Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 16:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prelekcja Biosłone w Katowicach IV 2010  (Przeczytany 143139 razy)
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #140 : 21-04-2010, 14:08 »

Może ja dorzucę swoją relację z prelekcji.

       Na początku, poproszeni przez Grażynę, uczciliśmy minutą ciszy ofiary tragedii w Smoleńsku, następnie Grażynka rozpoczęła krótkie wprowadzenie do tematu "Mikstura oczyszczająca przeciwko chorobom XXI wieku". Z pomocą pokazu slajdów, omówione zostały podstawowe zagadnienia dotyczące składu, stosowania i działania MO. Grażynka podjęła się trudnej i niewdzięcznej roli wprowadzającego do tematu,  my - stali bywalcy forum doskonale znamy idee Biosłone i ktoś mógł mieć zarzut, że to wszytko już dobrze wiemy, z kolei nowym osobom z pewnością było trudno "zajarzyć" dokładnie większość z tych wiadomości w tak krótkim czasie.
      Potem głos zabrał Zibi, przedstawiając siebie jako dubeltowego ex-pacjenta. Zaczął opowiadanie o ciężkim zderzeniu z medycyną klasyczną i naturalną w swoim życiu oraz jak z tego powodu zawsze miał pod górkę. Przedstawił nam 56 chorób, jakie zostały u niego stwierdzone przez konowałów, lista dolegliwości była naprawdę powalająca i kiedy był już pod koniec odczytywania nazw chorób, kiedy wydawało się, że już nie może być tego więcej, Mistrz spytał "Czy ten pacjent jeszcze żyje?", na co wszyscy zareagowali uśmiechem, a Zibi czytał dalej smile. Na koniec zrelacjonował, że obecnie spośród tych wymienionych dolegliwości zostało mu tylko kilka (chyba 4) i ta wiadomość była dla nas wszystkich bardzo pokrzepiająca - dowód na to, że nasze wysiłki na odzyskanie zdrowia mają szanse na stuprocentowe powodzenie, a Zibi jest tego doskonałym przykładem i chciałoby się, żeby takich przykładów było jak najwięcej na kolejnych prelekcjach smile.  Zibi okazał się świetnym mówcą i gawędziarzem, dobrze słuchało się jego swobodnej wypowiedzi, ubarwionej anegdotami (choćby wspomnienia z wojska). Należy się tez uznanie dla Zibiego za to, że odważył się na forum publicznym mówić bez skrępowania o swoich nałogach, na co pewnie niewielu z nas byłoby stać.
     Po wystąpieniach przyszedł czas na pytania. Olisha zadała pytanie o ruch fizyczny Zibiemu - ten wątek spotkania już znacie, chyba już wszystko tutaj zostało powiedziane.
 Pewien młody człowiek zadał pytanie Mistrzowi, trochę klucząc i ubierając swoja wypowiedź w ładne słowa i chyba starając się, żeby wyraz: "pieniądz" się w nim nie pojawił, w każdym razie sens tego pytania brzmiał  "Czy da się zarobić jakąś kasę na tym propagowaniu zdrowia?". Chyba wszyscy byli trochę zaskoczeni tym pytaniem, bo przecież na prelekcję zaproszone były osoby zainteresowane tylko ZDROWIEM. Nawet sam Mistrz był chyba trochę zaskoczony, oczywiście krótko odpowiedział, że idee Biosłone w żaden sposób nie łączą się z biznesem i z jakimkolwiek zarabianiem na głoszeniu wiedzy o zdrowiu. Wypowiedź Mistrza kontynuowana była przez Balbinę, która dosadnie wyjaśniła młodemu człowiekowi, że jesteśmy tutaj po to, aby zrobić coś dla siebie i swoich rodzin, nie zaś dla zysków finansowych. Dobrze, że takie pytanie padło, bo pozwoliło rozwiać nieliczne jakieś wątpliwości co do celu propagowania idei Biosłone.
     Po krótkiej przerwie Mistrz "rozkręcił się", usiadł przy stoliku, gdzie występowali wcześniejsi mówcy i przejął rolę prowadzącego spotkanie, z korzyścią dla przebiegu całej prelekcji. W drugiej części spotkania padały kolejne pytania. Olisha zaatakowała ponownie i tu znów wywiązała się dyskusja o ruchu fizycznym, padła już znana wszystkim ilość godzin, jakie Mistrz spędza przed komputerem. Ważne słowa Mistrza z tej dyskusji: "Człowiek to nie jest jakaś maszyna do przetwarzania energii."
Były tez inne pytania, np. o astmę, o reumatyczne zapalenie stawów i wrzodziejące zapalenie jelit. W trakcie dyskusji,
Mistrz do wypowiedzi pociągnął Jagodę47, która pochwaliła się również osiągnięciami w walce o zdrowie po 5 latach picia MO. Zdrowa cera, lśniące włosy, radość i uśmiech na twarzy u kobiety z pięćdziesiątką na karku (jak sam się określiła) to kolejny, wspaniały dowód, że MO działa z powodzeniem, i ten głos smile, Mistrz: "Pani Jadziu, no niech pani zaśpiewa!" -  zaśpiewała, głos jak dzwon u kobiety, która miała guzki w krtani i groziła jej utrata głosu.
Na koniec Mistrz poprosił o wypowiedź naszego eksperta Lacky'ego, przedstawiając go jako twórcę PMO. Lacky podzielił się z nami własnymi doświadczeniami w odchorowywaniu infekcji - jako ważnym sposobie na odzyskiwanie zdrowia.
Prelekcja zakończyła się o 17.10. Warto było na nią przybyć, warto było usłyszeć o sukcesach innych w drodze do zdrowia, to daje człowiekowi nadzieję, że w końcu samemu też można  odnieść sukces smile.
Zapamiętane słowa Mistrza: "Nasz ruch rozwija się niezwykle powoli, ale zobaczcie: 10 lat temu byłem sam jeden, a teraz już jest nas tak wielu smile".

