Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 00:18 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Prelekcja Bios³one w Katowicach IV 2010  (Przeczytany 142417 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #100 : 18-04-2010, 22:52 »

...To wyjête z kontekstu przecie¿.
Jak siê nie ma argumentów, to siê wypisuje, byle pisaæ.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Antonio
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Sk±d: Bergamuty
Wiadomo¶ci: 990

« Odpowiedz #101 : 18-04-2010, 23:00 »

Jakie¶ tam argumenty Effectus ma, tylko nie zna ca³o¶ci Pañskiego rozumowania i przes³ania, albo nie chce znaæ. Opieraj±c siê tylko na tym zdaniu o godzinach przy komputerze, mo¿e wyci±gaæ nie wiadomo jak daleko id±ce wnioski...
« Ostatnia zmiana: 18-04-2010, 23:08 wys³ane przez Antonio » Zapisane

I'm going through changes
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #102 : 18-04-2010, 23:11 »

Jakie¶ tam argumenty Effectus ma
To czemu boi siê je wyartyku³owaæ, tylko powtarza w kó³ko 19 godzin przed komputerem? Niech przedstawi te swoje argumenty.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
bercik89
« Odpowiedz #103 : 19-04-2010, 00:19 »

Sam nie by³em na prelekcji, ale chcia³bym w³±czyæ siê do dyskusji. Nie interesuje mnie ile Mistrz spêdza czasu przed komputerem. Ma do tego prawo, bo jest ¶wiadom swojego zdrowia. Dla mnie 4 godziny pod rz±d to ju¿ du¿o. Ogarnia mnie jaka¶ apatia i niechêæ do dzia³ania. Uwa¿am jednak, ¿e je¶li celem prelekcji by³o zainteresowanie ludzi tematyk± zdrowia, odzyskiwania go i dbania o nie, to osoby wyk³adaj±ce rzeczywi¶cie powinny ¶wieciæ przyk³adem. Kto¶ mo¿e powiedzieæ, ¿e podchodzi to pod hipokryzjê, ale lepsze to, ni¿ pokazywanie na co zdrowi ludzie mog± sobie pozwoliæ (czyt. np.d³ugie siedzenie przed komputerem i brak ruchu lub w³a¶nie czasem papieros). Wed³ug mnie odbiera to wiarygodno¶æ wyk³adowcy w oczach przeciêtnego zjadacza chleba, a chyba zale¿y nam na tym, ¿eby ludzie uwierzyli. Wiêkszo¶æ z nas wie, jak trudno przekonaæ osoby do tutejszego postrzegania zdrowia i powinno siê takich b³êdów unikaæ na przysz³o¶æ. Takie jest moje zdanie.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 14:03 wys³ane przez Solan » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #104 : 19-04-2010, 00:36 »

No ale czy najlepszym przyk³adem nie jest to, ¿e w razie potrzeby, na przyk³ad pisz±c ksi±¿kê, mo¿na spêdzaæ kilkana¶cie godzin przed komputerem, nie doznaj±c przy tym uszczerbku na zdrowiu? Co z Wami, ludzie? Interesuj± Was tylko pozory? - zdrowa ¿ywno¶æ, mycie r±k, bieganie po polu i tym podobne bzdury? Po co cz³owiekowi potrzebne jest zdrowie? Mnie ono jest potrzebne po to, by móc zrealizowaæ swój cel. Dla wielu, jak widzê, zdrowie jest zamiennikiem badañ i wpierniczania leków. Nic innego Wam do g³owy nie przychodzi. To jest wegetacja!
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 00:36 wys³ane przez Heniek » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Heniek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomo¶ci: 853

« Odpowiedz #105 : 19-04-2010, 00:54 »

Zdrowie jest po to aby s³u¿y³o cz³owiekowi, a nie odwrotnie smile

Wielu forumowiczów nie zaczai³o jeszcze, ¿e tre¶ci promowane przez pana S³oneckiego s± zwyczajnie prawdziwe. Je¶li pisanie ksi±¿ki trwa d³ugo i mimo to autor cieszy siê zdrowiem to warto o tym wspomnieæ. Niektórzy to jednak chcieliby aby lansowaæ wyobra¿enie zdrowego trybu ¿ycia rodem z kolorowych, g³upawych gazet pisanych przez niedouczonych dziennikarzy.
Zapisane

