Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nawracające biegunki i wymioty u 2-latki  (Przeczytany 10608 razy)
Rena26
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 7.01.2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 19

« : 06-12-2009, 10:26 »

Już od 3 tygodni u mojej 2 letniej córki są biegunki, za radą z tego portalu podałam ryż surowy, dzięki któremu biegunki minęły. Po kilku dniach kiedy wracałam do picia MO ponownie były biegunki i do tego wymioty. Znowu dieta picie, picie i kiedy było już moim zdaniem normalnie podawałam córece MO. Niestety to samo. Dodam jeszcze, że mam podejrzenie iż mała ma jakieś pasożyty, gdyż od kilku miesięcy zgrzyta zębami, śpi bardzo niespokojnie, często się budzi i na dodatek śpi w przeróżnych pozycjach "tańcuje" po łóżeczku. Bardzo proszę doradzić mi jakie badania mam zrobić córce? Czy dawać jej MO mimo tych biegunek, żeby to "wszystko" już wyszło? Pozdrawiam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: 06-12-2009, 15:19 wysłane przez Grażyna » Zapisane

"Życie jest cudowne, wszystko w moim  świecie jest doskonałe, a ja zawsze zdążam w kierunku większego dobra"
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #1 : 06-12-2009, 14:26 »

Spróbuj podawać MO bez soku z cytryny i obserwuj organizm. Jeśli będzie lepiej, to za pewien czas zacznij wdrażać po jednej kropelce soku z cytryny.
« Ostatnia zmiana: 15-12-2011, 16:07 wysłane przez Zibi » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #2 : 06-12-2009, 15:15 »

Reno26. Nie jesteś na forum zbyt częstym gościem (czy dobrze pamiętam, że to Ty zapisałaś się na II zlot, a potem nawet nie odpowiedziałaś na moje pytania w tej sprawie?!). Podobne pytania, jak powyżej zadałaś w poprzednim swoim poście Czy po lekach na odrobaczanie i po koktajlu cytrynowym mogą być takie reakcje - nie doczekały się one odpowiedzi, gdyż dla każdego jest jasne, że nie zadałaś sobie trudu, aby choć zbliżyć się do zrozumienia idei Biosłone, tylko czekasz na gotową odpowiedź. Zatrudnij do poszukiwań wyszukiwarkę, poczytaj posty innych mam, Novalijki, Zuzy, a przede wszystkim artykuły i posty Mistrza na temat pasożytów:
Idea forum Biosłone
Infekcje pasożytnicze.
    Krótko, najkrócej mówiąc, biegunki są przejawem toksemii organizmu, której może się on pozbyć jedynie za pomocą wydalin i odchorowywania infekcji bez leków, patrz - Ciało noworodka.
    Uważam, że córeczce należy podawać MO, początkowo w bardzo małej dawce, codziennie dawać do picia kilka łyżeczek koktajlu, zadbać o właściwą dietę (eliminując produkty, po których następuje pogorszenie) i pozwolić na odchorowanie infekcji bez leków.
Zapisane
Rena26
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 7.01.2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #3 : 06-12-2009, 20:01 »

Bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź.
Jeśli chodzi o bywanie na forum, to niestety nie zawsze mam czas śledzić wszystkie posty.  Mając 2 dzieci, pracę i wiele zmian w życiu marzę tylko o tym, żeby chociaż czasami się wyspać, może kiedyś będzie mi to dane.
Nie należę do osób, które lubią się tłumaczyć, ale skoro zostało to poruszone na forum, to dodam, iż na zlot faktycznie się zapisałam. Bardzo mi zależało tam  pojechać.  Tymbardziej, że uważam książki Mistrza i forum za najlepsze co do tej pory przeczytałam i zastosowałam. Nie znalazłam jeśli dobrze pamiętam "karty zgłoszenia", na którą się miałam wpisać. Kiedy chciałam wpłacić zaliczkę i spojrzałam na listę, to zostałam już usunięta. Zrobiło mi się strasznie przykro i nawet wtedy głupio* pomyślałam, że chyba jadą tylko osoby "znajome". Bardzo przepraszam za nieporozumienie.
Jeśli chodzi o ideę Bioslone, to myślę, że nadal pewne rzeczy jest mi trudno pojąć, ale staram się stosować do rad Mądrzejszych osób ode mnie.  Dziękuję mimo wszystko, że zechciała mi Pani poświęcić cenny czas.

*Pisałam kilka razy, a także próbowałam się połączyć z każdym, kto wpisał nr telefonu, więc taki wniosek był rzeczywiście nieprzemyślany. Z  listy wykreśliłam długo po terminie. To nie jest kwestia wybaczania, dla mnie świadczy to o nieodpowiedzialności //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 06-12-2009, 20:28 wysłane przez Grażyna » Zapisane

"Życie jest cudowne, wszystko w moim  świecie jest doskonałe, a ja zawsze zdążam w kierunku większego dobra"
Rena26
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 7.01.2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #4 : 08-12-2009, 09:54 »

Podaję MO z minimalną ilością cytryny i jest lepiej. Nadal biegunki, ale zdecydowanie mniejsza ilość 2, 3. W nocy chyba bóle brzucha, bo słychać "przelewanie". Niestety mała tylko pije herbatkę lekko słodzoną lub wodę. Wczoraj zjadła 2 łyżeczki kaszy gryczanej, suchą bułkę, wypiła 3 łyki koktajlu i nie upominała się o jedzenie. Dzisiaj Mo, herbatka, koktajl 3 łyki i zobaczymy co będzie dalej.
« Ostatnia zmiana: 10-12-2009, 21:08 wysłane przez Grażyna » Zapisane

"Życie jest cudowne, wszystko w moim  świecie jest doskonałe, a ja zawsze zdążam w kierunku większego dobra"
Rena26
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 7.01.2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #5 : 10-12-2009, 20:06 »

Dziękuję jeszcze raz -  małej się polepszyło. MO już w normalnych proporcjach, dieta coraz bardziej rozszerzona. Znalazłam na forum super przepisy Grażynki, które od razu wypróbowałam. Przyznaję się, że to jakby na moje własne "życzenie" mała chorowała. W moim zabieganiu najłatwiej mi było gotować zupy szybkie z dodatkiem np. maggi, a teraz staram się uzyskiwać dobry smak poprzez zioła. Jeszcze myślę jagody trochę pomogły, bo starałam się je dodawać do bułki, jak nie chciała nic innego.

« Ostatnia zmiana: 10-09-2012, 17:10 wysłane przez Klara27 » Zapisane

"Życie jest cudowne, wszystko w moim  świecie jest doskonałe, a ja zawsze zdążam w kierunku większego dobra"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!