Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 13:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie jest granica tolerancji i czym jest wolność człowieka?  (Przeczytany 83892 razy)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #100 : 16-05-2013, 20:25 »

No dobra, ale ja też już dawno temu słyszałem o masturbacji płodu w łonie matki. Mnie ten wytłuszczony przez ciebie cytat nie szokuje bo skoro to prawda to czym się bulwersować?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #101 : 16-05-2013, 20:48 »

No dobra, ale ja też już dawno temu słyszałem o masturbacji płodu w łonie matki. Mnie ten wytłuszczony przez ciebie cytat nie szokuje bo skoro to prawda to czym się bulwersować?
Poważnie wierzysz w takie bzdury? Nikt nie widział masturbującego się noworodka, ale płody tak? Ludzie dzisiaj już chyba wszystko kupią, zwłaszcza jeśli dotyczy seksualności i jeśli wypowiadają się na ten temat naukowcy.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #102 : 16-05-2013, 20:51 »

Wiesz to chyba nie jest kwestia wiary.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #103 : 16-05-2013, 20:54 »

To czego w takim razie? Przecież piszesz, że "słyszałeś o...", więc chyba przyjąłeś na wiarę, że tak jest w istocie? A przecież nawet gdybyś był to widział na własne oczy na monitorze, to pozostałaby kwestia interpretacji tego, co tak naprawdę widziałeś. Zgodzisz się chyba, że to nie jest tak jednoznaczne, jak zobaczyć w takiej sytuacji kilkuletnie dziecko?
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #104 : 16-05-2013, 21:10 »

Słyszałem i to niejednokrotnie o masturbacji w łonie matki. Ciekaw jestem jednak co byś zrobił gdyby te bzdury jak piszesz okazały się dla ciebie prawdą. Mina bezcenna.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #105 : 16-05-2013, 21:14 »

Widziałeś kiedyś masturbującego się noworodka? Czy też tylko słyszałeś i to niejednokrotnie? Pomyśl trochę, jak płód ma się "masturbować"? I jak to rozpoznać? Że zdaje się dotykać w genitalia? A jak wierzga nogami to wyobraża sobie jazdę na rowerze?
Nie twierdzę, że jest to zupełnie niemożliwe, tylko skrajnie mało prawdopodobne, bo brzmi po prostu nierozsądnie. A biorąc pod uwagę w czasach jakiej propagandy żyjemy, to tym bardziej mnie nie dziwią takie doniesienia i tym bardziej jestem wobec nich sceptyczny.
« Ostatnia zmiana: 16-05-2013, 21:19 wysłane przez Trubadur » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #106 : 16-05-2013, 21:21 »

Ja nie muszę "pomyśleć" bo ja takie rzeczy po prostu dopuszczam do świadomości. Tobie natomiast jak widzę pewne rzeczy nie są w stanie przeniknąć do mózgu chociażby to, że istnieje różnica miedzy płodem a noworodkiem. I w sumie to nie wiem czy jest sens zaśmiecania forum tymi przepychankami. Jeśli masz dla mnie jakieś argumenty w tym temacie to bardzo proszę na PW.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #107 : 16-05-2013, 21:43 »

Dlaczego przepychankami? Normalnie rozmawiamy. Poruszyłeś pewien kontrowersyjny temat, a teraz jesteś zdziwiony, że ktoś raczył mieć inne zdanie?  
Natomiast właśnie dlatego, że jest różnica między płodem a noworodkiem, tym bardziej wydaje się absurdalne to, o czym piszesz. Skoro niektórzy dorośli się masturbują, nieliczne dzieci się masturbują, żadne (albo prawie żadne, nie wiem) noworodki się nie masturbują, to dlaczego nagle płody w łonie matki miałyby się masturbować? Da się to jakoś wyjaśnić? Naprawdę nie wiem i tylko pytam. Chyba że tu chodzi tylko o rozdmuchanie przez naukowców, albo dziennikarzy, rzekomego odkrycia jakiegoś jednostkowego i niepewnego przypadku, na podstawie którego wyciągnięto taki wniosek, że płody się masturbują. Może należałoby uściślić, co sam rozumiesz pod tymi słowami? Bo być może źle Cię zrozumiałem i należy kontestować fakt, że odkryto, iż jakiś płód się masturbował, a nie że zdarza się to na porządku dziennym.

