Swędzenie skóry całego ciała

<< < (3/9) > >>

Izunia 3ch:
Łukaszu, mój synuś jakieś 2 lata temu także miał świąd całego ciała, ale jak zaczął pić MO swędzenie powoli się wycofywało. Drapał się wszędzie, a zmian na skórze nie miał żadnych. Myślę, że miał problemy z wątrobą, która sama sobie nie radziła z oczyszczaniem organizmu. Wspomnę też, że zmieniłam wtedy także jadłospis dziecka.

Grazyna:
Cytat od: Łukasz  23-01-2010, 16:55

Kiedyś brałem MO z olejem kukurydzianym ale nie za bardzo mi służył. Miałem zażółconą skórę i b jasny stolec. Jestem teraz na oleju z pestek winogron i na citrosepcie. 
To właśnie bardzo Ci służył. Powinieneś do niego wrócić. I przeczytaj Niezbędnik, bo już wszystko zapomniałeś.

Łukasz:
Kupię go jutro i zacznę stosować. Zibi też go chyba nie polecał i mówił, żeby zamiennie stosować lniany. Co do diety, to teraz lekkostrawne czy ciężkostrawne rzeczy jeść? Mistrz mówił, że na dłuższą metę ciężkostrawne są bardziej wskazane. Chyba że chorujemy, to lekkostrawne wprowadzić.  Może jeść teraz lekkostrawne, niesmażone bardziej gotowane, a jak ta wątroba się poprawi to wprowadzić ciężkostrawne? Ja mam tak, że po lekkostrawnych jestem prawie od razu głodny i najbardziej lubię jakiś kawał mięcha, coś, co trzyma dłużej :)

Zbigniew Osiewała (Zibi):
Jednak wydaje mi się, że wątrobą dalej jest przeciążona toksynami.

Zastosuj do MO - olej lniany oraz zmniejsz MO do 1/2 dawki.

Wprowadź kąpiele z dodatkiem soli i oleju.

Możesz okresowo zastosować warzywa gotowane, a po pewnym czasie blaszowane. Po wyciszeniu się tych objawów, zacznij jeść surowe. Jaja jedz całe plus jakieś duszone mięso, gotowane. Na razie z wędzonek zrezygnuj. Pij wodę Zuber w połączeniu z wodą Jan: 1/2 szklanki wody Zuber i 1/2 szklanki Jan - 3 x dziennie. W przerwie picia wód - możesz pić herbatę z pokrzywy.

Łukasz:
Co dziwne, rano po wypiciu MO nie mam apetytu. Śniadanie muszę zjeść na siłę. Bardzo mi się też odbija po przebudzeniu. Olej - zaopatrzę się w lniany i wody polecane też. Na śniadanie miałem dzisiaj kiełbasę z gotowaną kapustą, jajek na razie nie chcę ruszać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona