Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Change - totalne zaniebanie profilaktyki zdrowotnej, anemia  (Przeczytany 89668 razy)
change
« Odpowiedz #100 : 11-05-2010, 20:58 »

Mam problem. Podczas 1 dnia miesiączki dostałam opryszczkę na ustach. Na drugi dzień miałam  4 opryszczki na ustach. A na 3 dzień opryszczka mi się rozprzestrzeniła na całą twarz. Pomocy twarz bardzo boli. Mam nawet pod powieką czerwone bąble. Czy tylko alocit? Czy coś więcej?
Zapisane
change
« Odpowiedz #101 : 12-05-2010, 09:49 »

Jestem załamana. Po przebudzeniu spojrzałam w lustro i jestem spuchnięta jak balon. Opryszczka jest cała zakończona żółtą ropą i mocno czerwona. Boli. Oczu prawie mi nie widać. Przy lewym uchu na twarzy jest wyczuwalny guzik (jakby powiększony węzeł chłonny). Pod żuchwą takich węzłów chłonnych wyczuwam chyba z 4, ale olbrzymie. Na twarzy się do tego łuszcze, bo azs swędzi. Wczoraj na noc zjadłam pół ząbka czosnku tak dla sprawdzenia czy coś pomoże, ale po chwili prawie go nie zwróciłam. Chciałabym wysłać zdjęcie z wycinkiem twarzy, bo to wygąda na prawdę strasznie.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #102 : 12-05-2010, 10:13 »

Dobrze, a czy odstawiłaś całkowicie pieczywo i produkty zawierające gluten? Co Ty tam jesz na obczyźnie...
Prawdopodobnie półpasiec oczny. Jeśli interesuje Cię leczenie homeopatyczne http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=3479.msg26063#msg26063
Zapisane
change
« Odpowiedz #103 : 12-05-2010, 10:34 »

Jestem załamana czytałam ten post i wiadomości z Wikipedii i rzeczywiście to może być to. Te zdjęcia z wikipedii o półpaścu to pikuś w porównaniu z moją twarzą. Dodam, że zaczęło się to od pęknięcia wargi, następnie tak jak wcześniej opisywałam 4 opryszczki itd. Następnie przebudziłam się z okropnym bólem szyi, nie mogę przekręcić głowy  w prawo. Gluten czasem się pojawiał, bo w pracy ciężko czasem mi było bez tego, ale tłumaczyłam sobie ciągle, że niedługo go ewidentnie wyeliminuję. Kilka dni temu rzeczywiście sporo stresu miałam. A dzisiaj właśnie straciłam pracę pewnie przez mój wygląd, wiec mam kolejny powód do nerwów. Stres u mnie od kilku tygodni to norma. Martwią mnie te opisywane zmiany nowotworowe, bo ja węzły chłonne to mam już po kilka lat powiększone. Lekarze zawsze to olewali. Nie mieszkam obecnie w Polsce tylko w Londynie, proszę o rady czy ja mogę to zamówić. Jestem tak zdenerwowana, że nie myślę już racjonalnie. To rzeczywiście prawdziwa ściana płaczu i biadolenia.


http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=ewidentnie&od=&from=os Bardzo współczuję, ale pisać trzeba starannie, to uspokaja smile. Zaraz tam nowotwór - nowotwór nie charakteryzuje się stanem ostrym, tylko podstępnym. //Grażyna


Ups, przepraszam. Rzeczywiście głupio te błędy wyglądają.  bag
« Ostatnia zmiana: 12-05-2010, 10:49 wysłane przez Change » Zapisane
Martka
« Odpowiedz #104 : 21-05-2010, 21:35 »

A nie lepiej zrobić test na "nietolerancję pokarmową", a nie z włosa? Nietolerancja jest częściej spotykana przy AZS.
Ja robiłam ImuPro - wykrywa antygeny IgG i wiem przynajmniej na co zdążyłam się uczulić przez nieszczelne jelita.

Co do tego co Ci się stało na twarzy to ja kiedyś bardzo często rozsiewałam sobie opryszczkę po użyciu maści immunosupresyjnej, a węzły chłonne bardzo często przy pogorszeniu mam ogromne - także nie koniecznie musi to być półpasiec. Obecnie (wiosna) jest dla nas najgorszy okres i też mam problem z popuchniętymi oczami. Przy takim stanie zapalnym skóra jest otwarta na ataki nie tylko bakterii ale i wirusów i grzybów, więc trzeba ogromnie uważać na to aby nie rozwinęło się to na naszej skórze (nie rozdrapywać, nie dotykać, przemywać alocitem, natłuszczać, itp).

