Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 05:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pit - bóle jelit, skłonność do przeziębień, skutki antybiotykoterapii, złego odżywiania i stresu  (Przeczytany 25925 razy)
Pit
« Odpowiedz #20 : 14-03-2010, 08:46 »

Teraz to ja juz nic nie rozumiem. Właśnie zrobiłem sobie test śliny, który pokazuje, że rzekomo jestem zdrowy!!! Ale przecież wiem, jak czuje się zdrowy człowiek chyba, że już zapomniałem) msn-wink. Dodatkowo byłem w ubikacji pierwszy raz po okładach i tamponowaniu alocitem. Żadnej krwi na papierze toaletowym nie ma...jednak stolec taki jakby czerwony. Czy to możliwe, że to po wczorajszym soku z buraczków, bo się martwię?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #21 : 14-03-2010, 09:41 »

Jest możliwe. Jeżeli masz jakieś złogi, które aktualnie blokują kontakt ze śluzówką to test może wyjść negatywnie pomimo tego, że nie masz zdrowego układu pokarmowego. Pytanie tylko w czym rzecz, skoro w dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni non stop na stresy, niezdrowe pokarmy to właściwie nie ma znaczenia, trzeba po prostu dbać o zdrowie a nie sprawdzać czy test jest pozytywny czy nie. Moim zdaniem jest to tylko zabieg pomocniczy mający uświadomić ludziom, że takie nadżerki istnieją, raczej więc jest to dla osób dopiero poznających tajniki zdrowia. Dla tych stosujących zasady zdrowotne jest to raczej mało istotne.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!