Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 22:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jagody Goji  (Przeczytany 6885 razy)
Lilijka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 22.09.2009
Wiadomości: 371

« : 18-11-2009, 16:09 »

Wiem, że zarówno Mistrz, a co za tym idzie większość Biosloników, chwali i stosuje rodzime płody unikając tzw. nowości , jednakże ja, mieszkając za granicą niestety polskich produktów nie stosuję, co nie wyklucza mnie z wdrażania zasad Nurtu Hipokratesa.
Wprawdzie nie mieszkam w Tybecie, jednak tutaj w Hiszpanii, ostatnimi czasy bardzo popularne są jagody Goji. Może i bym nie zwróciła na to szczególnej uwagi, jednak moja przyjaciółka po dwumiesięcznym regularnym stosowaniu jagód ( poza zdrowym odżywianiem się ) - pozbyła się uporczywych migren. Dostałam od niej w prezencie paczuszkę ( 1 kg ) i... boję się ruszyć smile

Poczytałam trochę  w internecie - i to "cudo" podobno działa pozytywnie na cały organizm.
Mam pytanie : czy mogę czasami dla odmiany dodawać do koktaili nieco jagód Goji?

http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=2612
http://www.forumveg.webd.pl/topics52/jagody-goji-vt3231.htm
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #1 : 18-11-2009, 16:27 »

Mam pytanie : czy mogę czasami dla odmiany dodawać do koktaili nieco jagód Goji?
Jak najbardziej. Należy tylko sprawdzić, czy nie będzie uczulało.
Zapisane
Lilijka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 22.09.2009
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #2 : 18-11-2009, 20:05 »

W jaki sposób najlepiej sprawdzić, czy uczula? ( dobrze się czuję po zjedzeniu - nie uczula, źle się czuję po zjedzeniu - uczula ?)
Zapisane
Maciejko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 15.01.2009 z przerwami
Skąd: Kielce
Wiadomości: 119

« Odpowiedz #3 : 22-11-2009, 16:48 »

W jaki sposób najlepiej sprawdzić, czy uczula? ( dobrze się czuję po zjedzeniu - nie uczula, źle się czuję po zjedzeniu - uczula ?)
Jeżeli po danym produkcie czujemy się źle lub mamy dziwne objawy typu np. swędzenie skóry, wówczas należy ów produkt wykluczyć, aż do czasu gdy te objawy miną. Mnie swędziały łokcie po czymś słodkim, teraz już nie mam tych dolegliwości, więc sobie pozwalam na koktajle z dodatkiem białego cukru i czuje się już dobrze.
« Ostatnia zmiana: 22-11-2009, 16:55 wysłane przez Maciejko » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!