Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 02:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy to zapalenie układu moczowego?  (Przeczytany 18451 razy)
Grazyna
« Odpowiedz #20 : 09-02-2010, 21:29 »

A może problem leży w cienkich rajstopach i obuwiu, figach i krótkich spódniczkach, kurtkach itp. W takie mrozy wszelkie dolegliwości ulegają zaostrzeniu i trzeba po prostu odpowiednio się ubierać. Zarówno pupa, jak i nogi, na zewnątrz muszą mieć ciepło. W ciepłym pomieszczeniu trzeba zdejmować ocieplacze.
« Ostatnia zmiana: 09-02-2010, 21:33 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Izunia 3ch
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: VIII 2008r.
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 154

« Odpowiedz #21 : 09-02-2010, 21:32 »

Oj Grażynko, ja chodzę ubrana jak Eskimos. Fakt, że gdy byłam młodsza to nie nosiłam ani rajstop, ani koszulek i moja mama mi zawsze mówiła, że jak będę dorosła to będę miała probemy z pęcherzem. No i chyba wykrakała...
Ale fakt, że teraźniejsze problemy zaczęły się od przemarznięcia na roratach.
« Ostatnia zmiana: 09-02-2010, 21:36 wysłane przez Izunia 3ch » Zapisane

Ten, co popełnił błąd, niech nie upada na duchu, bo i błędy pomagają do zdrowia duszy...
Ignacy Loyola
Grazyna
« Odpowiedz #22 : 09-02-2010, 21:37 »

W takich ciężkich przypadkach dopiero roczna kuracja daje efekty. Trzeba teraz odchorować błędy szczenięcej młodości, ale jest nadzieja. Mama nie wykrakała, tylko przewidziała na podstawie faktów. W najtrudniejszym okresie można się też wspomagać żurawiną, ale nie przesadzać.
Zapisane
Izunia 3ch
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: VIII 2008r.
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 154

« Odpowiedz #23 : 09-02-2010, 21:40 »

Żurawina już wypita. A co do rocznej kuracji, to niestety nie mam wyjścia i muszę się do niej dostosować, ale jak przetrwać czas, w którym dosłownie, żyć się nie chce...
Zapisane

Ten, co popełnił błąd, niech nie upada na duchu, bo i błędy pomagają do zdrowia duszy...
Ignacy Loyola
Grazyna
« Odpowiedz #24 : 09-02-2010, 21:45 »

W takich sytuacjach, gdy trzeba przetrwać, można doraźnie wypróbować homeopatyczny Cantharis 9ch, 5 granulek co godzinę w ostrej fazie.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #25 : 09-02-2010, 21:53 »

Ja też chodzę dobrze ubrana w ciepłych rajtuzach i spodniach. Do tego ciepłe wysokie kozaki i czapka. Teraz to trwa już ponad miesiąc, ale nie zawsze powodem jest zimno. Czasem są wakacje i jest ciepło i jest tak samo, więc to nie chodzi tylko o przemarznięcie. Teraz faktycznie było zimno, ale w przeszłości zapalenie pęcherza pojawiało się tuż po okresie lub po współżyciu.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #26 : 09-02-2010, 21:58 »

Lekkie ubranie w lecie, gdy w naszym klimacie nie zawsze i nie wszędzie jest upalnie, jakiś wiaterek, przemoknięcie oraz intensywne współżycie, gdy schorzenie jest przewlekłe, tak bywa. Nie ma innego wyjścia, jak ciepło się trzymać i oprócz Mikstury oczyszczającej zastosować koktajle, a także zioła - do skutku.

Wheno, nie pisz postu pod postem - dopisuj do poprzedniego, używając funkcji Edycja.
Zapisane
Izunia 3ch
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: VIII 2008r.
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 154

« Odpowiedz #27 : 10-02-2010, 20:23 »

Cantharis 9 ch łykałam, ale żadnej poprawy. Oj jest ciężko...
Zapisane

Ten, co popełnił błąd, niech nie upada na duchu, bo i błędy pomagają do zdrowia duszy...
Ignacy Loyola
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!