdech senny, po którym nie mogłem zasnąć lub zatrucie alkoholem – wypiłem 2 kieliszki wódki i potem przez kilka godzin ciężko mi się oddychało). Wszystko zaczęło się nagle. Pewnego dnia jadąc autobusem do pracy zrobiło mi się gorąco, nie mogłem złapać tchu, musiałem szybko oddychać. Musiałem wysiąść kilka przystanków wcześniej, aby się uspokoić i ochłonąć. Od tej pory mój stan pogorszył się z dnia na dzień. Oto objawy, j

Stosowanie zasad Biosłone wyciąga zadawnione choroby, a boreliozę masz już dawno to nie jest pierwszy atak.

 15 
 : 21-11-2020, 14:16 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Monthoux
Skandal we Francji: zakupiono olbrzymią ilość leku Remdesivir (producent: Gilead) i leczono nim zakażonych koronawirusem, tzw. drugiej fali. Okazało się, że lek uszkadza poważnie nerki. WHO zaczyna ostrzegać przed „leczeniem” tym specyfikiem. Przy okazji dowiadujemy się, że ta sama molekuła była testowana przy leczeniu eksperymentalnym SIDA i później Ebola (w obu przypadkach nie zdała egzaminu). Remdesivir jest kilkaset razy droższy od hydroxychloroquiny (ordynator kliniki antyinfekcyjnej w Marsylii, Didier Raoult kontynuuje leczenie lekiem Plaquenil= chydroxychloroquine. Niepokorny, ale ma tak solidną reputację międzynarodową, że nie sposób go zdyskredytować) której sprzedaż zakazano we Francji, a która efektów ubocznych nie ma. Po puszczeniu w eter filmu Hold-up klimat się zmienia (we Francji i okolicy frankojęzycznej). Wychodzą na jaw skandale dotyczące służby zdrowia, ludzie zaczynają protestować odnośnie masek, ale i szczepionek.
To nie tylko w Polsce, ale na całym świecie dzieją się skandale. Zapraszam do obejrzenia filmu dokumentalnego Hold-up. Ten film zmienia spojrzenie na tę całą epidemię. Widziało go już ponad 1,5 mln widzów na Youtubie, bo wcześniej pojawiał się i znikał na różnych platformach. Teraz trudno go już zamieść pod dywan.

 16 
 : 21-11-2020, 12:00 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Pewne zjawiska trudno zrozumieć, ale one istnieją.
FAKTY:
1. 7-11-2020 napisałem dwa posty i o 21-erwszej piekło mnie lewe ucho. Dla mnie jest to znak, że ktoś źle o mnie myśli.
2.17-11-2020 piekło mnie lewe ucho, ale po 18-tej.

 17 
 : 20-11-2020, 18:09 
Zaczęty przez Piotr - Nowe: wysłane przez Monthoux
Niestety już nie ma.
Vimeo jest chyba francuskie jeśli mnie pamięć nie myli, więc długo się tam nie utrzyma.

Jakieś inne źródło?

https://youtu.be/ojP-1Jb5Y7E

 18 
 : 20-11-2020, 13:04 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Inga
Już od dłuższego czasu nie zaglądałam na forum i dzisiaj trafiłam na tę smutną informację.
Bardzo dużo nauczyłam się z książek Pana Słoneckiego i wyniosłam z tego forum. Dziękuję.
Wyrazy współczucia dla rodziny.

 19 
 : 19-11-2020, 20:21 
Zaczęty przez Machos - Nowe: wysłane przez R2d2
Czy są jakieś plany nadawania nowych/ starych audycji?

 20 
 : 18-11-2020, 17:35 
Zaczęty przez Poziomek - Nowe: wysłane przez Gosia
Jakiś czas mnie tu nie było, wchodzę, żeby poczytać o occie jabłkowym i trafiam na taką ogromnie smutną, niespodziewanie zaskakującą wiadomość. Dziękuję panie Józefie za wszystko co pan dla nas robił.                       
Odpoczywaj w spokoju.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!