Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmniejszenie/zniknięcie mętów w oczach  (Przeczytany 65006 razy)
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #20 : 30-01-2012, 22:26 »

Trafiłem tutaj szukając po sieci pomocy w temacie właśnie mętów które ostatnio bardzo mi przeszkadzają. Czytam Wasze posty i nie wszystko rozumiem... Co to jest MO, KB i DP?

Męty w oczach, to wierzchołek góry lodowej.   
Tu znajdziesz wyjaśnienie skrótów(i mały przewodnik); http://forum.bioslone.pl/index.php?board=91.0
Zapisane
Mokebe
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 11.04.2016
Wiadomości: 2

« Odpowiedz #21 : 25-05-2016, 18:09 »

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo męty to przecież pospolita przypadłość. Jako skuteczny sposób na męty polecam urynoterapię, czyli leczenie własnym moczem. Zmusiłem się do jej stosowania z uwagi na czerwone i zmęczone oczy, a przy okazji niemal całkowicie pozbyłem się mętów właśnie. MO piję od ponad 1,5 miesiąca, więc uważam że to zasługa właśnie tej specyficznej metody, którą z kolei stosuję od niecałego miesiąca. Chociaż MO na pewno swój udział w tym ma, a już na pewno w innych moich chorobach, o których nie będę w tym poście pisał. A co do samej metody płukania oczu moczem, to kieliszek z moczem przykładam do oka, odchylam się, by był do góry nogami, otwieram oko i kręcę w nim na wszystkie strony, by dokładnie wypłukać. Zazwyczaj wieczorem, czasem rano.
« Ostatnia zmiana: 25-05-2016, 18:19 wysłane przez Gloria » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!