Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak stosować Nefrosept  (Przeczytany 48599 razy)
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #20 : 19-06-2010, 20:44 »

Ależ to jest po prostu gorzałka! msn-wink
Zapisane

I'm going through changes
eljot
« Odpowiedz #21 : 20-06-2010, 22:02 »

Dlatego trzeba robić przerwę między butelkami. Grozi nałogiem. biggrin
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #22 : 21-06-2010, 08:35 »

Mnie nie grozi, bo w smaku jest ohydna. Brrr... Gdyby nie to, że nie jestem zbyt systematyczna, piłabym mieszankę ziołową. Jakoś wytrzymam jeszcze 4 flaszki, szczególnie, iż po pierwszej już pewne sprawy się uregulowały.
Zapisane
anna_bil
« Odpowiedz #23 : 21-06-2010, 15:17 »

Nefroseptu nie próbowałam. Mieszanka ziołowa nie jest najgorsza. Pijałam mniej smaczne zestawy. Cudowne jest to, że po tygodniu picia minęły wszelkie nieprzyjemne objawy ze strony pęcherza. Chociaż na początku, przez około 7 dni, czułam wzmożone pieczenie, jakby objawy się lekko nasiliły.
 
Z moją systematycznością też bywało różnie. Ale metody zaczerpnięte z książek Pana Słoneckiego i z tego forum stosuję systematycznie. Efekty utwierdzają mnie w przekonaniu, że przewlekłość działań jest ok i działa cuda. Wprost nie mogę uwierzyć w to, że pęcherz już mnie nie boli!
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #24 : 15-07-2010, 10:13 »

Właśnie zaczynam drugą serię Nefroseptu. Zbiega to się z wyjazdem w Polskę i pomyślałem sobie, że przygotuję sobie litrową butelką z przygotowanymi czterema dawkami i w ciągu dnia wypiję sobie na cztery razy.
Po pierwszej serii zmiana w moim odczuciu jest taka, że ustąpił ból podbrzusza, a w zasadzie przesunął się w kierunku lędźwi i promieniuje na uda (tak jak z podbrzusza). Podobnie jak przy rwie kulszowej. Może, to zbieg okoliczności?
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #25 : 21-07-2010, 23:51 »

Na starość nauczyłem się pić wódkę. Nefrosept jest chyba najbardziej sympatycznym lekiem jaki znam. Działa także w sferze ducha msn-wink. A moje gardło okazało się już dość zdrowe...
Zapisane

I'm going through changes
Monira
« Odpowiedz #26 : 08-09-2010, 11:36 »

Mam pytanie, czy dziecko lat 15, wagowo i wizualnie jak 18-letnia kobieta może skorzystać z Nefroseptu? Niestety nie mam możliwości robienia jej ziółek, ale chciałam polecić jej Nefrosept, z tym że jest tam zapis, iż nie wolno podawać dzieciom. Mogę prosić o jakąś radę?
« Ostatnia zmiana: 08-09-2010, 13:49 wysłane przez Solan » Zapisane
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #27 : 08-09-2010, 19:47 »

Moja mama ma problemy z jedna nerką - gorzej jej pracuje. Czy taka kuracja Nefroseptem byłaby w jej wypadku wskazana? Dodam, że bierze leki przeciwbólowe, sterydy. Proszę o radę.

A może jest jakiś inny sposób na "oczyszczenie" nerki, poza MO?
« Ostatnia zmiana: 08-09-2010, 19:51 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 09-09-2010, 09:38 »

Cytat
Moja mama ma problemy z jedna nerką - gorzej jej pracuje.
W tej sytuacji bardziej wskazana jest Mieszanka oczyszczająca drogi moczowe: http://www.portal.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-drog-moczowych
« Ostatnia zmiana: 19-01-2016, 01:26 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #29 : 09-09-2010, 14:05 »

Dziękuję, tak też myślałam smile
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #30 : 10-01-2011, 15:02 »

Mam pytanie do osób, które przeprowadziły już DP. Kiedy stosowaliście Nefrosept-przed, po, czy w czasie DP? Dlaczego się na niego zdecydowaliście-czy mieszanka ziołowa nie pomogła? Pytam, gdyż u siebie obserwuje właśnie taką sytuację, gdzie mieszanka nie przyniosła poprawy.
« Ostatnia zmiana: 10-01-2011, 20:05 wysłane przez Apollo » Zapisane
eljot
« Odpowiedz #31 : 10-01-2011, 21:04 »

W zasadzie na DP staram się być cały czas. Przeszedłem cały cykl kuracji Nefroseptem, a wybrałem ją raczej z wygody. Nie mam czasu na parzenie ziółek. Przyczyną były bóle podbrzusza z podejrzeniem (raczej nietrafionym) zapalenia prostaty. Dzisiaj zakładam, że to ogólny stan zapalny dolnej części przewodu pokarmowego był powodem dalszej infekcji na drogi moczowe. Czasami miałem uczucie połknięcia piłeczki ping pongowej (czasem do tenisa), która utkwiła w trzewiach. Poprawa jest znakomita choć jeszcze nie jest super. "Piłeczki" już nie ma, bule promieniujące do ud ustąpiły. Troszkę coś ćmi jak się wyziębię na mrozie. Zastanawiam się nad powtórzeniem kuracji.
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #32 : 12-01-2011, 12:47 »

