Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 00:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Unia Europejska  (Przeczytany 37951 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #20 : 18-03-2013, 21:16 »

Jeśli nie zrobimy przewrotu w Polsce,

Precyzyjniej pasuje napisać, w Euroregionie http://www.euroregion-silesia.pl/index,euroregiony-w-polsce,1.html. Nie ma tylko nazwy tego obszaru z białym tłem.
« Ostatnia zmiana: 18-03-2013, 21:22 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #21 : 19-03-2013, 06:53 »

Szwajcarzy protestują

Cytat
Demonstranci zgromadzeni na Bundesplatz, głównym placu stolicy Szwajcarii, domagali się, aby władze zaprzestały "niszczycielskiej polityki" wobec oświaty, służby zdrowia i bezpieczeństwa socjalnego obywateli, polegającej na cięciu wydatków na te cele i uprzywilejowanym traktowaniu warstwy najbogatszych obywateli.
http://niezalezna.pl/39508-szwajcarzy-protestuja

Ciekawe co by powiedzieli na to co szuje wyczyniają u nas.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #22 : 19-03-2013, 12:35 »

Cytat
Jeśli nie zrobimy przewrotu w Polsce, to czeka nas niebawem to samo co w Grecji albo na Cyprze.
A co nas czeka jak zrobimy?

Przede wszystkim trzeba wyjść z eurokołchozu, a politycy przy korycie tego nie zrobią.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #23 : 19-03-2013, 12:40 »

Eurokołchoz ma duże szanse na rozpad, na razie różnymi magikakami oddalają przykry i nieuchronny moment zderzenia się ze ścianą długów.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #24 : 13-01-2014, 22:01 »

Za 12 tyś. miesięcznie w pracy, można poczytać fajną książkę, przespać się, obejrzeć zdjęcia rodzinne, robić wszystko, na co ma się ochotę. UE ma wszystko i wszystkich w dupie:
 
 -  http://volksbetrugpunktnet.wordpress.com/2014/01/11/das-eu-parlament/
 
 
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #25 : 10-02-2014, 17:07 »

Najważniejsze jest to że całkowicie podporządkowujemy prawo pod wymogi, a nawet wychodzimy naprzeciw wymaganiom Unii w kwestii przepisów prawa. Wystarczy prześledzić jak szybko zostały przepchnięte kontrowersyjne przepisy prawne w ciągu ostatnich lat. Jaki wpływ mają na naszą gospodarkę oraz stan finansów każdego z nas. Jeśli dalej pójdziemy tą drogę to boję się o przyszłość moich dzieci.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2014, 10:28 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #26 : 11-02-2014, 21:08 »

Ten film trzeba zobaczyć!
25 tyś. urzędników, 15 tyś. lobbystów, to ludzie, którzy pracują za psie pieniądze.

 - http://www.youtube.com/watch?v=AnA-kzB5QDc#t=30
Zapisane
Sweeney
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 05.2013
Wiadomości: 48

« Odpowiedz #27 : 23-05-2014, 09:41 »

Coś nikt nie podejmuje tematu wyborczego więc może sprowokuję - jeśli nie Korwin to kto?
Zapisane
Coffeayers
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24

« Odpowiedz #28 : 23-05-2014, 13:38 »

Złodzieje i oszuści
Zapisane
Sweeney
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 05.2013
Wiadomości: 48

« Odpowiedz #29 : 23-05-2014, 14:10 »

Ale Korwina masz w podpisie.
Zapisane
Coffeayers
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24

« Odpowiedz #30 : 23-05-2014, 21:23 »

I co w związku z tym?
Zapisane
Sweeney
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 05.2013
Wiadomości: 48

« Odpowiedz #31 : 24-05-2014, 09:20 »

To, że wychodzi na to, iż Korwina także zaliczasz do złodziei i oszustów, ale zarazem cytujesz.
Zapisane
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #32 : 24-05-2014, 10:15 »

Sweeney,pomyśl. Pytanie było:

Cytat
jeśli nie Korwin to kto?

odpowiedź:

Cytat
Złodzieje i oszuści

Co tu więcej tłumaczyć?
Chodzi mi tylko o wyjaśnienie nieporozumienia, odcinam się o dyskusji o polityce.
Może już czas na zakraplanie nosa? msn-wink
http://portal.bioslone.pl/krople_do_nosa
Zapisane
Sweeney
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 05.2013
Wiadomości: 48

« Odpowiedz #33 : 24-05-2014, 10:46 »

Czyli co - zostać w domu bo i tak nie ma znaczenia? Dlaczego odcinasz się od dyskusji o polityce? A pojęczeć czasami nie lubisz jak to źle się w kraju dzieje?
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #34 : 24-05-2014, 14:14 »

http://marucha.wordpress.com/2014/05/24/tysiace-lobbystow-i-niejawne-spotkania-na-szczycie-jak-zapadaja-decyzje-w-ue/
Cytat
- Świat po­li­ty­ki taki był, jest i bę­dzie. Na­szym za­da­niem jest kon­tro­la – mówi na ko­niec roz­mo­wy prof. Jan Tka­czyń­ski. – Nie jest winą osła, że wy­bra­no go na posła. Jeśli oby­wa­te­le nie są za­in­te­re­so­wa­ni tym, żeby naj­lep­si po­li­ty­cy re­pre­zen­to­wa­li ich w par­la­men­cie kra­jo­wym czy Eu­ro­par­la­men­cie i wy­bie­ra­ją osoby, które nie mają po­ję­cia, jak funk­cjo­nu­je PE to nie po­win­ni potem na­rze­kać na swo­ich przed­sta­wi­cie­li – do­da­je.
Głupi czy bezczelny... profesorek?