My po prelekcji szybko musieliśmy uciekać (jak co poniektórzy  msn-wink ), bo zostawiliśmy kaszlącego Kacpra z babcią.
« Ostatnia zmiana: 21-04-2010, 16:22 wysłane przez Solan » Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Balbina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2.11.2008
Skąd: Kraków
Wiadomości: 116

« Odpowiedz #141 : 21-04-2010, 22:50 »

Novalijko napisałaś świetną relację i o to właśnie chodziło  thumbup
Zapisane

"Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy" – Hipokrates
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #142 : 22-04-2010, 15:19 »

Groziła mi utrata głosu i miałam wyznaczoną operację na kwiecień pamiętam. Pojechałam do Pana Józefa w grudniu przed operacją i tak mi zostało do dziś. W sumie byłam u naszego mistrza 5 razy z tymi guzkami (pisałam w jakimś wątku że byłam u bioterapeuty) i ani razu nie wątpiłam w skuteczność jego energii i mikstury, tak bardzo wierzyłam, że wszystko to razem mi pomoże.

 
Zapisane
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #143 : 22-04-2010, 16:16 »

To rzeczywiście piękna historia, pragnę zauważyć że MO stosuję pani już naprawdę spory kawałek czasu, 2004 to chyba jeszcze przed powstaniem forum - nic tylko pogratulować i oby tak dalej!
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
maist
« Odpowiedz #144 : 23-04-2010, 00:53 »

Bardzo się cieszę że byłem i uważam spotkanie za udane. Nowalijka chyba rozwiała wszystkie wątpliwości. Bardzo ciekawe były też prywatne rozmowy. Między innymi miał miał wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia niezrzeszony w Biosłone biochemik.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #145 : 23-04-2010, 07:41 »