Nadci±ga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz siê z gazety \ Kto prze¿yje swoj± ¶mieræ
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #106 : 19-04-2010, 02:32 »

No tak, bo zdrowie to rzecz u¿yteczna, a nie jaki¶ eksponat na pokaz. Tak samo, jak mamy mieszkanie, by w nim mieszkaæ, samochód, by nim je¼dziæ, ubranie, by w nim chodziæ. Co nam po takim zdrowiu, z którego nie mo¿emy korzystaæ?
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #107 : 19-04-2010, 04:33 »

Jak rozumiem, wed³ug opozycji zdrowy jest tylko ten, co nie pali, piwa nie wypije, kawê tylko z ekspresu albo bezkofeinow±, codziennie æwiczy wed³ug jakiej¶ dziwnej instrukcji, ¿eby nie mieæ zaparæ, a potem ugania siê za niczym, ¿eby uruchomiæ pompê miê¶niow±, przed komputerem tylko 2, 3 godziny, bo to szkodzi, no i co roku je¼dzi na wczasy odchudzaj±ce. ¯ywno¶æ tylko ekologiczna, albo jaka¶ inna, koniecznie w¶ciekle zdrowa, a woda z filtra o odwróconej osmozie albo jakiej¶ znanej firmy. O! tak nale¿y dbaæ o zdrowie, bo tak wszyscy mówi±. A na dodatek Mikstura oczyszczaj±ca (nie zaszkodzi), no i jakie¶ bandanko raz do roku, najlepiej kompleksowe, tak na wszelki wypadek. ¯a³o¶ni jeste¶cie.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Szpilka
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomo¶ci: 171

« Odpowiedz #108 : 19-04-2010, 06:42 »

Ta ca³a dyskusja powinna by³a odbyæ siê na prelekcji. Wtedy by³oby super zainteresowanie. Wniosek st±d, ¿e wszelkie pytania trzeba by³o zadaæ na spotkaniu zamiast chowaæ siê i obserwowaæ, by wytkn±æ wszelkie potkniêcia. Zbulwersowa³ kogo¶ papieros? Trzeba by³o to skonfrontowaæ z palaczem zamiast tutaj wym±drzaæ siê jakie to by³o niepoprawne.
W sumie to siê zdziwi³am, tyle osób z forum przyby³o a tak ma³o pytañ pad³o. No poza g³osem Olishy, której nie podoba³a siê opinia Mistrza odno¶nie aktywno¶ci fizycznej. Je¶li mieli¶cie swoje uwagi, pytania to trzeba by³o wzi±æ mikrofon do rêki i rozmawiaæ. Po to by³o to spotkanie.
Poza tym to, ¿e kto¶ siedzi po 19 godzin przed komputerem, 5 godzin ¶pi i pali papierosy, jest najlepszym przyk³adem, ¿e mo¿na byæ zdrowym ¿yj±c zgodnie ze swoimi potrzebami. Czego oczekiwali¶cie? Garniturka z teczuszk± i sztywniaka zza biurka, próbuj±cego na Was zrobiæ wra¿enie, jaki to on jest wa¿ny i dobrze u³o¿ony? Przerabiane to by³o na innych prelekcjach zaprzyja¼nionego forum, gdzie nawet zakazano zadawania pytañ podczas przemówienia. U nas jest na odwrót. W³a¶nie poprzez rozmowê najlepiej sobie u¶wiadomiæ na czym idea Bios³one polega. I chocia¿ zauwa¿ono pewne niedoci±gniêcia do muszê przyznaæ, ¿e publiczno¶æ (zw³aszcza stali bywalcy forum) równie¿ siê nie rwa³a do rozmowy. Nie wiem czy ten mikrofon parzy³?
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 07:12 wys³ane przez Szpilka » Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 31-05-2008
Sk±d: St±d
Wiadomo¶ci: 1.810

« Odpowiedz #109 : 19-04-2010, 06:50 »

(A o sprzeczno¶ciach pisa³am innych: Mistrz napisa³: "mimo usilnych starañ", a Rysiek: "Mistrzowi nie zale¿y".)