Cytat
„Nie” dla wędzonek i mentoli

A jak było w przy­pad­ku in­nych spraw, wobec któ­rych w ostat­nich mie­sią­cach mie­li­śmy do czy­nie­nia z kon­tro­wer­sja­mi zwią­za­ny­mi ze szko­dze­niem pol­skim przed­się­bior­com? Mowa o za­ka­zie wę­dze­nia wę­dlin dymem oraz za­mknię­ciu rynku dla pa­pie­ro­sów men­to­lo­wych. Na mocy dy­rek­ty­wy ty­to­nio­wej, od 2020 roku ma być za­ka­za­na sprze­daż po­pu­lar­nych men­to­li.

Głos ma Da­nu­ta Hübner. – Szans na wy­ję­cie spod re­gu­la­cji pa­pie­ro­sów men­to­lo­wych nie było żad­nych. Przed­sta­wio­no wiele do­wo­dów oba­la­ją­cych po­glą­dy, że te pa­pie­ro­sy są mniej szko­dli­we. W ist­nie­ją­cej sy­tu­acji od­ro­cze­nie wej­ścia w życie za­ka­zu ob­ro­tu pa­pie­ro­sa­mi men­to­lo­wy­mi było ra­czej suk­ce­sem niż klę­ską. – Po­dob­ne roz­bież­no­ści wy­stę­po­wa­ły w od­nie­sie­niu do benzo(a)pi­re­nu w wę­dzon­kach. Ra­ko­twór­czy cha­rak­ter tego czyn­ni­ka wy­da­je się nie­pod­wa­żal­ny – mówi była ko­mi­sarz. Za­zna­cza jed­nak, że to „jest re­gu­la­cja, w któ­rej Par­la­ment nie uczest­ni­czył”. [Za to sztuczne, chemiczne "wędzenie" wędlin jest wręcz zdrowe - admin]
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=mlynarski
Cytat
Dziś zdjęcia ojca polskiej eurokomisarki można oglądać na wystawach. Nie jest to jednak ani Muzeum Powstania Warszawskiego, ani inne miejsce, ukazujące bohaterów niepodległościowej walki. Fotografie Ryszarda Młynarskiego wiszą natomiast wśród wizerunków innych ubeckich oprawców.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #35 : 24-05-2014, 14:40 »

Cytat
Czyli co - zostać w domu bo i tak nie ma znaczenia?

Mam decydować za ciebie? Ja wiem co mam robić.

Cytat
Dlaczego odcinasz się od dyskusji o polityce?

A dlaczego miałbym się wypowiadać w kwestiach które mnie nie interesują? Chciałem tylko:
Cytat
Chodzi mi tylko o wyjaśnienie nieporozumienia,

Cytat
A pojęczeć czasami nie lubisz jak to źle się w kraju dzieje?

Jak każdy, czasami nie lubię czasami lubię, zależy co zjem na śniadanie.
Zapisane
Sweeney
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 05.2013
Wiadomości: 48

« Odpowiedz #36 : 24-05-2014, 16:02 »

Cytat
A dlaczego miałbym się wypowiadać w kwestiach które mnie nie interesują?

Żenada i wstyd.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #37 : 24-05-2014, 18:36 »

Cytat
A dlaczego miałbym się wypowiadać w kwestiach które mnie nie interesują?

Żenada i wstyd.
A moim zdaniem bardzo rozsądne. Nie interesuje się czymś, to nie zabieram głosu. Wręcz źle świadczy o kimś, jeśli mądrzy się w jakimś temacie, a nie interesuję się tym. A czy polityką, wyborami można się nie interesować? Moim zdaniem tak. A szczególnie kiedy pozna się ją od środka.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #38 : 24-05-2014, 21:02 »

Cytat
Żenada i wstyd.

Widać, że się interesujesz bo stosujesz iście polską szkołę retoryki politycznej.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #39 : 10-09-2014, 18:23 »

Skoro niezręcznie jest na dwóch forach przytaczać ten sam artykuł to ja to zrobię.


(...) Pojawiły się również wnioski, aby zużycie wody podczas spłukiwania ograniczyć do 0,5 litra/spłukanie dla pisuarów oraz 3 litrów/spłukanie dla sedesów. Te propozycje odrzucono jednak jako zbyt restrykcyjne. (...)

i komentarze:

Cytat
To już nie trzeba uciekać z Polski... tylko z UE.
Cytat
Czy będę mógł zsumować ilość wody na dwa spore klocki w tygodniu? PLIS!
Cytat
a ILE RAZY wolno spłukiwać ??? Czy będą Liczniki jak ktoś spłucze raz po razie ???

Zaoszczędzoną wodę proponuję schłodzić do zera stopni i wylać sobie na głowę!



 
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!