Też jestem zadowolona z prelekcji, mam nadzieję nie ostatniej, ucieszył mnie widok tylu" swoich". Nawet czułam lekką tremę, był ze mną mój syn i teraz już nie muszę go zmuszać do mikstury, to on mi przypomina wieczorem.
Czuję też, że już mi nie straszne są głupie teksty ludzi, którzy na słowo "mikstura", mieli coś głupiego do powiedzenia.
Cieszę się, że mogłam porozmawiać z Zibim, którego przedstawiła mi Fiona. Poznałam też inne osoby / Agnę,Lilko,Gunie, Balbinę/. Szkoda, że nie udało mi się porozmawiać z Grażyną, ale Ona była stale oblężona, podobnie jak Mistrz.
Nawiasem mówiąc, Grażyna ma bardzo delikatny głos, ciepły, a ja myślałam, że to będzie ostra kobieta, sądząc po niektórych jej postach. Jak to pozory mylą.  heart
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #146 : 24-04-2010, 12:32 »

Niektórzy są niezadowoleni z tej prelekcji.
O ile ja dobrze rozumiem tę sprawę, to niezadowolone było trzy osoby - Olisha, jej przyjaciel i Effektus. Niezadowolenie to nie wynikało z przebiegu prelekcji, ale z tego, że w idei Biosłone brakuje ruchu fitness. Owszem brakuje i będzie brakować, bowiem my bazujemy na wiedzy, a nie modnych tryndach.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Effectus
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.12.2009
Skąd: Władysławowo
Wiadomości: 166

« Odpowiedz #147 : 24-04-2010, 17:30 »

Nie wciskaj Pan kitu, nie byłem na prelekcji to nie mogę być z niej niezadowolony, czy też zadowolony. Odniosłem się tylko do dziewiętnastu godzin przed komputerem, co i tak Pan zredukował czasowo, rąbiąc drewno, kopiąc ogródek, spacerując, czy oglądając gniazda na drzewach. Odnośnie prelekcji, powinno być na niej ok. 500 osób,( które nie mają pojęcia o Biosłone), Pan i eksperci. Wtedy byłoby o.k.
« Ostatnia zmiana: 24-04-2010, 18:02 wysłane przez Effectus » Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #148 : 24-04-2010, 17:32 »

Odnośnie prelekcji, powinno być na niej ok. 500 osób, które nie mają pojęcia o Biosłone, Pan i eksperci. Wtedy byłoby o.k.
A gdyby było 400 osób?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #149 : 24-04-2010, 18:42 »

Odniosłem się tylko do dziewiętnastu godzin przed komputerem, co i tak Pan zredukował czasowo, rąbiąc drewno, kopiąc ogródek, spacerując, czy oglądając gniazda na drzewach.
Pan naprawdę jest kretynem, czy tylko udaje? Skoro Pan nie był, to skąd Pan wie, co ja powiedziałem? Kłamie Pan, czy zmyśla, bo tak jest Panu wygodnie? Chce Pan ze mnie zrobić kretyna, który po 19 godzin codziennie przesiaduje przed komputerem? O to Panu chodzi?
« Ostatnia zmiana: 24-04-2010, 19:20 wysłane przez Rysiek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Effectus
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.12.2009
Skąd: Władysławowo
Wiadomości: 166

« Odpowiedz #150 : 24-04-2010, 19:37 »

Nic nie zmyślam,19 godz. to Pańskie słowa tak samo jak rąbanie ,czy gniazda na drzewach i coraz więcej tu kretynów wg. Pana, Olisha, Laookon debil, ja kretyn i szczawik. Zaczyna Pan nie panować nad swoimi emocjami i wygląda na to że poza  Panem i tymi co boją się odezwać oraz kretynami, na forum nie pozostanie nikt. Przypomina mi to Jezusa i jego apostołów; jeden go zdradził a reszta uciekła.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #151 : 24-04-2010, 19:43 »

Z tych wszystkich, których Pan wymienił, łącznie z Panem, szacunek należy się tylko kobiecie. Nie zgadza się z ideą Biosłone - odeszła honorowo. Mężczyźni widać honoru nie mają.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Stańczyk
« Odpowiedz #152 : 24-04-2010, 20:15 »

Przypomina mi to Jezusa i jego apostołów; jeden go zdradził a reszta uciekła.
Ale pierdoły!
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #153 : 24-04-2010, 20:47 »