Nie ma tu sprzeczno¶ci, bo czym innym s± starania aby ludzie nauczyli siê zdrowia i dbania o nie, a czym innym to, ¿e komu¶ zale¿y na cudzym zdrowiu. Dla jasno¶ci - Mistrz siê stara aby¶my posiedli wiedzê o zdrowiu, a nie ¿eby¶my byli zdrowi, o to ka¿dy musi zadbaæ sam...
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #110 : 19-04-2010, 07:45 »

Co do zarzutów, ¿e to towarzystwo wzajemnej adoracji, to trudno poj±æ, o co chodzi Oliszy. A niby jak ma wygl±daæ lansowanie idei Bios³one? Ma kto¶ jaki¶ pomys³?

Mnie te¿ siê nie wszystko pobada³o na tej prelekcji, na przyk³ad Olisha wygl±da³a jak... no, nie chcê o tym mówiæ. Niech siê sama domy¶li. Ci, którzy byli i widzieli - wiedz±.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 09:20 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
olisha
« Odpowiedz #111 : 19-04-2010, 07:59 »

Moje wcze¶niejsze pytanie dotyczy³o niepodjêtej dyskusji, jak s³usznie zauwa¿y³ Antonio. Ale nie o tym chcia³am. Skoro ju¿ dyskutujemy, a sporo z moich w±tpliwo¶ci zosta³o rozja¶nionych, chcia³abym zapytaæ, dlaczego przez kilka miesiêcy stwarzamy organizmowi sztuczne warunki, skoro organizm w takich¿e warunkach staje siê, jak to pan S³onecki okre¶li³, mimozowaty? I to nie jest oskar¿enie, czysta ciekawo¶æ, bo widocznie dalej tego nie rozumiem. Uwa¿am, ¿e przez brak ruchu, organizm te¿ staje siê mimozowaty, st±d wynika³o moje pytanie. Pan, Panie S³onecki zabrn±³ w drug± stronê - trenerów, instruktorów itd., do których ja akurat nie nale¿ê. Nie mówiê, ¿e trzeba zmuszaæ organizm do nie wiadomo jakiego wysi³ku przez, dajmy na to, pó³torej godziny, trzy razy w tygodniu. Czepiam siê tego, ¿e moim zdaniem, ¿e to ruch, a nie bezruch, jest dla cz³owieka naturalny.


Gdyby taka dyskusja wywi±za³a siê na Prelekcji, by³abym zadowolona. Szkoda, ¿e tak siê nie sta³o. Byæ mo¿e mój b³±d, ¿e nie zapyta³am o te papierosy, ale by³y dla mnie oburzaj±ce nie dlatego, ¿e media i medycyna twierdz±, ¿e s± niezdrowe itp., bo któ¿ to w³a¶ciwie mo¿e okre¶liæ, skoro nie ma ¿adnych danych na temat pal±cych Bios³onejczyków, (Panie S³onecki, Pana skóra to tak nieciekawie wygl±da od czego?), ale dlatego, ¿e dla mnie palenie jest po prostu obrzydliwe, i nie rozumiem, jak mo¿na to robiæ, obojêtnie czy siê jest zdrowym i mo¿na, czy nie.


Co do zarzutów, ¿e to towarzystwo wzajemnej adoracji, to trudno poj±æ, o co chodzi Oliszy. A niby jak ma wygl±daæ lansowanie idei Bios³one? Ma kto¶ jaki¶ pomys³?

Mnie te¿ siê nie wszystko pobada³o na tej prelekcji, na przyk³ad Olisha wygl±da³a jak... no, nie chcê o tym mówiæ. Niech siê sama domy¶li. Ci, którzy byli i widzieli - wiedz±.

A Olishy chodzi o to, ¿e w³a¶nie wszyscy wiêkszo¶æ zdawa³a siê tylko przytakiwaæ, a ewentualne pytania kwitowane by³y u¶mieszkami niewiadomego pochodzenia. Skoro wszyscy tacy m±drzy byli, a tylko ja mia³am pytania, to zwracam honor.

