Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 10:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zupa na zimno  (Przeczytany 4936 razy)
Pazieyek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 18.10.2011
Skąd: Mikołajki - Mrągowo
Wiadomości: 19

« : 11-09-2012, 18:33 »

Znalazłem w sieci taki przepis, na "zimną zupę" może ktoś będzie chciał sprawdzić i przeanalizuje jej działanie.

link do strony http://www.trapezonet.republika.pl/podstrony/candidia.htm

A tu przepis na zupę.

Moja receptura jest jak przypuszczam skuteczniejsza i co najważniejsza bardzo, bardzo tania!
Oto receptura na wyparcie candidy i innych grzybów z jelita grubego i innych narządów:
Naczynie miksera elektrycznego dobrze umyć i opłukać.
Do miksera dolać nieco wody z odwróconej osmozy lub nisko mineralizowaną (dalej tylko taką używać) by woda przykrywała nieco noże miksera. Nie używać wody mineralnej o dużej zawartości soli mineralnych.
Dużą główkę lub dwie małe czosnku obrać do ząbków. Odkroić miejsca chore. Powinny zostać wyłącznie zdrowe ząbki. Wrzucić ząbki do naczynia miksera.
Wrzucić garść kapusty kiszonej, dolać sok jeśli jest, można dodać ogórki kiszone wraz z sokiem lub razem ogórki z kapustą (kapusta i ogórki winny być zdrowe i o dobrym smaku). Obrać cytrynę z żółtej skórki (nie trzeba wyciskać soku) i tak obraną wrzucić do miksera. Dodać 2, 3 duże łyżki stołowe oliwy z oliwek lub innego oleju jadalnego. Dodać wody 3 cm nad całość. Miksować 3 do 4 minut. Dolewać wody tak by konsystencja była płynna i miksować jeszcze przez minutę. Nie przekraczać dla bezpieczeństwa temperatury 31°C. Proszę  pamiętać, że temperatura 40°C zabija już korzystne dla nas bakterie kwasu mlekowego. Przechowywać w lodówce w temp 5°C.
Chciałem zaznaczyć, że bakterie kwasu mlekowego trawią już czosnek w naczyniu miksera. To zachodzi juz w ciągu paru minut, a później w naszym żołądku i jelitach. Dzięki temu trawieniu zupełnie znikają nieprzyjemne zapachy czosnku. Czosnek stabilizuje bakterie- pozwala na rozwój tylko korzystnych dla nas bakterii kwasu mlekowego, inne nie rozwijają się lub giną. Olej łagodzi ścianki żołądka i jelit tak, że składniki czosnku przenikają powoli do organizmu i nie wywołują szczypania i bólu. Cytryna świetnie oczyszcza organizm, a całość moim zdaniem jest bardzo dobra, lepsza od wszystkiego do do tej pory przyjmowałem. Tak mikstura jest nawet smaczna. To rodzaj zupy ogórkowej czy kapuśniaku, ale w niskiej temperaturze bardzo zaprawionej czosnkiem. :-)
Stosowanie;
Zacząć od jednej łyżki pól godziny przed każdym posiłkiem. Korzystne jest stosowanie na czczo. Można dojść do jednej szklanki przed posiłkiem, ale maksimum 3 szklanki dziennie.
Zapisane
PawelM
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2011 - 2014 z przerwami
Skąd: Bełchatów
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #1 : 11-09-2012, 18:52 »

Jakoś średnio widzę codzienne zażywanie antybiotyku.
Bakterie kwasu mlekowego można zażywać spokojnie z kiszonkami, a jeśli chodzi o czosnek, to jeśli obiecasz, że te bakterie które zabija nie są mi potrzebne, to będę pierwszy.
Zapisane

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!