Mistrzu, rozważając współpracę z Effectusem (dając zezwolenie na stosowanie metod prozdrowotnych - Mikstury oczyszczającej i racjonalnego odżywiania według naszych zasad) wiedział Pan, że jest on instruktorem fitness, a nie intelektualistą.
Ale nie wiedziałem, że jest on pajacem specjalizującym się w przekręcaniu słów.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
maist
« Odpowiedz #154 : 24-04-2010, 22:50 »

Posłużę się takim starym hasłem propagandowym: "A co Ty zrobiłeś dla .........(kraju, narodu, organizacji itd * niepotrzebne skreślić). Gdyby każdy z nas zaprosił choć jedną osobę i gdyby frekwencja sięgnęła 50% to nie pomieścilibyśmy się w sali prelekcyjnej. Jak zwykle łatwiej jest narzekać niż wziąć na siebie choćby odrobinę odpowiedzialności za organizację. Najmocniejsi w gębie nie byli obecni na spotkaniu. A ja dziękuję organizatorom że im się chciało, że zrobili to z serca a nie dla korzyści. Zrobili to bo jest wielu ludzi który szukają pomocy i u nich tę pomoc znajdują - ZA DARMO!!!! Nie rozumiem narzekaczy - niech raczej sami zorganizują coś lepszego albo niech pomogą tym co coś starają się zrobić. Ja osobiście dziękuję wszystkim z forum za bezinteresowną pomoc. Wybaczcie że nie będę Was wymieniał imiennie. Kłaniam się.   
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #155 : 24-04-2010, 22:54 »

A ja dziękuję organizatorom że im się chciało, że zrobili to z serca a nie dla korzyści. Zrobili to bo jest wielu ludzi który szukają pomocy i u nich tę pomoc znajdują - ZA DARMO!!!!

Organizatorzy nie tylko zrobili to za darmo, poświęcili swój czas, ale ponieśli też różne dodatkowe koszty związane z organizacją prelekcji np. wynajem sali, sprzętu, dojazd z odległych miejsc kraju, nocleg w hotelu. Wstęp na prelekcję był wolny!
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
andrzejt
« Odpowiedz #156 : 25-04-2010, 17:03 »

Wrzucę swoje dwa słowa dotyczące pytania o pieniądze i zarabianie na propagowaniu zdrowia. Osobiście jestem zwolennikiem zarabiania pieniędzy i nie widzę nic złego w tym, że ktoś daje innym to co jest dobre i dostaje za to pieniądze. W końcu z czegoś musimy żyć. Jeżeli za coś zapłaci się godziwą cenę bardziej się to ceni.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #157 : 25-04-2010, 17:15 »

Osobiście jestem zwolennikiem zarabiania pieniędzy i nie widzę nic złego w tym, że ktoś daje innym to co jest dobre i dostaje za to pieniądze. W końcu z czegoś musimy żyć. Jeżeli za coś zapłaci się godziwą cenę bardziej się to ceni.
Ale do tej prelekcji kadra dołożyła. Nikt nie zarobił na tym kasy. No może Mistrz parę groszy na książkach - to wszystko.
Wszystko to, od poczatku do końca, jest działalnością niedochodową. Wszyscy jesteśmy tutaj na równych prawach.
« Ostatnia zmiana: 25-04-2010, 18:23 wysłane przez Hajdi » Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #158 : 30-04-2010, 19:40 »

Czy ktoś może nagrywał?

Znalazłem wreszcie trochę czasu na zrobienie obszernego skrótu z prelekcji. Jakość wideo nie jest powalająca, było niestety zbyt ciemno na kręcenie filmu, ale obejrzeć się da smile.
Szczegóły w tym wątku http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=13892.0
Zapisane

Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #159 : 06-05-2010, 22:59 »

Czy była mowa o tym, kiedy będą do kupienia nowe książki Mistrza?
Czekamy na nie z niecierpliwością i również sporo osób, którym pomagamy.
« Ostatnia zmiana: 07-05-2010, 11:09 wysłane przez Solan » Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!