Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 18:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ile osób udało się Wam przekonać do MO?  (Przeczytany 33591 razy)
fiona50
« Odpowiedz #40 : 04-02-2009, 00:32 »

Witam
Ja skutecznie namowilam Agne  wraz z malzonkiem i synem. Ona zas skutecznie i bez dzialan ubocznych  namowila swoja siostre Gunie z rodzina.  Namowilam tez kolezanke. Ponadto ja pije w towarzystwie wnuka ( na razie jednego)  Kazda z tych osob zaintersowala swoich bliskich. Z tego co wiem, to Agna namowila tez swoja ciocie i wujka z rodzina oraz sasiadke, ktora pije MO i lata po lekarzach. Niestety ale ta moja kolezanka tez. Co zaczynaja sie u niej efekty oczyszczania, to wola pogotowie a lekarz bezmyslnie zapisuje antybiotyk bez wykonania antybiogramu.Potem twierdzi, ze byla umierajaca.....No coz....kazdy inaczej dba o zdrowie. A jak dba, tak i ma....
« Ostatnia zmiana: 04-02-2009, 00:41 wysłane przez fiona50 » Zapisane
Halisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 16-09-2008
Skąd: podlaskie
Wiadomości: 253

« Odpowiedz #41 : 04-02-2009, 08:38 »

Cytat
Przestawia mu się pomału w głowie- rzucił palenie i codzienne piwo, raz po raz wypije kieliszek koniaku- i to jest mój największy sukces  thumbsup
No właśnie, moja koleżanka, która już miesiąc pije MO też mówi, że coraz mniej pali. Mówi, że ją po prostu nie ciągnie do palenia. A jej facet, który codziennie wypijał po 3-4 piwa wieczorkiem od soboty do wczoraj wypił tylko 2. Oboje piją MO od miesiąca i już patrzcie jakie efekty.
Wczoraj odwiedziłam ją, a ona cały czas w euforii, mówi, że czuje się lepiej i dodatkowo jej mama widząc, że z nią lepiej też zażyczyła sobie składników i pije. Nie trzeba jej było wcale namawiać. Uprzedzałam ją tylko, że okresowo może być gorzej, ale na razie się tym nie zraża.
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #42 : 04-02-2009, 15:31 »

Cytat
lepiej też zażyczyła sobie składników i pije
Ważne, żeby doczytała resztę z książek, a najlepsze są watki z forum, które ja drukuję i rozdaję. Musi widzieć sens, motywację i po co właściwie to robi. Kolezanka siostry (20 lat) zaczęła pić i po 3 miesiącach przerwała, ponieważ stwierdziła, że nic się nie dzieje.
Zapisane
Halisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 16-09-2008
Skąd: podlaskie
Wiadomości: 253

« Odpowiedz #43 : 04-02-2009, 15:40 »

Ja też nikogo na siłę nie namawiam, a wręcz uprzedzam, że okresowo może być gorzej. Innym nawet odradzam, zanim nie poczytają i ich to nie przekona. Najlepiej jednak działa przykład, tak jak w przypadku koleżanki.
Ale tą niechęcią do papierosów to mnie zaskoczyła. Wypalała dziennie ok. paczki papierosów.
A tu organizm sam zdecydował, że nie chce i żadnych nicoretów nie potrzebuje. smoke
Zapisane
Mag
« Odpowiedz #44 : 05-02-2009, 17:50 »

Słuchajcie, jak udało się przekonać mojego męża, to chyba na każdego znajdze się dobry argument.

Ja chcąc poprawić swoje zdrowie długo szukałam skutecznej metody, więc gdy natrafiłam na forum i książki szanownych ekspertów chłonęłam wiedzę ljak gąbka!

Mąż obserwował mnie z zaciekawieniem, ale i z niedowierzaniem.
Dopiero gdy po całym dniu pracy zgotowałam pyszny obidek, deser, no i coś jeszcze.... zaczął się dopytywać skąd ja mam tyle energii, no i taki dobry humor, niezależnie od pogody mi dopisuje.

Słuchajcie, gość od września przestał palić, piwa nie pije i od dwóch miesięcy codziennie rano sięga po miksturkę. Mało tego dopytuje się co tam forum i czy wyczytałam coś ciekawego!

A najlepsi są jego koledzy, ci to dopiero nie mogą zrozumieć co sie stało.

Poza mężem "pracuję" nad mamą. Twierdzi, że już niedługo zacznie, ale boi się reakcji oczyszczania.
Poza tym, w pracy dwie koleżanki piją MO.

