Niemedyczne forum zdrowia
18-01-2021, 21:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czwarty tom "Zdrowia na własne życzenie" --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
 41 
 : 07-01-2021, 13:27 
Zaczęty przez Kalina - Nowe: wysłane przez Shadow

Na prawdę? Według tych danych zaczynasz siać panikę?

"...zmarła 91-letnia osoba..."
"...zmarł 85-letni mężczyzna..."
"...zmarła osoba w wieku 88 lat..."
"...po szczepieniu ataku serca doznał 75-latek..."

Na prawdę??!! Serio??!!

Dlaczego tylko po cztery znaki interpunkcyjne, a nie na przykład po czterdzieści? I zaprawdę powiadam ci, że na prawdę pisze się naprawdę.

No cóż, jasno widać, że pod kątem szczepień nie robi się żadnych badań i każdy bierze na własne ryzyko. Bo niby w jaki sposób szczepionkę dostała osoba, która ma wiele uczuleń, alergii między innymi na antybiotyki. Nawet nikt nie badał tej osoby tylko podali szczepionkę. Równie dobrze mógł być zgon od wstrząsu anafilaktycznego. W tym przypadku to jest dobrowolne, każdy sam się godzi na ryzyko, ale w wielu przypadkach tak nie jest. Szczególnie dzieci, które czasem są kilka godzin po narodzinach. Co się wie na temat odporności czy uczuleń takich dzieci? To nie sianie paniki, tylko czysty fakt. Gdyby były badania danych osób pod kątem czy mogą przyjąć szczepionkę czy nie, to pewnie spora większość by nie mogła, bo są uczuleni albo chorzy, więc szczepionka tylko dla zdrowych. Pytanie, po co zdrowym szczepionka na wirus, który za pół roku będzie po kolejnej mutacji i szczepionka nawet jakby miała działać, to nie zadziała.

 42 
 : 07-01-2021, 07:30 
Zaczęty przez Kalina - Nowe: wysłane przez Skorupion
Na forum nikt nie sieje paniki, w przeciwieństwie do polityków, mediów i śmiertelnie nastraszonej dużej części społeczeństwa, która wpadła w obłęd i psychozę.

 43 
 : 06-01-2021, 22:50 
Zaczęty przez Kalina - Nowe: wysłane przez Rafalecito

Na prawdę? Według tych danych zaczynasz siać panikę?

"...zmarła 91-letnia osoba..."
"...zmarł 85-letni mężczyzna..."
"...zmarła osoba w wieku 88 lat..."
"...po szczepieniu ataku serca doznał 75-latek..."

Na prawdę??!! Serio??!!

Dlaczego tylko po cztery znaki interpunkcyjne, a nie na przykład po czterdzieści? I zaprawdę powiadam ci, że na prawdę pisze się naprawdę.

 44 
 : 06-01-2021, 20:06 
Zaczęty przez Kalina - Nowe: wysłane przez Piotr
Coraz więcej osób umiera i choruje po szczepieniach:
https://chnnews.pl/zdrowie/item/4640-rosnie-liczba-zgonow-po-szczepieniach-na-covid-19.html?fbclid=IwAR2_zedwuBZHSvEyNrVAnsZK6CA74wQfjEY5SI8VHzWDv20p1DdfDE9p0Ps
Pewnie będą starali się ukrywać te informacje.

 45 
 : 04-01-2021, 20:46 
Zaczęty przez Kamil - Nowe: wysłane przez Iwo
Witam.
Przeczytałam regulamin i oczywiście będę się stosować.
MO stosowałam od roku 2009 i właśnie wtedy przeczytałam książki Mistrza. Na "Niemedyczne forum zdrowia" trafiłam w roku 2011 i wtedy też "zachłysnęłam się" zawartą tam wiedzą. Niestety najróżniejsze zawirowania życiowe sprawiły, że parę lat później zaniechałam stosowania MO. Bardzo chciałabym zacząć kolejny raz przygodę z Bioslone i dlatego właśnie bardzo proszę o umożliwienie mi korzystania z elitarnego forum.
Pozdrawiam.
 

 46 
 : 04-01-2021, 19:23 
Zaczęty przez Skorupion - Nowe: wysłane przez Darko
Butelki otworzyłem ok. 1,5 roku temu, wyrzucić czy zawartość będzie dobra?

 47 
 : 04-01-2021, 12:34 
Zaczęty przez Kalina - Nowe: wysłane przez Shadow
Wypowiedzi odważnych lekarzy z całego świata na temat Covid-19 i szczepionki.
https://www.bitchute.com/video/TlxWZHk5yhFM/

Amerykański film z 2003 roku przewidział; wirusa z Chin, pandemię, maseczki, wymazy, kwarantannę.
Niestety nim napisałam, film przestał być dostępny(zdolniejsi odszukają).
https://www.youtube.com/watch?v=ayMoP...

