Niemedyczne forum zdrowia
05-06-2023, 14:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Blog de Glon  (Przeczytany 177336 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #140 : 19-01-2010, 15:38 »

No cóż, obnażył mnie Pan – rzeczywiście nie posiadam atestu amerykańskich uczonych na skuteczność Mikstury oczyszczającej w usuwaniu nadżerek nabłonka przewodu pokarmowego. Ba! Nawet nie posiadam naukowego dowodu, że owe nadżerki istnieją w ogóle. Nie posiadam także dowodu klinicznego, że w przypadku nieszczelnych jelit test buraczkowy daje wynik pozytywny, a po ich uszczelnieniu – wynik negatywny. Co ja na to? Mam to w dupie.

Rzecz w tym, że to Pan odwraca konia ogonem, a mnie atakuje o dowody. Nie ze mną takie numery, Bruner! Ja nie muszę udowodniać, że jestem mężczyzną podszywającym się pod kobietę udającą faceta, bo taki jestem. Ale ja nie wypisuję w miejscu publicznym, jakim jest Internet, durnot, bo gdybym to zrobił, to musiałbym liczyć się z konsekwencjami wypisywania durnot. Toteż, skoro Pan już tu jest, to zamiast zgłaszać swoje wątpliwości (teraz!), niech Pan najpierw rozwieje moje wątpliwości, które Pan (już!) zamieścił na swoim blogu a priori. http://blogdebart.pl/2009/11/23/test-buraczkowy-miski-haribo-i-parowka-na-glowe/

Cytat od: bart
Józef Słonecki Test Wegedzieciaka zdaje z łatwością.
A skąd Pan to wie? Nie przypominam sobie, bym zdawał jakiś test „Wegadzieciaka”. Nawet nie wiem, co to takiego. Ma Pan jakiś dowód, czy wszystko wyssał z brudnego palucha?

Cytat od: bart
Z tej krótkiej biografii osoba używająca racjonalistycznej brzytwy Ockhama wyczyta, że Józef Słonecki był chorowitym dziecięciem widzącym rzeczy, których nie było.
Kolejne ssanie z tego samego źródła – brudnego palucha. Jakoś nic mi nie wiadomo, bym był chorowity kiedykolwiek. Jeśli tak nie jest, to proszę o jakieś fakty, a skoro brzytwa Ockhama odcina durnoty, to skąd Pan wziął tę, iż widziałem rzeczy, których nie było? A w ogóle skąd Pan wie, czego nie było, no i czego nie było, a ja to widziałem. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii.

Cytat od: bart
Oprócz pisania książek i leczenia ludzi bioenergoterapią Józef Słonecki prowadzi wydawnictwo i portal o bezpretensjonalnej nazwie Biosłone.
To jest kłamstwo. Ja nie leczę ludzi bioenergoterapią.

Cytat od: bart
Słonecki jest wyznawcą popularnej w altmedzie teorii toksyn zatruwających organizm. Uważa jednak, że zazwyczaj organizm znakomicie radzi sobie z ich wydalaniem. Przeszkodzić mu w tym mogą uszkodzenia jelit wywołane przez naszą starą znajomą — drożdżycę powodowaną przez Candida albicans.
To jest wierutne kłamstwo! Ja uczę, że Candida albicans jest objawem ogólnej kondycji organizmu, a nie czynnikiem wywołującym choroby.

Cytat od: bart
W rzeczywistości czerwony mocz to normalne zjawisko, występujące u kilkunastu procent ludzi. Obecne w burakach barwniki nie rozkładają się w przewodzie pokarmowym i zostają wydalone razem z moczem.
Ma Pan na to jakieś dowody, czy tylko tę jedna notkę z Wikipedii?

Cytat od: bart
Słonecki dodaje, że drożdżycy nie da się wykryć w żadnym laboratorium analitycznym („łatwiej byłoby znaleźć igłę w stogu siana, niż mikroskopijnego grzyba wypatrzeć”).
Nie wiem doprawdy, czy Pan taki niedouczony, czy taki pokrętny. Ja piszę o grzybicy (w organizmie), a Pan tę moją wypowiedź przedstawia jako badania gówna na obecność drożdżaków. Tego już się nie da komentować, ale rodzi się pytanie – jak można wypowiadać się o czymś, o czym nie ma się zielonego pojęcia? Przecież tym sposobem robi Pan z siebie kompletnego idiotę, na dodatek złośliwego.