Nie wiem też dlaczego dopuszczanie czegoś do świadomości ma tu o czymkolwiek świadczyć; może wskazywać na otwartość umysłu, może i na naiwność, ale nie zmieni nic w samej istocie sprawy.
« Ostatnia zmiana: 16-05-2013, 21:44 wysłane przez Trubadur » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #108 : 17-05-2013, 08:35 »

Słyszałem i to niejednokrotnie o masturbacji w łonie matki.
Chyba zaczniemy przyznawać medale dla łykających każdą bzdurę.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #109 : 17-05-2013, 08:51 »

Szukałem czegokolwiek na ten temat w sieci. No fakt, za wiele to tego nie ma. Żadnych przykładów potwierdzających takie zachowania. Jedynie to stwierdzenia, że rączka układa się z genitaliami w jednoznaczny sposób. Z braku dowodów na poparcie tej tezy przyjmuję argumenty, że to bzdura.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #110 : 17-05-2013, 09:11 »

Jedynie to stwierdzenia, że rączka układa się z genitaliami w jednoznaczny sposób.
Dla kogo ten sposób jest jednoznaczny? Jedyne, co przychodzi mi na myśl, to pedofile.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #111 : 17-05-2013, 10:09 »

Oczywiście dla lekarzy. Ale oni jak pedofile mają coś z "łokciem".
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #112 : 08-07-2013, 16:32 »

Jakim trzeba być ciemniakiem (w nowomowie to człek zwany tolerancyjnym, wykształconym, nowoczesnym, w odróżnieniu od zacofanych, homofobicznych buraków do jakich ja się zaliczam), aby nie dostrzec, dokąd zmierza ta genderowa ideologia.

http://marucha.wordpress.com/2013/07/06/demoralizacja-od-zlobka/#more-33991
Cytat
Trudno nie skojarzyć tych niemieckich praktyk, które usiłuje się zaszczepić w Polsce, z widokiem rozochoconego guru lewicowej kontrkultury Daniela Cohna-Bendita, dziś wpływowego posła Parlamentu Europejskiego, który ponad 20 lat temu przed telewizyjnymi kamerami opowiadał o swojej dwuletniej pracy w „alternatywnym” państwowym przedszkolu. Wyznał wtedy, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”. Szczegóły tego molestowania dzieci opisał też w swojej autobiografii. Wiele lat później tłumaczył, że wynikało to z szerszego trendu eksperymentów społecznych, w tym badań nad „dziecięcą seksualnością” na fali rewolucji seksualnej.


http://marucha.wordpress.com/2013/07/06/w-niemczech-szerzy-sie-zoofilia/
Cytat
W listopadzie ubiegłego roku – w związku z gwałtownym wzrostem liczby przypadków aktów zoofilskich – przedstawiciele rządu zapowiadali uchwalenie ustawy, zakazującej wykorzystywania zwierząt.
Parlament rozpoczął już debatę w kwestii zmiany ustawy o ochronie zwierząt. Komisja rolnictwa rekomenduje, by za tego typu przestępstwa karać jedyne grzywnami. Zoofile z organizacji ZETA już zapowiadają, że zaskarżą przyszłą ustawę.
Wg obrońców zwierząt, w Niemczech istnieją nawet „erotyczne zoo”. Zoofilia przestała być przestępstwem w Niemczech w 1969 r.


http://marucha.wordpress.com/2013/07/03/pederasci-adoptowali-dziecko-po-to-by-wykorzystywac-je-seksualnie/
Cytat
Mianem skrajnej deprawacji określiła australijska policja przypadek 6 – letniego chłopca, który został adoptowany przez pederastów. Homoseksualiści pozwalali innym wykorzystywać go seksualnie.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #113 : 15-12-2013, 13:11 »

http://marucha.wordpress.com/2013/12/14/amerykanski-piekarz-woli-wiezienie-od-homo-tyranii/#more-38004
Cytat
Piekarz z amerykańskiej miejscowości Denever w stanie Kolorado powiedział, że woli zamknąć firmę i pójść do więzienia, niż wspierać pseudo-małżeństwa. Sąd orzekł przeciwko niemu w sprawie, jaką wytoczyła mu para homoseksualistów. Jack Philips właściciel Masterpiece Cakeshop odmówił upieczenia ciasta weselnego na ich ślub, powołując się na motywację religijną. Zdaniem sądu nie jest to jednak wystarczający powód.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #114 : 16-01-2014, 00:03 »