No jak wygl±da³am? Proszê bardzo, niech Pan wyrazi swoje zdanie.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 09:20 wys³ane przez Mistrz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #112 : 19-04-2010, 08:16 »

A Olishy chodzi o to, ¿e w³a¶nie wszyscy wiêkszo¶æ zdawa³a siê tylko przytakiwaæ, a ewentualne pytania kwitowane by³y u¶mieszkami niewiadomego pochodzenia.
Proszê mnie rozja¶niæ, jak mo¿na ewentualne czyli (tu siê sam domy¶lam) niezadane pytania kwitowaæ u¶mieszkiem. Wynika z tego, ¿e wszystkie u¶mieszki maj± tylko jeden cel - skwitowaæ ewentualne pytania. Wniosek na przysz³o¶æ dla organizatorów - nie u¶mieszkaæ siê! Zw³aszcza jak bêdzie Olisha. £atwo j± poznacie po tym jej wygl±dzie.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 09:21 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Zuza
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Sk±d: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 683

« Odpowiedz #113 : 19-04-2010, 08:28 »

Porównanie jajek do papierosów?
Wśród moich znajomych jedzenie masła i jajek, jak również palenie papierosów uważane są za działania prowadzące do śmierci, w drodze przez mękę.

Mistrz mówi, że zdrowie to nie obowiązek tylko przywilej. Myślę, że w całej przygodzie z Biosłone ważne jest to, żeby wyłapać sedno sprawy. To znaczy, żeby właściwie zrozumieć, co Mistrz chce nam przekazać - co należy robić, aby odzyskać zdrowie i potem je zachować i się z niego cieszyć.
Tematem dyskusji nie powinno być to, że ktoś pali papierosy, czy nie uprawia sportu, bo to nie nasza sprawa. Przecież Pan Słonecki nikomu nie każe palić.
Ludzie, zdobywając wiedzę z książek i z forum, analizujcie ją pod swoim kątem. Wyciągajcie wnioski dla siebie i stosujcie metody, które Wam służą w drodze do zdrowia. Podstawą Waszego zdrowia ma być wiedza i Wasze postępowanie, a nie postępowanie Pana Słoneckiego.
Czy nikt z krytykujących nie ma słabostek, które chciałby robić, gdy wróci do zdrowia? Ja chętnie wypiję kiedyś piwo lub kieliszek wina z mężem lub ze znajomymi, co nie znaczy że będę od razu chciała zaprzepaścić cały wysiłek, który teraz wkładam w odzyskanie zdrowia.

Zdziwiło mnie też bardzo, że nie było pytań, relacji ze swojego przebiegu zdrowienia forumowiczów obecnych na prelekcji. Przecież to jest dopiero przykład dla osób, które chcemy zachęcić.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 08:40 wys³ane przez Rysiek » Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #114 : 19-04-2010, 08:36 »

Zdziwi³o mnie te¿ bardzo, ¿e nie by³o pytañ, relacji ze swojego przebiegu zdrowienia forumowiczów obecnych na prelekcji. Przecie¿ to jest dopiero przyk³ad dla osób, które chcemy zachêciæ.
Ale¿ by³y, tylko ¿e Olisha z tego w³a¶nie zrobi³a zarzut, ¿e to by³o towarzystwo wzajemnej adoracji. Wed³ug niej lansowanie idei Bios³one powinno polegaæ na szukaniu dziury w ca³ym.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 09:21 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Zuza
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Sk±d: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 683

« Odpowiedz #115 : 19-04-2010, 08:38 »

dlaczego przez kilka miesiêcy stwarzamy organizmowi sztuczne warunki, skoro organizm w takich¿e warunkach staje siê, jak to pan S³onecki okre¶li³, mimozowaty?
Olisho, o jakich warunkach mówisz, bo nie wiem o co Ci chodzi? Ja np, mój obecny styl ¿ycia zamierzam kontynuowaæ ju¿ zawsze. Nie mam zamiaru, po wyzdrowieniu, wracaæ do przetworzonej ¿ywno¶ci, nadmiaru s³odyczy, odwiedzania lekarzy i ³ykania pigu³ek.
Zapisane

Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #116 : 19-04-2010, 08:38 »

Gdybym by³ naiwnym dzieckiem, to pewno bym uwierzy³, ¿e cz³owiekowi jest do czego¶ potrzebne konkurowanie z ciê¿arówk±. Ale ja takich dziwnych rzeczy nie wyczyniam, wiêc jestem najlepszym przyk³adem, ¿e nie ma co siê wyg³upiaæ i nie robiæ tego, na co siê nie ma ochoty, bo jakie¶ tam oszo³omy lansuj± teoriê, ¿e to jest takie zdrowe. Najszczytniejsze teorie ju¿ wiele razy upada³y w konfrontacji z praktyk±.  
Nie zapomnê jak kobitka ostatnio opowiada³a mi, jakiego mia³a "zdrowego" s±siada. Codziennie dresik, sprawny jak ¿o³nierz. Jak¿e wszyscy wko³o nie mogli nadziwiæ siê, kiedy s±siad zmar³ nagle na serce w wieku 52 lat.