Cytat od: bart
Ta choroba to rak krtani. Zawsze warto przypomnieć, że ludzie propagujący nierzeczywiste bzdury mogą wyrządzić rzeczywiste szkody.
Dyletanci zawsze wiedzą najlepiej co jest rzeczywistością, a co nierzeczywistą bzdurą. Sami po prostu tacy są – nierzeczywiście bzdurzący.

Cytat od: bart
Mistrz tym się różni od innych naszych znajomych z Otchłani, że nie łyka bezkrytycznie każdej tezy alternatywnej do rzeczywistości. Jest wrogiem witaminy C i suplementów, krytycznie wypowiada się o homeopatii, za to pozytywnie o szczepieniach — i generalnie jest zdania, że należy krytycznie podchodzić do wszystkiego, co nie pochodzi od Mistrza.
W tym krótkim kawałku (celowo tak to nazwałem – kawałku) są aż dwa kłamstwa. Po pierwsze nie jestem zwolennikiem szczepień, a nawet jestem ich przeciwnikiem, a po wtóre – nigdy nie namawiałem i nie namawiam, by ktokolwiek mi wierzył. Zawsze powtarzam, że chcąc być zdrowy, nie należy ufać nikomu, tylko nabrać wiedzy o zdrowiu samemu, gdyż tam, gdzie nie ma wiedzy, pojawia się wiara, w tym wypadku w medycynę, w jej humanitarny charakter, choć w istocie medycyna jest zainteresowana czymś zupełnie innym – sprzedażą leków i usług medycznych. Do tego nie są potrzebni zdrowi tylko bezrozumni nabywcy – pacjenci.

Cytat od: bart
Jego kontrowersyjne poglądy, w połączeniu z jakimiś osobistymi konfliktami, przysporzyły mu wielu wrogów w środowisku altmedowo-spiskologicznym. Co przekłada się na rozpowszechniane w Internetach informacje, że Słonecki naprawdę nazywa się Josef Szemeszteyn, swoje pomysły rżnie od Gersona i ojca Klimuszki, a na zlocie Biosłone dostał biegunki po bigosie.
Do tych oszczerstw trudno się odnieść, ale rodzi się pytanie – po co autor to napisał, jeśli nie tylko po to, że miały to być oszczerstwa?

Cytat od: bart
Mimo niechęci do altmedowców, Mistrz czujnie obserwuje trendy i czerpie wiedzę. Homeopatom skradł sekret pogorszenia terapeutycznego.
Nie wiem – głupie to, tragiczne, bo raczej nieśmieszne.

Cytat od: bart
Jakie schorzenia wywołuje drożdżyca? Wszystkie! Przecież powoduje toksemię, którą Hipokrates nazywał przyczyną wszystkich chorób.
Kolejna bzdura, ale chyba czytelnika już nie dziwi. Zdążył się przyzwyczaić. Ja na każdym kroku powtarzam, że drożdżyca ani grzybica nie są żadnymi przyczynami niczego, a jedynie objawami ogólnej kondycji organizmu.

Cytat od: bart
Forum Biosłone czyta się trochę jak scenariusz „Rejsu”, przy założeniu, że wszyscy bohaterowie filmu wstąpili do sekty.
Nie wiem, co na to powiedzą Biosłonejczycy, ale zapewne jest im to obojętne, czy należą do sekty, czy nie. Ale niech się Pan przez chwilę zastanowi – jak się czyta ten Pański Blog de Bart przeładowany podobnymi bzdurami oraz istnym bełkotem zawiedzionych życiem filozofów od siedmiu boleści?

