Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 00:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kaszel i katar bez gorączki  (Przeczytany 107994 razy)
eryba
« Odpowiedz #40 : 01-01-2010, 23:34 »

Dopiero teraz po sezonie jesiennym mogę chyba powiedzieć, że mieszanka na drogi oddechowe u mojej córki zadziałała. Cały czas obawiałam się, że kasze ciągle może wrócić. Ale w tym roku pierwszy raz nie zachorowała podczas świąt. Zdarzały jej się infekcje z gardłem i katarem, ale zakraplałam jej raz alocitem i po tym katar zaczynał jej schodzić i nie miała problemu z zatkanym nosem. Teraz też smarka, ale kaszlu już przy tym nie ma.
Mieszankę stosowałam w zeszłym roku dwa razy. Raz na początku roku tak jak pisałam wcześniej, a później latem prze trzy tygodnie i wtedy już nie miała tak silnej reakcji w postaci stanu zapalnego w oskrzelach.
Boru ja również mam synka w wieku trzech lat, który chodzi do przedszkola i ciągle łapie infekcje.
Tydzień pochodzi i dwa tygodnie w domu z katarem i kaszlem. Miał też grypę jelitową z wysoką gorączką. Chyba to jest taki wiek, że musi odchorować swoje. Podaję wtedy prawoślaz na kaszel i czekam na koniec infekcji. Synek cały czas pije MO. Chyba, że ma wysoką gorączkę to robię przerwy. Z tego co wyczytałam na forum mieszankę na drogi oddechowe powinno się stosować dopiero po półrocznym stosowaniu MO.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!