Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 22:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przypadek Miki-Piki  (Przeczytany 63490 razy)
Greyhound
« Odpowiedz #40 : 07-07-2014, 13:27 »

Greyhound twoja aktywność jest zadziwiająca, czy zamierzasz odświeżać wszystkie wątki?

Moja aktywność jest moim zdaniem przeciętna.
Przypadek Miki-Piki jest dość złożony i dlatego odświeżyłem go na krótką chwilę msn-wink
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #41 : 07-07-2014, 13:40 »

Cytat
Nie znam ani jednego przypadku wyleczenia jakiegokolwiek schorzenia tarczycy przez naszą kochaną służbę zdrowia.
A ja znam i jest to moja najlepsza przyjaciółka, która miała Gravesa Basedowa i już nie ma. Właśnie dzięki mądrej lekarce i w dużej mierze wiadomościom z Biosłone.

Loret. Więc czyją zasługą było ozdrowienie twojej przyjaciółki_?
Pisząc o służbie zdrowia nie mam na myśli fuzji medycyny akademickiej i Biosłone ale metody ściśle przestrzegane przez służbę zdrowia.
Nie znam żadnego przypadku wyleczenia przez medycynę akademicką: niedoczynności czy nadczynności tarczycy, Hashimoto, Gravesa Basedowa.
Resekcja tarczycy, hormony w tabletkach to ulubiona rozrywka lekarzy.
« Ostatnia zmiana: 07-07-2014, 15:44 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #42 : 07-07-2014, 16:33 »

I jeszcze jod aktywny, mojej mamie zniszczyli nadczynność tarczycy jodem a teraz leczą niedoczynność hormonem. I tak leczą do usranej śmierci. Ale mama im wierzy i ja nic nie mogę zrobić.
Zapisane
Loret
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2007-2008. Obecnie nie stosuję.
Wiadomości: 415

« Odpowiedz #43 : 09-07-2014, 08:12 »

Greyhound - ozdrowienie mojej przyjaciółki było zasługą  przede wszystkim jej samej, bo zmieniła swoje nawyki żywieniowe wyrzucając na dzień dobry z jadłospisu gluten i przetwory mleczne, a lekarka prowadząca jej leczenie w miarę poprawy wyników tarczycy zmniejszała jej dawkę leku. Po 2 latach okazało się, że wyniki są na tyle dobre, że nie musi już ich brać. Oprócz tego oczy, które miała wyłupiaste są teraz normalne, a guzki tarczycy zniknęły. Co ciekawe przy jej nadczynności ona nie chudła tylko tyła. Jeżeli chodzi o żywienie to stosuje zalecenia Biosłone.
Zapisane

Zdrowie to nie egoizm, tylko mądrość.
Greyhound
« Odpowiedz #44 : 09-07-2014, 12:10 »

Greyhound - ozdrowienie mojej przyjaciółki było zasługą  przede wszystkim jej samej, bo zmieniła swoje nawyki żywieniowe wyrzucając na dzień dobry z jadłospisu gluten i przetwory mleczne, a lekarka prowadząca jej leczenie w miarę poprawy wyników tarczycy zmniejszała jej dawkę leku. Po 2 latach okazało się, że wyniki są na tyle dobre, że nie musi już ich brać. Oprócz tego oczy, które miała wyłupiaste są teraz normalne, a guzki tarczycy zniknęły. Co ciekawe przy jej nadczynności ona nie chudła tylko tyła. Jeżeli chodzi o żywienie to stosuje zalecenia Biosłone.

A więc zdrowie zawdzięcza postępowaniu w sposób diametralnie różny od zaleceń medycyny akademickiej. Pani Doktor nie jest więc matką tego sukcesu. Co wcale nie znaczy że się do niego nie przyczyniła. Postąpiła po prostu tak jak powinien postępować lekarz.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #45 : 10-07-2014, 13:19 »

Greyhound twoja aktywność jest zadziwiająca, czy zamierzasz odświeżać wszystkie wątki?
Moja aktywność jest moim zdaniem przeciętna.
Średnio pięć postów na dzień, najwięcej na forum, jak się ma twoje zdanie do faktów?
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #46 : 10-07-2014, 13:50 »

Greyhound twoja aktywność jest zadziwiająca, czy zamierzasz odświeżać wszystkie wątki?
Moja aktywność jest moim zdaniem przeciętna.
Średnio pięć postów na dzień, najwięcej na forum, jak się ma twoje zdanie do faktów?

Według mnie przeciętna. Wszystko zależy od tego co kto uznaje za przeciętną aktywność. Dla jednego coś będzie zadziwiające a dla drugiego przeciętne.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #47 : 10-07-2014, 13:56 »

I dlatego człowiek wynalazł matematykę, a odkąd ją stosuje, łatwiej takie zależności uczynić obiektywnymi.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!