Cytat od: bart
Codziennie jestem wdzięczny Bogu, że pozwolił mi odnaleźć to miejsce i poznać prawdę dotyczącą zdrowia głoszoną przez naszego Mistrza. Na początku tego roku byłem w opłakanym stanie w zasadzie zbliżonym do tego jakie opisywał Machos. Uderzenie wysokiego ciśnienia do głowy, któremu towarzyszył częstoskurcz serca chyba tylko cudem przeżyłem. To było dla mnie jak wstrząs, po którym wiele miesięcy trwałem w ciągłym lęku. Leki jakie mi po tym zapisał kardiolog odrzuciłem stopniowo po trzech miesiącach stosowania, pomimo wielkiego strachu jaki przeżywałem postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę: drogę prowadzącą do zdrowia wg. Józefa Słoneckiego. I choć nigdy nie byłem pacjentem, i zdecydowanie unikałem lekarzy od czasu jak w wieku lat pięciu pozbawili mnie migdałów to moja droga do choroby wiodła głównie przez sposób odżywiania.
Status autora tego wpisu to obecnie „offline”; mam nadzieję, że to dlatego, że akurat przegląda inne strony albo kładzie się spać (za oknem noc, gdy słowa te klepię).
Tutaj zamiast komentarza pytanie: śmieszne toto, czy dziwne, że ktoś jest offline?

Cytat od: bart
A teraz najdziwniejszy fragment tej historii: część komercyjna przedsięwzięcia Biosłone wygląda żałośnie.
Wie Pan co? Tutaj to Pan wygląda żałośnie – bida z nędzą.

Cytat od: bart
Na portalu Biosłone można również przeczytać przepis na inny cud-składnik zdrowej diety, Koktajl Błonnikowy, składający się z wody, owoców, miodu i zmielonych pestek wymieszanych razem w blenderze (najlepiej w Cucina Philips HR 2860, ze względu na trwałość — pamiętajcie, Mistrz zna się na wszystkim).
Przepis podany przez Pana jest płytki, a to cechuje miernoty.

Cytat od: bart
A zatem jeśli nie o pieniądze chodzi, to o co? Nasuwają mi się dwa przypuszczenia: jedno realistyczne, a drugie spowodowane zbyt częstym zaglądaniem w Otchłań.* Realistycznie przypuszczam, że Józef Słonecki pragnie zostać słynnym na cały kraj bioenergoterapeutycznym ekspertem od zdrowia i zapewnić tym samym wysoką frekwencję w swoim gabinecie w Strzelcach Opolskich (czyli jednak chodzi o pieniądze). Jednak kiedy założę swoją Czapeczkę Chroniącą Myśli, nasuwa mi się inny domysł: oto mamy niesamowitą okazję oglądać sektę-niewypał w stanie wegetacji. Niby wielbią Mistrza, niby piją wspólnie Koktajl Błonnikowy na zlotach, ale gdzieś po drodze komuś zabrakło determinacji i kawałka ziemi, na którym można by zbudować gospodarstwo dla kilkunastu rodzin, z wysokim płotem, jednym wejściem i magazynem broni.
Tutaj interesująca jest owa czapeczka ukrywająca myśli. Czyżby autor dostrzegł w końcu, iż czytelnik doszedł do wniosku, że te bezmyślne słowa klepie osoba bezmyślna i tym zabiegiem chce zwrócić uwagę, że nie, że jednak myśli jakieś tam ma... skoro ma co ukrywać...

Sekty-niewypału oraz magazynu broni nawet nie chce mi się komentować. Jeśli to nie jest ewidentne oszczerstwo, to co to jest? Kto ma jakiś pomysł?
« Ostatnia zmiana: 19-01-2010, 15:49 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
bart
« Odpowiedz #141 : 19-01-2010, 15:49 »

Cytat
Co ja na to? Mam to w dupie.

I właśnie dlatego ja się troszeczkę z Mistrza śmieję.

Cytat
Ale ja nie wypisuję w miejscu publicznym, jakim jest Internet, durnot, bo gdybym to zrobił, to musiałbym liczyć się z konsekwencjami wypisywania durnot.