Komentarz na czas kryzysu Jacka Sokala.
https://www.youtube.com/watch?v=vVNAb7NV5C4


Masz może pełny link filmu z 2003 roku? link wydaje się niekompletnie skopiowany, chyba, że po prostu sama dałaś te 3 kropki, bo nie znasz całego linku smile

 48 
 : 03-01-2021, 12:17 
Zaczęty przez Mbogdan - Nowe: wysłane przez Mbogdan
Cytat
Jest problem z wybraniem łóżka dla mnie, takiego żebym był samodzielny w nocy i nie wołał żony do pomocy. NIE WIEM JAK MAM TO NAPISAĆ, bo to co piszę jest niezrozumiałe, chociaż używam dosadnych określeń.
Jestem szczęśliwy jak żona wyjeżdża na cały dzień, bo nikt mi nie niszczy nerwów. (Nie jestem samodzielny w gotowaniu, więc potrzebuję wstępnego przygotowania.)

Najbardziej pragnę być samodzielny w nocy, ale mam ograniczone możliwości wynikające z mojej niepełnosprawności. NIKT ROZUMNY nie ma pretensji do ślepego, że jest ślepy, a żona ma ciągle pretensje i w ten sposób pogłębia moje problemy.

Można wziąć to łóżko i kupić materac taki żeby był podobny do tego co jest na wersalce w stołowym, a może nie będzie potrzebny.

Proponowałem wziąć to łóżko, bo córka mówiła, że można obniżyć poziom leżenia do 22-26 centymetrów, więc  logiczne by było zastosować dodatkowo taki materac jaki jest  na wersalce  w stołowym.
Poziom góra materaca jest ponad pół metra (mówię o wysokości tak na oko, jeżeli się pomylę to
napiszę)
JAK Z POWYŻSZEGO WYNIKA TO ŁÓŻKO DLA MNIE SIĘ NIE NADAJE. Gdziekolwiek będzie stało to ja na tym łóżku nie  potrafię funkcjonować.
Takie samo łóżko mieliśmy wypożyczone, ale nie przespałem się ani  razu, bo nie potrafię się położyć na tym łóżku.

 49 
 : 31-12-2020, 18:27 
Zaczęty przez Bunia - Nowe: wysłane przez Piotr
Bunia jak Twoje zwapnienia, czy udało się je zmniejszyć?
Wydaje mi się, że przyczyną zwapnień mogła być twarda woda, którą piłaś.

 50 
 : 30-12-2020, 12:08 
Zaczęty przez Izunia 3ch - Nowe: wysłane przez Janek
https://portal.bioslone.pl/obalanie-mitow/jak-wymieraly-epidemie#pandemia_polio

Proponuję zmiany w następujących akapitach:

Doustną szczepionkę przeciw poliowirusowi wynalazł rosyjski Żyd – Albert Bruce Saperstein, który po emigracji do Stanów Zjednoczonych zmienił nazwisko na Sabin. Szczepionka Sabina zawiera, podobnie jak szczepionka Koprowskiego, żywe inaktywowaneatenuowane poliowirusy, a więc nie zawiera żadnych konserwantów. Jest tak samo podawana doustnie, a więc łatwa w stosowaniu i nie wymaga wykwalifikowanego personelu medycznego, jak szczepionka Salka. Podobnie jak szczepionka Koprowskiego, szczepionka Sabina jest koktajlem wykonanym z mózgu szczura oraz substancji smakowych i zapachowych, które poprawiają jej smak i sprawiają, że dzieci chętnie ją piją. Szczepionka Sabina od szczepionki Koprowskiego różni się jedynie smakiem, zapachem, a także gatunkiem szczurów użytych do inaktywowaniaatenuowania poliowirusa.

Wydawać by się mogło, że po opanowaniu choroby zostaną zaprzestane szczepienia przeciwko niej, ale stało się akurat odwrotnie. Na przykład w Polsce nie tylko nie zaprzestano szczepień, ale ich liczba wzrosła i według tak zwanego obowiązkowego systemu szczepień każde dziecko powinno być zaszczepione cztery razy przeciwko poliowirusowi – najpierw trzykrotnie szczepionką Sabina, a w szóstym roku życia dodatkowo szczepionką Salka. O co tutaj chodzi? Otóż firmy farmaceutyczne nie tylko nie są zainteresowane wycofaniem produktu dającego największe na świecie zyski, ale robią wszystko, żeby zyskowność tego interesu systematycznie zwiększać. Ich pazerność nie zna granic, wychodzi więc na to, że opanowanie pandemii polio rozpętało istną pandemię chciwości.

Potwierdzenie ilości i typu szczepień przeciwko polio na: https://szczepienia.pzh.gov.pl/szczepionki/poliomyelitis/?strona=9#dlaczego-doustna-zywa-szczepionka-przeciw-poliomyelitis-(opv)-zostala-zastapiona-szczepionka-inaktywowana-(ipv)-podawana-we-wstrzyknieciu
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!