Dzięki Eljocie za odzew. Swoją drogą piękne słowa Karla Rahnera - oby właśnie tacy byli ludzie! Utopia. smile
U mnie wielkich bóli nie ma, ale często sikam, szczególnie jak jestem zdenerwowana. No i jak przemarznę. W przeszłości zapalenie może wystąpiło 1-2 razy, raz chyba była krew. Jedyne co mnie wkurza, to jakby dyskomfort w podbrzuszu, ustępujący po wypiciu czegokolwiek. Ale nie jest to bardzo częste. Tak więc, siedzi tam jakiś stan przewlekły i z pewnością powiązane jest to układem rodnym. Tymczasem, nie chcę dodatkowo obciążać układu pokarmowego (no i kwestia lektyn), więc nie będę wdrażać Nefroseptu.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2011, 08:42 wysłane przez Apollo » Zapisane
eljot
« Odpowiedz #33 : 12-01-2011, 19:25 »

Spróbuj Wero citrosept z melisą. Ja go piłem w czasie kuracji nefroseptem i być może też miał swój udział. Czasem ciężko zlokalizować przyczynę bólu, bo jedno ognisko zapalne może powodować stany przewlekłe (lub takie wrażenie) innych narządów. Tak było z moją prostatą- niby bolała, a przyczyna jest gdzie indziej.

Utopia, ale trzeba walczyć ze słabościami.  smile
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #34 : 13-01-2011, 14:55 »

Cytat
Spróbuj Wero citrosept z melisą
Nie ma takiej opcji Eljocie, gdyż u mnie występują  stany nerwicowe i nawet pełnej dawki MO nie moge pić Smutny
Zapisane
Eso75
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-05-2007
Wiedza:
Wiadomości: 678

« Odpowiedz #35 : 13-01-2011, 15:16 »

Zaciekawił mnie temat raczej przy okazji, bo wydawało mi się, że problemów z nerkami nie miałam. Jednak od czasów kiedy pamiętam budziła mnie dwa, trzy razy w nocy potrzeba udania się do ubikacji. Po prawie już czterech latach picia MO i trochę krótszym stosowania pozostałych zaleceń prowadzących do poprawy zdrowia (gluten wyłączyłam dopiero po wakacjach ubiegłego roku), jak sobie właśnie niedawno uświadomiłam, przestałam się prawie budzić w nocy. Zdarza się jeszcze, ale to chyba przyczyna dzieci, a nie stricte pęcherza. Piszę, że dzieci, bo kiedy dzieci mnie obudzą odruchowo udaję sie przy okazji tam gdzie zawsze wcześniej. Mam jednak wrażenie, że ta potrzeba przestała mnie wybudzać.
Temat nakierował mnie na wysnucie hipotezy, że z moimi nerkami mogło być nie do końca w porządku, a zmiana stylu życia to wyleczyła. Od zawsze wstawałam w nocy więc wydawało mi się to zupełnie normalne.
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #36 : 24-01-2012, 15:34 »

Mam pytanie odnośnie stosowania preparatu. Czy, bezpośrednio po lub przed jego zastosowaniem, można jeść lub pić? Czy wpłynie to na odczyn pH moczu? Popijam go szklanką wody z sodą, tak jak Mistrz zaleca ale nie wiem jak połączyć to z piciem/jedzeniem/KB.
« Ostatnia zmiana: 24-01-2012, 16:08 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #37 : 30-01-2012, 17:25 »

No, niestety nikt mi nie doradził w ww sprawie więc stosowałam z półgodzinnymi przerwami między posiłkami/KB/piciem. Rewolucje żołądkowe miały miejsce, ale myślę że jest to wpisane w stosowanie preparatu. Podczas stosowania zauważyłam delikatną poprawę dolegliwości, no ale to dopiero pierwsze opakowanie. Co mnie ucieszyło, to fakt, że nie zauważyłam wzrostu nerwowości związanej z wypłukiwaniem elektrolitów.
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #38 : 02-06-2012, 17:13 »

Kolejna seria Nefroseptu za mną. Fajnie, że wpisałam ten post powyżej, bo teraz mogę się do tego odnieść. Podczas stosowania, nie było żadnych rewolucji żołądkowych, za to spadło mi libido. W 6 dniu pojawił się silny ból w dolnej partii pleców (trochę powyżej pupy). Początkowo myslałam, że wypadł mi dysk, bo dzień wcześniej szarpałam się z kanapą. Ale następnego dnia samo przeszło. Natomiast w 8 dniu (czyli 1 dzień po zakończeniu kuracji) ból wrócił i to ze wzmożoną siłą. Prawdopodbnie oczyszczają się drogi rodne, gdyż ból ten promieniuje do przodu w okolice jajników (i tu ból taki jak podczas miesiączki). Plecy bolą niemiłosiernie (wzięłam przeciwbólówkę na noc, czego nie robiłam od lat) a teraz za radą naszej Kazof zastosuję coś rozkurczowego. Generalnie boli przy każdym ruchu, najgorzej jak siedzę i wstaję, schylam się. Stosuję też termofor, ale niezbyt pomaga Smutny
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #39 : 28-09-2012, 08:39 »

Od miesiąca w miarę regularnie przyjmuję na czczo ALOcit 50ml. Przyszła pora na kolejną (ostatnią) kurację Nefroseptem. Zastanawiam się czy można łączyć ze sobą obie te terapie? Przy MO, stosowałam ten preparat, ale jednak to trochę co innego... 
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!