Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 11:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Blog de Glon  (Przeczytany 187412 razy)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #200 : 09-08-2012, 18:26 »

To co Mistrz zacytował, świadczy o nieświadomości ludzi, o tym, jak mało chcą!
Za rok będzie pewność, że pożyje ileś! Ale ile wycierpi? Tylko on będzie wiedział!
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #201 : 09-08-2012, 18:36 »

Oraz, drogi trollu:
dziś właśnie zawiozłem żonę do kliniki onkologicznej w Bydgoszczy. [....]  Stay tuned, bo nie omieszkam poinformować co z tego wyniknie. Statystyki mówią o 98% całkowitych wyleczeń z przeżywalnością co najmniej 20 lat. Tyle zapewne nie będzie się nikomu chciało czekać na ostateczny werdykt, ale za jakiś rok będzie pewność.

Zatroskany mąż lubi grę w ruletkę ... z żoną.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #202 : 10-08-2012, 11:23 »

Zatroskany mąż lubi grę w ruletkę ... z żoną.

Glon natomiast wycina niewygodne posty. Napisałem, że skuteczność leczenia raka naświetleniami czy chemią jest na poziomie efektu placebo, ale to się pewnie nie spodobałoby jego mocodawcom.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #203 : 18-02-2013, 17:53 »

Oraz, drogi trollu:
ci, co wiedzą, wiedzą. Ale napiszę to otwartym tekstem: dziś właśnie zawiozłem żonę do kliniki onkologicznej w Bydgoszczy. Nowotwór jest nieduży, rokowania dobre, personel wyśmienity. Ani przez sekundę nie wątpiliśmy i nie wątpimy w to, że zalecony tryb postępowania (operacja, radioterapia, chemio – lub hormonoterapia w zależności od wyników histopatologii) jest słuszny. Stay tuned, bo nie omieszkam poinformować co z tego wyniknie. Statystyki mówią o 98% całkowitych wyleczeń z przeżywalnością co najmniej 20 lat. Tyle zapewne nie będzie się nikomu chciało czekać na ostateczny werdykt, ale za jakiś rok będzie pewność.

No, sporo już czasu minęło, od kiedy Bałwan oddał żonę z taką ufnością w ręce onkobiznesu. Jakoś nie dotrzymuje słowa z tym informowaniem, jak obiecał, co z tego wynikło. Czyżby załapała się na owe statystyczne 0,2%?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #204 : 18-02-2013, 18:04 »

Dobrze, że się jeszcze do tych doktorów nie modlą. Tylko czekać, aż pomniki zaczną im stawiać.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #205 : 18-02-2013, 18:08 »

Cytat
Czyżby załapała się na owe statystyczne 0,2%?
Chodziło chyba o 2%.

Nie wiem po co sobie zawracać głowę tymi pajacami.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #206 : 18-02-2013, 22:37 »

Niepotrzebnie to przeczytałem i wlazłem na blog glona. Kiedyś tu się z niego naśmiewałem, po przejrzeniu komentarzy jakoś szkoda mi się zrobiło chłopiny. Bo ciemniak, który wie, że jest ciemniakiem jest w zdecydowanie lepszym położeniu od tego co nie wie.
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!