Trzymam kciuki za poprawę!
Zapisane
change
« Odpowiedz #105 : 29-05-2010, 19:28 »

No dziękuję, jest znacznie lepiej. Dbam o siebie i jem lepiej. Dzień przed opryszczką strasznie drapałam cerę podczas kąpieli. Zrobilam sobie peeling i po tym uzyskałam taki efekt. Nie polecam szczerze. Podczas picia MO i smarowania ciała alocitem kilka dni mam naprawdę czystych bez zmian skórnych, a kilka dni mocnego wysypu. Jedno co zauważyłam to to, że alocit szybko wybiela problemy skórne. Również mogę podziękować za krochmal bo zmiękcza  moją skórę podczas kąpieli. Wkońcu z kąpieli nie wychodzę czerwona jak burak. A co najważniejsze ostatnio spałam jak dziecko 3 dni pod rząd i teraz wiem, że gdy dobrze śpie wstaję biała bez zmian skórnych. A gdy nie śpie to ze zmęczenia mam gorszą skórę.

 
Cytat
A nie lepiej zrobić test na "nietolerancję pokarmową", a nie z włosa? Nietolerancja jest częściej spotykana przy AZS.
Ja robiłam ImuPro - wykrywa antygeny IgG i wiem przynajmniej na co zdążyłam się uczulić przez nieszczelne jelita.

Ponad pół roku temu mialam robione testy płatkowe, które nazywały się prick test, testy kontaktowe oraz testy z surowicy krwi i te testy wykazały zerową alergię chociaż alergenów było sporo i oczywiście skóra byla chora.

Miesiąc później..
Testy u homeopaty wskazały alergię na całkiem inne alergeny niż w teście z włosa.
A gdzie Twoją metodę mogę wykonać i czy jesteś z  niej zadowolona, bo ja z testu z włosa jestem zadowolona, bo mi sie wszystkie alergeny sprawdzają w 100%

Martka ja jak wstaję to mam zawsze dużo ropy w oczach, aż mnie boli i uwiera. Pół godziny oczyszczam sama oczy. Strasznie popuchniete. Często się ludzie mnie pytają czemu mam tak spuchnięte oczy.  Co prawda wyglądam lepiej, ale martwią mnie te zmarszczki pod oczami. Źle to wygląda. Jestem mloda a tak zniszczona. Czekam zbawiennie na uleczenie ze strony MO. smile
« Ostatnia zmiana: 29-05-2010, 19:43 wysłane przez Change » Zapisane
change
« Odpowiedz #106 : 27-06-2010, 10:21 »

Podejrzewam, że w tej chwili za późno się obudziłam z dopisaniem jeszcze jednej rzeczy do historii choroby. Nie wiem czy w tej chwili to jest już istotne, bo przecież stosuję się do zasad Biosłone. Chciałam jednak dodać, że oprócz moich problemów skórnych długi czas mam okropny ból, który nasila się kilka minut przed oddaniem stolca. Oddany stolec zawiera zwykle śluz. Z wyczytanych źródeł podejrzewam, że jest to zapalenie jelita grubego, ale przecież nie mi to oceniać, bo ja nie mam jeszcze takiej wiedzy. Symptomy są jednak bardzo podobne. Chciałam się tylko zapytać czy pozostawić to i wystawić/poczekać na działanie MO?
Ten dział rzeczywiście dobrze jest nazwany dział płaczu i biadolenia. W tej chwili jeszcze przypomniała mi się sprawa z dzieciństwa a mianowicie ból stawów. Do dziś borykam się z tym problemem, ale jest on tylko wtedy uciążliwy gdy jest zimno. Zwykle w nocy, ale nie często bolą mnie stawy a czasem całe kości nóg. Dziwny ból jakby ciągnący. Nie jestem w stanie skonkretyzować tego bólu. Jak to jest już nieistotne, to nie trzeba odpisywać.

Change, czy ja Cię już kiedyś nie prosiłam o przeczytanie i zastosowanie się do reguł poprawnego języka polskiego http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=5280.0 //Grażyna

Ok, przepraszam. Po prostu wydawało mi się, że jest dobrze napisane, dlatego nie sprawdziłam tego w słowniku. Błędy te wynikają z mojej niewiedzy. Staram się dbać o pisownię, ale najwyraźniej mi to nie wychodzi. Przepraszam i dziękuję, bo może wówczas nauczę się pisać poprawnie.