Pozwolę tu się z Mistrzem nie zgodzić. Owszem, wypisuje Mistrz durnoty, na których poparcie nie ma Mistrz żadnych dowodów (ale jak już wiem, Mistrz ma w dupie dowody).

Cytat
A skąd Pan to wie? Nie przypominam sobie, bym zdawał jakiś test „Wegadzieciaka”. Nawet nie wiem, co to takiego.

Wcześniej w tekście tłumaczę, czym jest test Wegedzieciaka. To nic skomplikowanego.

Cytat
Ja nie leczę ludzi bioenergoterapią.

Już kiedyś o tym rozmawialiśmy. W jednej z Mistrza książek jest cały rozdział pt. "Z gabinetu bioenergoterapeuty". Nie wiedziałem, że to z gabinetu jakiegoś innego człowieka, myślałem, że to z Mistrza gabinetu. To mnie chyba usprawiedliwia.

Cytat
Ma Pan na to jakieś dowody, czy tylko tę jedna notkę z Wikipedii?

Proponuję Mistrzowi, żeby cofnął się do mojej wypowiedzi o ciężarze dowodu. Jeśli Mistrz twierdzi, że czerwony mocz to objaw chorobowy, Mistrz powinien na to przedstawić solidny dowód. Oczywiście wyznawcy Mistrza takiego dowodu zapewne nie wymagają, jednak w racjonalnej dyskusji jest on konieczny.

Cytat
Nie wiem doprawdy, czy Pan taki niedouczony, czy taki pokrętny.

Proszę spróbować zgadnąć. Ja ze swej strony uczynię to samo w obliczu tej długaśnej Mistrza wypowiedzi, która jednak elegancko omija trzy poruszone przeze mnie na początku kwestie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #142 : 19-01-2010, 15:57 »

Cytat
Oczywiście wyznawcy Mistrza takiego dowodu zapewne nie wymagają, jednak w racjonalnej dyskusji jest on konieczny.
Czyli że dopóki amerykańscy naukowcy tego nie udowodnią, to o racjonalnej dyskusji mowy być nie może. Co pozostaje? Wypisywanie durnot na Blog de Bart, tak?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
bart
« Odpowiedz #143 : 19-01-2010, 16:03 »

Cytat
Czyli że dopóki amerykańscy naukowcy tego nie udowodnią, to o racjonalnej dyskusji mowy być nie może.

Co Mistrz ma z tymi amerykańskimi naukowcami? Mogą być polscy.

Ale generalnie zgoda. Dopóki Mistrz wyciąga z nosa diagnozy, terapie, składniki supermikstur czy porady o żelkach Haribo, o racjonalnej dyskusji nie może być mowy. Internet dał pole do popisu rozmaitym hochsztaplerom oferującym bezwartościowe terapie naiwnym.

Cytat
Wypisywanie durnot na Blog de Bart, tak?

Tak jak mówiłem, Mistrz może u siebie wygadywać, co chce, również np. twierdzić, że nieprzyjemny zapach z ust pochodzi z bąków przenikających przez nieszczelne jelita i wracających do płuc. A ktoś inny może się z tego śmiać.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.345

« Odpowiedz #144 : 19-01-2010, 16:18 »

Czy jeżeli właściciel blogu wypisuje na nim kłamstwa i oszczerstwa, to może brać udział w konkursie na najlepszy blog? Jaki jest regulamin tego konkursu?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #145 : 19-01-2010, 16:23 »

Cytat od: bart
1. Hipokrates. Skąd właściwie wzięła się opinia, że twierdził on, iż przyczyną wszystkich chorób jest toksemia? Nie udało mi się znaleźć tego cytatu, znalazłem za to inne, w których ten nieszczęsny Grek twierdzi, że przyczyna wszystkich chorób kryje się w a) kręgosłupie, b) powietrzu, c) kometach i zaćmieniach słońca lub księżyca. Dla zaawansowanych: jakie zastosowanie w filozofii Biosłone znajduje propagowana przez Hipokratesa teoria humorów?

