Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 23:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oczyszczanie dróg oddechowych i moczowych  (Przeczytany 24990 razy)
ania66
« Odpowiedz #20 : 31-10-2010, 20:53 »

Przepraszam. Od teraz będę zwracać uwagę na pisownię, bo na innych forach rzadko kto to robi.

Więc czy teraz mam szansę na uzyskanie odpowiedzi?


http://forum.bioslone.pl/index.php?board=74.0
« Ostatnia zmiana: 31-10-2010, 22:44 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Ewa43
« Odpowiedz #21 : 29-12-2010, 14:35 »

Planuję rozpocząć kurację oczyszczającą drogi oddechowe naparem z wrzosu. Objawy oczyszczania już nie występują. Jednakże spływająca wydzielina na tylnej ścianie gardła jest uciążliwa i chciałabym się jej pozbyć. Liczę, że kuracja wrzosem pomoże.
Zapisane
Kimg
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 62
MO: 05.01.2011+KB i DP.
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #22 : 08-02-2011, 18:39 »

Minął dopiero miesiąc stosowania MO, KB i DP. Czy mogę rozpocząć oczyszczanie dróg oddechowych? Czy lekkie odchrząkiwanie i kluska trudna do przełknięcia na podniebieniu, to objaw wskazujący na potrzebę oczyszczenia dróg oddechowych? Jestem w II etapie DP bez wzmożonych reakcji zdrowotnych. Przestają mi dokuczać bóle kręgosłupa.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #23 : 08-02-2011, 21:00 »

Minął dopiero miesiąc stosowania MO, KB i DP.
Czyli minął dopiero miesiąc miodowy a przed Tobą całe życie. biggrin

Poważnie: przez co najmniej pół roku stosujemy podstawę zdrowego życia wg Biosłone, czyli MO, KB, PD. Niczego innego nie wymyślamy (od tego jest Mistrz) i nie oczekujemy cudów. Jeśli zajdzie potrzeba to zastanowisz się nad wprowadzeniem mieszanki potem. Na razie masz klasyczne objawy oczyszczania. Tylko cieszyć się i czytać dalej. smile
Zapisane

Kimg
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 62
MO: 05.01.2011+KB i DP.
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #24 : 08-02-2011, 21:33 »

Dzięki Klara27. To znaczy - powoli do przodu. Zasugerowałem się NZ. Leki i paraleki dozwolone w trakcie diety. Mieszanka oczyszczająca drogi oddechowe dozwolona - jeśli objawy wskazują na potrzebę oczyszczenia. Chciałem spytać, jakie są to objawy?
« Ostatnia zmiana: 08-02-2011, 21:58 wysłane przez Kimg » Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #25 : 18-02-2011, 14:49 »

Czy bardzo są uciążliwe objawy po zastosowaniu mieszanki na drogi oddechowe? Zmieniam pracę na lepszą i nie wiem czy to dobry moment wkroczyć z taką decyzją. Po gardle spływa gęsta wydzielina. Zatoki w fazie oczyszczania. Stosuję już jakiś czas ssanie oleju - kilka miesięcy. Wysypka na twarzy dalej jest. Ósemki mają przykry zapach i dopiero teraz pojawił się lekki biały nalot na języku. Trochę nie wyobrażam sobie pić tego naparu wg zaleceń w pracy, ale skoro Wam się udaje. Tylko obawiam się tych wzmożonych reakcji. Jak to u Was wyglądało?
   
« Ostatnia zmiana: 18-02-2011, 15:32 wysłane przez Apollo » Zapisane

Pragmatism
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #26 : 18-02-2011, 15:16 »

Spróbuj, zobaczysz. Każdy organizm jest inny. U mnie reakcja po wypiciu chociażby jednej szklaneczki mieszanki na drogi oddechowe, jest niemalże natychmiastowa (bez przerwy spływa po ścianie gardła wydzielina, zatyka uszy, odczuwam stany przeziębieniowe, suchość w gardle, szczególnie w nocy, częstsze odchrząkiwania. Ponadto większe przygnębienie, drażliwość). Wiem, że muszę ją stosować dla własnego dobra, aby oczyścić moje liche drogi oddechowe, aczkolwiek robię to ostatnio bardzo ostrożnie.
« Ostatnia zmiana: 18-02-2011, 15:33 wysłane przez Apollo » Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #27 : 19-02-2011, 01:07 »

Ja takie efekty mam już po ssaniu oleju, to nie wiem co będzie po tej mieszance. Wstrzymam się jeszcze z 3 miesiące.
Zapisane

Pragmatism
Agusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: Maj 2010 i syn 11 lat również
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 121

« Odpowiedz #28 : 22-02-2011, 09:22 »

Jakim ziołem można zastapić liść melisy w mieszance na oczyszczanie dróg moczowych?

Przeczytałam gdzieś na forum, że można w ogóle zrezygnować z melisy w mieszance na układ moczowy.
Ja, po dodaniu melisy do mieszanki, czułam się senna cały dzień, więc nie dodaję jej.