W czterech ostatnich zdaniach popełniłaś kolejnych parę błędów. Nie przepraszaj, tylko postaraj się skoncentrować msn-wink//Lilijka

W dodatku zmiana w treści spowodowała, że moja poprawka wyglądała na mój błąd. Oj, ktoś się doigra. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 28-06-2010, 22:31 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Martka
« Odpowiedz #107 : 28-06-2010, 16:47 »

Ponad pół roku temu mialam robione testy płatkowe, które nazywały się prick test, testy kontaktowe oraz testy z surowicy krwi i te testy wykazały zerową alergię chociaż alergenów było sporo i oczywiście skóra byla chora.
To, o czym ja pisałam, to test na alergię IgG-zależną a nie standardową ;-). W standardowych testach też mi nic nie wyszło.
Tak, jestem zadowolona, bo wiem co mi szkodzi.
Wpisz w google "test ImuPro".

Co do zmarszczek, to niestety nasza skóra jest cieńsza i bardziej podatna na przedwczesne starzenie. Ale ja tam ciągle wierzę, że z czasem, wdrażając te wszystkie pro-zdrowotne reguły, uda się i to opanować. ;-)

« Ostatnia zmiana: 28-06-2010, 23:26 wysłane przez Lilijka » Zapisane
change
« Odpowiedz #108 : 03-08-2010, 21:03 »

Dziękuję Ci Martko, ale jednak nie skorzystam. Szkoda kasy i tak do niczego mi to już nie jest potrzebne.  Piszę ten post, ponieważ mam niepokojące objawy oczyszczania jakich dotychczas nie miałam. Zapewne zaraz skomentujecie, że powinnam się cieszyć, ale ja pierwszy raz widzę coś takiego. Miewam ostatnio bóle brzucha i zaobsewrowałam niewielką ilość krwi w kale. Rozumiem, że podczas oczyszczania tak ma być?
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #109 : 03-08-2010, 21:16 »

zaobsewrowałam niewielką ilość krwi w kale. Rozumiem, że podczas oczyszczania tak ma być?
Niekoniecznie musi tak być, ale może, gdy np. odklejające się złogi odkryją większą nadżerkę (ranę) w jelicie, która krwawi. Przyczyny krwi w kale mogą być też inne, poszukaj trochę, było już coś o tym pisane.
Jeżeli są to niewielkie ilości krwi i po kilku dniach znikną, to chyba bym się tym nie przejmowała.
Zapisane

change
« Odpowiedz #110 : 03-08-2010, 21:33 »

Tak, tak czytałam już o tym na forum, ale nie potrafię sama ocenić sytuacji. Krwi jest mało, tyle co paznokieć. Poczekam jeszcze i zacznę obserwować. Ostatnio dużo jem ostropestu. Dosłownie jak słonecznik 3-4 razy dziennie po około 30-stu ziarenek. Może to tylko dlatego? Dodam również, że zaczęłam 2 dni temu polewać stopy zimną wodą.
« Ostatnia zmiana: 03-08-2010, 22:08 wysłane przez Change » Zapisane
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #111 : 04-08-2010, 06:51 »

Jeżeli krew jest "czysta" (niezmieszana z kałem) to może pochodzić z okolic samego odbytu w wyniku uszkodzenia drobnego naczynka krwionośnego podczas wydalania. To często się zdarza u osób cierpiących na żylaki odbytu.
Zapisane
change
« Odpowiedz #112 : 04-08-2010, 08:35 »

Tylko ja nic nie odczuwam, żadnego bólu w tych okolicach. Jedynie czasem kilka sekund przed oddawaniem tej potrzeby boli mnie brzuch w okolicy dolnej. Ból jest nie do zniesienia. Taki skręcający mięśnie. Mam nadzieję, że MO sobie z tym poradzi. Krew jest czysta a kał jasno żółty.
« Ostatnia zmiana: 04-08-2010, 10:37 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #113 : 11-08-2010, 17:22 »

Co się stało z Change?
Zapisane

Zmiany na lepsze.
Stańczyk
« Odpowiedz #114 : 11-08-2010, 17:26 »

Co się stało z Change?
Wychodzi na to, że usunęła konto.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!