Razem przekonałam 3 osoby. Bratu zamierzam kupić książki w prezencie i mam nadzieję, że tak zachęcę jego i dalszą rodzinkę.

Uważam, że warto zadać sobie trochę trudu i przekazywać dobrą nowinę dalej!

Pozdrawiam,
Zapisane
eryba
« Odpowiedz #45 : 07-02-2009, 22:52 »

Ja i 2 dzieci pije MO od roku, a w listopadzie dołączył mąż.

W międzyczasie pożyczyłam broszurkę koleżance i ona też już pije razem z mamą.
U niej po miesiącu nastąpiła poprawa wzroku. Co bardzo ją uciszyło i teraz propaguje MO wśród sąsiadów.
Mag gratulacje dla męża smile
Zapisane
Tobi
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 72
MO: 1.08.2008
Skąd: Zana
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #46 : 08-02-2009, 00:02 »

Mnie udało się namówić 10 osób, witamy się zawołaniem, panie Zygmuncie, pani Basiu... itd, to jak tam, pijemy? A pan Zygmunt na to, pijemy! W ten m. in.sposób żartobliwie ale jednak na serio tworzymy i umacniamy wspólnotę biosłonowców w swoim zawodowym gronie. Dziękuję panu Słoneckiemu za to , że też mnie namówił, mam tyle pozytywnych efektów dzięki temu ,że "piję", że nie sposób uwierzyć ale o tym kiedy indziej i w innym miejscu , a piję od 1 sierpnia 2008, pozdrawim wszystkich a szczególnie jedną piękną blondynkę o niebieskich oczach!
Zapisane

MIŁOŚĆ jest najpiękniejszą wartością a WOLNOŚĆ najważniejszą...
Mag
« Odpowiedz #47 : 08-02-2009, 18:25 »

Dzięki eryba! To ważne, żeby się wspierać. W końcu nie tak łatwo przekonać gogoś, że aloes, cytryna i olej poprawią zdrowie. Brzmi niewiarygodnie, ale my wiemy, że tak właśnie jest thumbsup
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #48 : 17-11-2009, 09:24 »

Witajcie!

Możecie mi pomóc w prowadzeniu dyskusji o MO i KB? Odpowiadam na większość pytań, które otrzymuję od ludzi choć trochę zainteresowanych własnym zdrowiem, ale nie potrafię odpowiedź na jedno pytanie.

Mianowicie dlaczego w czasach kiedy nie było penicyliny i innych antybiotyków ludzie żyli średnio 30 lat? Dopiero teraz przy postępie medycyny wydłuża się okres życia.

Pozdrawiam
Zapisane
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #49 : 17-11-2009, 09:38 »

Ja tak jak Grażynka nie znam liczby osób pijących,ale przez te lata sporo się nazbierało.Cała moja 5-osobowa rodzina pije,piją koledzy moich chłopaków, ich znajomi i znajomi znajomych.

Na ziemi niemieckiej również piją,a więc poza granicami naszego kraju też mam sukcesy i oby tak dalej.

Ale,za największy mój sukces uważam pogadanki moich synów o miksturze,przy stoliku z piwem.Duma mnie rozpierała nie ma co. smile
Zapisane
Halisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 16-09-2008
Skąd: podlaskie
Wiadomości: 253

« Odpowiedz #50 : 17-11-2009, 19:52 »

Cytat
Mianowicie dlaczego w czasach kiedy nie było penicyliny i innych antybiotyków ludzie żyli średnio 30 lat? Dopiero teraz przy postępie medycyny wydłuża się okres życia.

MohSETH, o tym ostatnio było w wielu miejscach. Ostatnio Mistrz ponownie odpowiadał  XYZ na takie pytanie.
Po pierwsze z higieną nie było zbyt dobrze, po drugie jedni nie mieli wartościowego pożywienia, drudzy natomiast obżerali się bez umiaru. Zależało to od stanu posiadania.
Zapisane
Klara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17.07.2009.
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 101

« Odpowiedz #51 : 17-11-2009, 22:03 »

Cytat
Mianowicie dlaczego w czasach kiedy nie było penicyliny i innych antybiotyków ludzie żyli średnio 30 lat? Dopiero teraz przy postępie medycyny wydłuża się okres życia.

Trzeba jeszcze dodać, że kiedyś umieralność niemowląt była ogromna, dużo też umierało kobiet przy porodach, a to bardzo zaniżało tzw. średnią długość życia.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!