Agusiu, "w ogóle" piszemy osobno (powtarzasz ten błąd często)  bash.
Masz rację, z melisy można spokojnie zrezygnować:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=2842.0
//Lilijka
« Ostatnia zmiana: 22-02-2011, 16:02 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Agata
maciej_k
« Odpowiedz #29 : 22-02-2011, 15:25 »

Jak się ma kuracja Nefroseptem do oczyszczania naparem ziołowym?
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #30 : 22-02-2011, 15:44 »

Nefrosept to etanolowy (50%) wyciąg z ziół: liścia mącznicy lekarskiej i ziela nawłoci pospolitej. Nie mam już ulotki, ale z tego co pamiętam najlepiej działa przy zasadowym odczynie moczu. Jest obrzydliwy w smaku. Nie przeprowadziłam całej rocznej kuracji, bo mi się trochę plany życiowe poprzestawiały.
Mieszanka ziołowa ma więcej składników, przypuszczam więc, że ma szersze spektrum działania. Ja nie mam zacięcia do picia ziół, dlatego się zdecydowałam na Nefrosept. Nie miałam jednak jakichś specjalnych dolegliwości, abym zdecydowała się na taką kurację. Przeważyła ciekawość ( ) i kalkulacja, że jak nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi.
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #31 : 22-02-2011, 17:12 »

Jak się ma kuracja Nefroseptem do oczyszczania naparem ziołowym?

To pierwsze jest dla facetów, a to drugie dla kobiet.

Faceci nie krzywią się po wypiciu czegoś mocnego i nie lubią parzyć ziółek. Kobiety odwrotnie, uwielbiają ziółka, a nie trawią mocnych trunków. Oczywiście, jak wszędzie, są wyjątki.  smile
Zapisane
maciej_k
« Odpowiedz #32 : 22-02-2011, 20:49 »

Dziękuję Izo, za wyjaśnienie.
« Ostatnia zmiana: 22-02-2011, 22:29 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Kimg
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 62
MO: 05.01.2011+KB i DP.
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #33 : 15-03-2011, 14:31 »

Minął drugi miesiąc stosowania MO, KB i DP. Zero glutenu. Odchorowałem jakąś chorobę - chyba nie grypę, bo miałem najwięcej 38 stopni C. Chciałbym wspomóc oczyszczanie dróg oddechowych? Mam uczucie zalegającej flegmy i chłodu w płucach, którą z trudnością odpluwam. W "Niezbędniku zdrowia" na stronie 46 jest napisane, że mieszankę oczyszczającą drogi oddechowe można stosować w trakcie diety (jestem w II etapie DP) - jeśli objawy wskazują na potrzebę oczyszczenia dróg oddechowych. Czy moje objawy na taką potrzebę wskazują?
« Ostatnia zmiana: 15-03-2011, 15:27 wysłane przez Kimg » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #34 : 16-03-2011, 10:16 »

Minął drugi miesiąc stosowania MO, KB i DP. Zero glutenu. Odchorowałem jakąś chorobę - chyba nie grypę, bo miałem najwięcej 38 stopni C.
To zależy, czy oprócz gorączki miałeś dodatkowe objawy charakterystyczne dla grypy.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kimg
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 62
MO: 05.01.2011+KB i DP.
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #35 : 16-03-2011, 15:32 »

Dzisiaj jest 10 dzień mojego chorowania. Zaczęło się w poniedziałek. Ostry ból gardła. We wtorek katar i obniżona temperatura do 36 stopni C. Leżałem w łóżku, nic nie jadłem. Piłem wodę z cytryną - dwie szklanki na cały dzień. Wieczorem 37 stopni C.  W środę 37,5 stopni C. Dałem się namówić na rybę z surówką. Czwartek 38 stopni C. Leżałem w łóżku, woda z cytryną, bóle głowy i oczu przy braku bóli mięśniowych i kostnych. W piątek - 36,6 stopni C. W sobotę wyszedłem już z domu. Do dzisiaj pozostał gęsty katar, trudności z odpluwaniem flegmy. Dlatego moje pytanie o mieszankę na oczyszczanie dróg oddechowych.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #36 : 16-03-2011, 19:13 »

Dlatego moje pytanie o mieszankę na oczyszczanie dróg oddechowych.
Spróbuj, ale należy liczyć się z tym, że z rozpuszczeniem zgęstniałej wydaliny zalegającej ściany dróg oddechowych wiąże się wzmożenie kaszlu i/lub kataru, gdyż tylko w ten sposób organizm może zakończyć proces samooczyszczania się z toksyn.

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kimg
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 62
MO: 05.01.2011+KB i DP.
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #37 : 16-03-2011, 21:01 »

Dzięki Machos za wyjaśnienie. Zastanowię się jeszcze przed rozpoczęciem picia naparu.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!