Cytat od: Hipokrates
Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Objawy są naturalną ochroną organizmu. Nazywamy je chorobami, lecz w rzeczywistości one leczą choroby. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują.
Ten cytat można znaleźć na przykład w książce Iana Sinclara "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty". Oczywiście, że Pan nie mógł nań natrafić, gdyż dla Pana to książka tabu. Przecież o szczepieniach wypowiada się Pan autorytatywnie - wyłącznie wedle oficjalnej jedynie słusznej propagandy medycznej, popartej badaniami naukowymi zatwierdzonymi przez WHO (tej samej organizacji, która ogłosiła pandemię świńskiej grypy).

a. Choroby okręgosłupowe, jak i w ogóle choroby, tak naprawdę nie wiadomo, czym są. Chodzi tutaj o nomenklaturę, według której rak i przeziębienie są tym samym - chorobami. My używamy tutaj nazwy - choroby prozdrowotne, mając na myśli te choroby, które chorobami nie są, a jedynie objawami i na dodatek leczą inne choroby, albo im zapobiegają.

b. Hipokrates, nie mając dowodów naukowych odkrył, że szereg chorób jest przenoszonych w powietrzu.

c. Chyba nie ma w tym niczego dziwnego, że na tak drobne jestestwa, jakimi są ludzie, ma wpływ otaczający nas wszechświat.

Dla filozofii Biosłone teoria humorów ma zastosowanie teoretyczne, za to medycyna wciąż się tym określeniem posługuje opisując zjawiska zachodzące we krwi.

W ogóle nie wiem, do czego Pan zmierza. Czy to, że Hipokrates nie miał do dyspozycje mikroskopu w jakiś sposób podważa jego wnioski empiryczne?

Jeśli Pan jeszcze czegoś nie rozumie, proszę pytać śmiało.
« Ostatnia zmiana: 19-01-2010, 16:28 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #146 : 19-01-2010, 16:24 »

Czy jeżeli właściciel blogu wypisuje na nim kłamstwa i oszczerstwa, to może brać udział w konkursie na najlepszy blog? Jaki jest regulamin tego konkursu?
No, tym już się nasi zagończycy zajmują.

Dajcie tutaj aktualne notowania z tego konkursu, to się wspólnie zastanowimy co zrobić, żeby pan Bartek Kuzia do finału jednak nie wszedł.
« Ostatnia zmiana: 19-01-2010, 16:31 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #147 : 19-01-2010, 16:43 »

http://www.blogroku.pl/kategoria.html?catId=47

Glon był nawet na 10-tym miejscu i łapał się do finału. Wysłaliśmy jednak "kilka" SMSów na blogaśną konkurencję tj. sąsiadów Glona i dziś dzięki także naszej pomocy Glon wylądował już na 16 miejscu.

PS. Nawet gdyby jakimś cudem Glon awansował do dziesiątki to i tak Robert Makłowicz - juror tej kategorii w glonach nie gustuje. Zdecydowanie woli bardziej szlachetne jadło.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
bart
« Odpowiedz #148 : 19-01-2010, 16:47 »

Cytat
Ten cytat można znaleźć na przykład w książce Iana Sinclara "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty".

Ach, no to już zaczynam mieć pojęcie o jakości źródeł mądrości Mistrza.

Cytat
Choroby okręgosłupowe, jak i w ogóle choroby, tak naprawdę nie wiadomo, czym są.

Znaczy, Mistrz nie wie, czym są?

Cytat
W ogóle nie wiem, do czego Pan zmierza.

Zmierzam do tego, że Mistrz podpiera się Hipokratesem w konstruowaniu jakiejś ekwilibrystyki, w której choroby są prozdrowotne, a medycyna przeszkadza wirusom i mikrobom w oczyszczaniu organizmu z toksyn. W dodatku cytat z Hipokratesa Mistrz najwyraźniej wymyślił albo zaczerpnął z mało wiarygodnego źródła.
 
Oczywiście w świetle współczesnej nauki poglądy Hipokratesa na źródło chorób są mało ważne. Zabawne jest po prostu, że nawet tutaj Mistrz się potyka.

Cytat
Dajcie tutaj aktualne notowania z tego konkursu, to się wspólnie zastanowimy co zrobić, żeby pan Bartek Kuzia do finału jednak nie wszedł.