Mam jeszcze jedno pytanie do obydwojga oponentów: czy oboje jeste¶cie instruktorami zajêæ fizycznych i z tego ¿yjecie?

I jeszcze jedno warto znów podkre¶liæ: nasza prawda jest wredna, bo uderza w wiele biznesów, wiêc to nie my boimy rzeczowej dyskusji i nigdy jej nie unikamy. Ja nie bêdê popiera³ niedorzecznych teorii, ze nasz organizm jej bublem i bez specjalnych instruktorów nie potrafi sam zadbaæ o w³asn± sprawno¶æ fizyczn±.
A prawda jak wiadomo burzy, oj burzy porz±dek tego co dooko³a, co pewnie wkurza niejednego.

Ale ja tu nie widzê szkodzenia samemu sobie. Bo niby jak? Bo nie unikam cholesterolu? Bo nie uganiam siê za w¶ciekle zdrow± ¿ywno¶ci±? Bo nie unikam u¿ywek? Bo nie wykupi³em karnetu na si³owni? Bo nie zwa¿am na IG tego co jem? Widzê, ¿e mimo moich usilnych starañ, wielu ma jeszcze mglisto-propagandowe pojêcie zdrowia.
Ja mam ten sam problem z odpieraniem ataków tych, co propaguj± "zdrowy styl ¿ycia" i s³ysz± albo widz±, ¿e jem tyle jajek, miêsa, albo wypijê ze dwie, trzy mocne herbaty. Z kolei oni sami  jedz± ciacha, pizzê, jogurty, actimele, no i oczywi¶cie biegaj± na si³owniê albo aerobic i katuj± siê dla "zdrowia". Oczywi¶cie g³osz± wszystkim wko³o, jak to dobrze jedz± i jak fantastycznie czuj± siê zmordowani po dwugodzinnych æwiczeniach.

Dwie sprawy chcê Wam daæ pod rozwagê:
1. Co powiedzia³ Paracelsus o toksynach?
2. Dlaczego wszystkie (sic!) leki zio³owe s± pozyskiwane z ro¶lin truj±cych?
Nikt nie odpowiada, to ja odpowiem na pierwsze, ¿e wszystko jest trucizn± i nic nie jest trucizn±, bo tylko dawka czyni truciznê. W kontek¶cie biegania po dwie godziny dziennie, (jak obserwujê innych) ja z kolei wolê raz, dwa razy w tygodniu rower, co mnie niesamowicie odprê¿a. Co do drugiego, to usiad³em i my¶la³em. Wymy¶li³em, ¿e ro¶lina truj±ca, ma zneutralizowaæ truciznê w chorym organizmie, czyli trucizna z u¿ytego zio³a dezaktywuje dzia³anie trucizny w organizmie. Proszê o wyja¶nienie, je¶li b³±dzê. Nie szukam po internecie, bo znajdujê g³upoty.
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
olisha
« Odpowiedz #117 : 19-04-2010, 09:13 »

Zdziwi³o mnie te¿ bardzo, ¿e nie by³o pytañ, relacji ze swojego przebiegu zdrowienia forumowiczów obecnych na prelekcji. Przecie¿ to jest dopiero przyk³ad dla osób, które chcemy zachêciæ.
Ale¿ by³y, tylko ¿e Olisha z tego w³a¶nie zrobi³a zarzut, ¿e to by³o towarzystwo wzajemnej adoracji. Wed³ug niej lansowanie idei Bios³one powinno polegaæ na szukaniu dziury w ca³ym.

Akurat nie z tego, ale Pan i tak nie zrozumie.
A je¶li próbuje mnie Pan obraziæ, to Panu nie wysz³o. Mój nick odmienia siê przez sh, je¶li jeszcze Pan tego nie zauwa¿y³.
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 09:22 wys³ane przez Mistrz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #118 : 19-04-2010, 09:19 »

Akurat nie z tego, ale Pan i tak nie zrozumie.
Mam nadziejê, ¿e to tylko ja nie rozumiem, a dla innych jest to wszystko jasne.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
tomurbanowicz
« Odpowiedz #119 : 19-04-2010, 09:45 »

Czy kto¶ mo¿e nagrywa³?
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!