Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dorin - przypadek syna  (Przeczytany 39012 razy)
dorin
« Odpowiedz #40 : 05-03-2010, 21:18 »

Mam problem Smutny . Bartek ma czerwone oczy jak królik. Odczuwa dyskomfor, cały czas trze oczy. Nie wiem czy to efekt picia MO? Czy mogłabym mu jakoś pomóc?

Druga sprawa to chciałabym mu wprowadzić koktajle, czy od razu stosować wszystkie składniki: słonecznik, dynia i ostropest ? I gdzie najlepiej kupić ten ostatni ? 
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #41 : 05-03-2010, 22:20 »

Zupełnie jak mój Damian z miesiąc temu jeszcze z tymi oczami. Tak, to efekt MO. Pomożesz, odstawiając MO na dzień, dwa i zaczniesz z mniejszego kalibra. Co do KB, nie przekonasz się, póki dziecko nie spróbuje. Powoli, stopniowo i powinno być dobrze, oczywiście, jak dziecko będzie się krzywiło, to nic na siłę. Tutaj masz ciekawą informację

Nie doszukałam się nigdzie info o stosowaniu ostropestu dla dzieci dlatego ponawiam pytanie czy dzieci mogą zażywać ostropest?
Mój synek(trzy latka) bardzo lubi koktajle i zastanawiam się czy mogłabym dołączyć mu ziarno ostropestu.

Pozdrawiam:)
Tak. organizm dziecka także przechodzi proces oczyszczania, w którym zostaje obciążona wątroba. Dla dzieci polecam stosować ostropest w ilości płaskiej łyżeczki do herbaty na dzień.
Ostropestu poszukaj w zielarskim.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
dorin
« Odpowiedz #42 : 05-03-2010, 22:49 »

Machos bardzo dziękuję za te informacje smile. To, że nie borykam się sama z takim problemem dodaje mi odwagi i pozbawia wątpliwości, czy robię dobrze. Z jednej strony martwiłam się, że syn nie ma większych objawów oczyszczania podczas picia MO a teraz z kolei jak się coś pojawia to odczuwam lęk.
Na razie jeszcze podaję mu MO z oliwą z oliwek - kiedy podjąć decyzję o zmianie oleju ?
Co sądziecie na temat przyjmowania oleju lnianego ?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #43 : 06-03-2010, 09:16 »

Watek o ostropeście :

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=4689.280#lastPost

Polecam dostawcę z ostatnich wpisów (ALLEGRO. U Rudego)

http://allegro.pl/item914438813_ostropest_12zlkg_nasiona_szybko_tanio_producent.html
Zapisane

dorin
« Odpowiedz #44 : 16-03-2010, 08:49 »

Co jakiś czas czuję się w obowiązku napisać, co u nas słychać smile
Musiałam zwolnić z MO. Oczy u syna raz lepiej, raz gorzej. Ma objawy zapalenia rogówki. Nie wiem, czy to na pewno objawy oczyszczania, czy już się wiosna odzywa. Czy mogę stosować jakieś kropelki homeopatyczne, żeby te objawy złagodzić? Czy nadal czekać?
Kaszel nadal suchy (pomimo nawilżania), ostatni tydzień był bardzo nasilony rano i wieczorem. W dzień praktycznie bez kaszlu. Od dwóch dni jest lepiej. Co mam myśleć o nocnym poceniu? Czy to niepokojące? Czy też ze spokojem obserwować? Od kilku dni też nie skarży się na dokuczliwe bóle głowy i brzucha - ja nie dopytuję :d Mam nadzieję, że ich nie ma.
Uwierzcie mi, że trudno mieć w domu takie wiecznie stękające dziecię confused
« Ostatnia zmiana: 16-03-2010, 09:15 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #45 : 16-03-2010, 11:45 »

Wszystkie te leki, także homeopatyczne, to zaczynanie od d... strony. Czy syn jada pieczywo?
Grażynko zrobię tak jak radzisz - ograniczę gluten tak jak tylko to będzie możliwe.
Tu nie wystarczy ograniczenie, wyklucz całkowicie, zrób to, a się przekonasz, że poprawie ulegnie zachowanie dziecka i przeminą dolegliwości, także rogówka się zregeneruje i przestanie nawracać zapalenie.
A co do
Cytat
czuję się w obowiązku napisać
Przeczytaj ogłoszenie Szpilki w Forum ogólnym.
Zapisane
dorin
« Odpowiedz #46 : 16-03-2010, 13:10 »

Grażynko jak zwykle przywołujesz do pionu smile Postaram się mniej biadolić i skupić na pozytywach.
Co do glutenu to   bag obiecuję poprawę  notworthy
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!