Ależ Mistrz małostkowy.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #149 : 19-01-2010, 16:50 »

Cytat
Ależ Mistrz małostkowy.
Dopiero się rozkręcam, a uwielbiam tępić zakalców intelektualnych.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #150 : 19-01-2010, 16:56 »

Cytat
Oczywiście w świetle współczesnej nauki poglądy Hipokratesa na źródło chorób są mało ważne.
A jak wygląda w świetle współczesnej nauki ta np. hipokryzja panująca w medycynie:

1. Enterokoki są patogenami wywołującymi choroby: http://www.czytelniamedyczna.pl/nm_me08.php
2. Enterokoki to dobre bakterie: http://kopalniawiedzy.pl/bakterie-komensale-komensal-symbioza-bakterie-symbiotyczne-TLR-TLR9-odpornosc-odpowiedz-immunologiczna-5831.html
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
bart
« Odpowiedz #151 : 19-01-2010, 16:58 »

Cytat
A jak wygląda w świetle współczesnej nauki ta np. hipokryzja panująca w medycynie

O rety, znalazł Mistrz w Internecie dwie przeczące sobie wypowiedzi, brawo smile
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #152 : 19-01-2010, 17:02 »

Cytat
A jak wygląda w świetle współczesnej nauki ta np. hipokryzja panująca w medycynie

O rety, znalazł Mistrz w Internecie dwie przeczące sobie wypowiedzi, brawo smile
No, nie na Pańską okazję bynajmniej. One pochodzą z napisanego dzisiaj artykułu: http://www.bioslone.pl/node/248 Polecam lekturę.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #153 : 19-01-2010, 17:14 »

1. Hipokrates. Skąd właściwie wzięła się opinia, że twierdził on, iż przyczyną wszystkich chorób jest toksemia? Nie udało mi się znaleźć tego cytatu

Wystarczyło użyć Google smile

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Diseases+are+crises+of+purification%2C+of+toxic&btnG=Szukaj&lr=&aq=f&oq=

PS. Cytat jest anglojęzyczny, więc coś w sam raz dla amerykomanów.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #154 : 19-01-2010, 17:16 »

Tu są bardzo dobrze zaprezentowane kwestie, które poruszamy, i to po angielsku: http://www.whale.to/v/disease3.html I co Pan na to powie?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
bart
« Odpowiedz #155 : 19-01-2010, 17:28 »

Cytat
Tu są bardzo dobrze zaprezentowane kwestie, które poruszamy, i to po angielsku: http://www.whale.to/v/disease3.html I co Pan na to powie?

Po Sinclairze strona whale.to już mnie nawet nie dziwi. Wie Mistrz, że porusza się w odmętach bzdetu?
Zapisane
bart
« Odpowiedz #156 : 19-01-2010, 17:30 »

Cytat
Wystarczyło użyć Google

A ja głupi szukałem ze słowami "przyczyna", "toksemia"...
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #157 : 19-01-2010, 17:41 »

A Pan zapewne spodziewał się jakiejś reklamówki, w której podana jest inna przyczyna chorób, niż oficjalne te straszne zarazki, które nic nie mają innego do roboty, tylko dybać na nasze zdrowie wywołując choroby, zaś zbawienna medycyna trzyma te potwory w ryzach dzięki okresowym badaniom i petrochemicznym lekom.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #158 : 19-01-2010, 17:41 »

Cytat
Wystarczyło użyć Google

A ja głupi szukałem ze słowami "przyczyna", "toksemia"...

Coś słabo szukałeś.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=cause+disease+poison+toxemia+hippocrates&btnG=Szukaj&lr=&aq=f&oq=
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.604

WWW
« Odpowiedz #159 : 19-01-2010, 17:44 »

Cytat
Wystarczyło użyć Google

A ja głupi szukałem ze słowami "przyczyna", "toksemia"...

Coś słabo szukałeś.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=cause+disease+poison+toxemia+hippocrates&btnG=Szukaj&lr=&aq=f&oq=
Słabo albo po oficjalnej linii...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!