Na szczęście Polsce to nie grozi. msn-wink
http://www.prawy.pl/rodzina/4141-pedofilia-oficjalnie-uznana
Cytat
Pedofilia została oficjalnie uznana za orientację seksualną przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.
...
„Nie jest to głos odosobniony. W American Psychiatric Association można aktualnie zauważyć silny trend do normalizacji pedofilii. Naukowcy zastrzegają, że wykluczenie pedofilii z listy chorób nie oznacza jej akceptacji, lecz unikanie stygmatyzacji pedofili (identyczny argument używany był podczas głosowania nad usunięciem homoseksualizmu ze spisu chorób w roku 1973).“

APA w najnowszej odsłonie dokumentu Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders klasyfikuje pedofilię już nie jako zboczenie, lecz preferencję seksualną, bądź orientację.

I nagłe odwołanie wiadomości:
Cytat
Po fali krytyki za takie sklasyfikowanie pedofili, Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne posypało głowę popiołem i przyznało się do ewidentnego błędu.Zapewniło też, że "rozumie zaburzenia pedofilskie jako parafilię, czyli zaburzenia preferencji seksualnych, a nie jako orientację seksualną".
http://telewizjarepublika.pl/pedofilia-jednak-nie-jest-orientacja-amerykanie-przepraszaja-za-blad,70.html#.UtcVj9LuIqM
Cytat
Oświadczenie Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (American Psychiatric Association) w sprawie błędu w tekście piątej edycji klasyfikacji zaburzeń psychicznych (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, DSM-5)
W przypadku zaburzenia pedofilskiego, kryteria diagnozy pozostały w zasadzie bez zmian wobec tego jakie były w czwartej edycji klasyfikacji zaburzeń psychicznych. Zmianie uległa jedynie nazwa zaburzenia: z „pedofilii” na „zaburzenie pedofilskie”. Zostało to zrobione, aby utrzymać jednolitość z innymi zaburzeniami wymienionymi w rozdziale.

„Orientacja seksualna” nie jest terminem używanym w kryteriach diagnozy zaburzenia pedofilskiego. Użycie tego zwrotu w piątej edycji klasyfikacji zaburzeń psychicznych jest błędem i powinno być interpretowane jako „seksualne zainteresowanie”. W zasadzie, Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, rozumie zaburzenie pedofilskie jako „parafilię”, czyli zaburzenie preferencji seksualnych, a nie jako „orientację seksualną”.
Pomyłka to, czy pierd... puszczony w celu sprawdzenia reakcji?
« Ostatnia zmiana: 16-01-2014, 00:19 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #115 : 16-01-2014, 08:49 »

Cytat
Pomyłka to, czy pierd... puszczony w celu sprawdzenia reakcji?


Sprawdzali reakcję, jeszcze nie czas...poczekają. Parę lat odpowiedniej propagandy, rozmów z "fachowcami",  filmów z odpowiednimi bohaterami, sympatycznych seriali...i ludzie łykną.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #116 : 16-01-2014, 10:34 »

Albo poczekają na kolejne pokolenie. Starsi, którzy mają coś w głowie poumierają. Dorośli będą dziadkami, a tych odetnie się od prawa głosu. Zresztą... kto tak naprawdę ich słucha? No a dzisiejsi młodzi, już wystarczająco ogłupieni, będą dorośli, a do tego dojdzie kolejne pokolenie jeszcze bardziej zmanipulowanych młodych ludzi.
Zapisane

Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #117 : 16-01-2014, 11:24 »

Czy z tego wynika, że jest różnica stanowisk między Amerykańskim Towarzystwem Psychologicznym a Amerykańskim Towarzystwem Psychiatrycznym?

W Polsce ten "kierunek psychologiczny" również istnieje.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zmarl-andrzej-samson-psychoterapeuta-skazany-za-pedofilie,nId,181212
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!