Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 12:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mieszanka na drogi oddechowe i skutki  (Przeczytany 4930 razy)
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« : 23-03-2010, 23:37 »

Zwracam się z ogromną prośbą o przejaśnienie mi w głowie pewnych rzeczy.
Mieszankę po raz pierwszy zaczęłam zażywać około 6 miesięcy temu, ale zażywałam tylko 3 tygodnie - zabrakło korzenia omanu. Zaczęłam ponownie trzy tygodnie temu - bo zrobiłam solidny zapas i robię to bardzo sumiennie.
 W zeszły piątek zmieniłam aloCIT na ALOcit, w zeszłym tygodniu, również, zachorowałam na (prawdopodobnie) zapalenie oskrzeli albo to była oznaka oczyszczania, ale tak gwałtowna, że wydzierało ze mnie dosłownie "duszę".
 Moje pytanie jest takie - w jaki sposób dochodzi do zachorowania na zapalenie oskrzeli? Nigdy nie chorowałam na coś takiego, a kaszel, który miałam (teraz jest odrobinę lżejszy) był nieprawdopodobnie silny, ciężko odrywało się i prawie zanikł mi głos - więc krtań też dotknęło. Nie wiem, czy to mógł być zbieg kilku rzeczy na raz - zmiana składnika MO i zaczęła działać Mieszanka na drogi oddechowe i objawy oczyszczenia były zbyt gwałtowne, czy to zapalenie.                
 Wątpliwości mam z tego powodu, że kilka dni (prawie tydzień) przed pojawieniem się tego okropnego kaszlu solidnie zmarzłam. Dodam, ze nie miałam wysokiej gorączki, kataru ani innych objawów przeziębienia.
 Miałam nadzieję (stawiałam) na oczyszczanie, a że było bardzo uciążliwe, to przez trzy dni nie piłam MO. Ale może
się myliłam, i niepotrzebnie zrobiłam sobie tą przerwę?
 Zbyt póżno zauważyłam, że jest nowy dział - droga do zdrowienia - pytania i wątpliwości - prawdopodobnie - to było by właściwe miejsce dla mojego pytania, ale nie wiem, jak przenosić wątki. confused confused
« Ostatnia zmiana: 23-03-2010, 23:44 wysłane przez Wira » Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #1 : 24-03-2010, 08:40 »

Cytat
Miałam nadzieję (stawiałam) na oczyszczanie, a że było bardzo uciążliwe, to przez trzy dni nie piłam MO. Ale może
się myliłam, i niepotrzebnie zrobiłam sobie tą przerwę?
Moim zdaniem to jest bardzo indywidualne. Ja np.odstawiam MO jak tylko objawy stają się nieznośne i wracam kiedy jest już do wytrzymania. Na siłę nie ma co. Czasem przerwa jest 1-2 tygodniowa, a potem zaczynam od minimalnej dawki i następnie zwiększam co 2 tyg.
Zapisane
Wira
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 01.06.2009. DP, KB - 01.12.2010
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #2 : 24-03-2010, 17:18 »

 Bardzo dziękuję za odpowiedzi - nie zależy mi na rozgraniczaniu, tylko bardzo bym się cieszyła, gdy by to były oznaki oczyszczania z powodów oczywistych. Złożyło się tak śmiesznie, że i zmarzłam, i składnik mikstury zmieniłam, i byłam również tuż przed okresem, tak że namieszało się...
 Ale myślę, jednak, że największą rolę w tym straszliwym kaszlu miał proces oczyszczania, ponieważ nie raz zmarzłam, nie raz musiało to być pod koniec cyklu - a nigdy nie było takiej reakcji. I to mnie baaardzo cieszy.
 MO zacznę z powrotem w poniedziałek.
 Jeszcze raz dziękuje za pomoc smile smile
Myślę, że mój pierwszy wątek został wyczerpany.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!