Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 23:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Usunięty wyrostek robaczkowy  (Przeczytany 31171 razy)
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #20 : 15-09-2010, 19:26 »

Pozwól, że odpowiem na Twój post, jak poczuję się lepiej. Sama zmagam się z grypą.
« Ostatnia zmiana: 15-09-2010, 19:30 wysłane przez Amelia » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #21 : 15-09-2010, 19:38 »

Pozwól, że odpowiem na Twój post, jak poczuję się lepiej. Sama zmagam się z grypą.
Witaj w klubie, mam to samo. Bierzesz coś na te uporczywe objawy? Mnie to strasznie gardło boli, ale pisać mogę.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #22 : 17-09-2010, 21:14 »

Cytat
Powiedz mi, czego Ty Amelio oczekujesz od Nas tutaj? Nie odpowiadasz na proste pytanie, czym jest stan zapalny w organizmie? Wyrostek już wycięli, a za jakiś czas zajdzie potrzeba zrobienia dziecku kolejnej operacji, leki na wrzody żołądka.

Zdajesz sobie sprawę doskonale, że rozlania ropnia z wyrostka mogliście uniknąć już wcześniej, a teraz brniecie dalej w to g....... Lecz dalej!
Emocje opadły po przeczeczytaniu Twojej wypowiedzi. Nie chciałabym niepotrzebnie komentować, rozumiem, co masz na myśli, mówiąc o szkodliwości podawanych antybiotyków i wierzę w dobre intencje Was, czyli Ekspertów.
Witaj w klubie, mam to samo. Bierzesz coś na te uporczywe objawy? Mnie to strasznie gardło boli, ale pisać mogę.
Moja grypa trwała zaskakująco krótko. Zaczęło się w środę, a dziś już właściwie czuję się dobrze. Obyło się bez zwolnienia.
« Ostatnia zmiana: 17-09-2010, 21:23 wysłane przez Amelia » Zapisane
Mayko
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.07.2009
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #23 : 26-04-2011, 14:57 »

Zdajesz sobie sprawę doskonale, że rozlania ropnia z wyrostka mogliście uniknąć już wcześniej,
Machos, pewnie zadam głupie pytanie, ale jak mogły uniknąć tego rozlania?

Od jakiegoś roku, od czasu do czasu, odczuwam kłucie w okolicy wyrostka. Ostatnio objawy się nasiliły - odczuwam coś na pograniczu bólu - przy poruszaniu, siadaniu i mocniejszym nacisku. Niedawno wchłonęła mi się torbiel krwotoczna jajnika - myślałam,  że stąd te bóle, ale ginekologicznie jest już ok. Boję się, że to problem z wyrostkiem i rozważam USG - aby wiedzieć na czym stoję.

MO - olej z pestek winogron i aloCit;
Regularne koktajle błonnikowe;
Zapisane

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
to_ja_joleczka
« Odpowiedz #24 : 29-04-2011, 20:42 »

To mój pierwszy post tutaj.
Książkę I tom przeczytałam, MO chciałabym stosować, ale mam wątpliwości.

Mam 33 lata, z "grubsza*" byłam zawsze "zdrowa" aż do ostatniego lata. Złapał mnie ból brzucha, jadłam rybę i.... 7 lekarzy po kolei diagnozowało zatrucie pokarmowe (na USG tylko wzdęcia, na RTG nic). Tak przenosiłam tj. dogorywałam w domu (bo kazali odpoczywać i pić) to "zatrucie" przez 10 dni, aż wylądowałam bez sił w szpitalu. Na tomografie dopiero wykazało wyrostek, no i we krwi OB i CRP bardzo wysokie - z zapaleniem wyrostka, otrzewnej, sepsą. W opinii lekarza moje jelita "pływały w ropie" i byłam nad grobem. Wyrostek podwiązano, a ściana jelita mocno zmieniona zapalnie bez cech przerwania. Generalnie po operacji bardzo długo źle się czułam. 2 tyg antybiotyków i 3 tyg pobytu w szpitalu. Rana goiła się od sierpnia do grudnia (wyłaziły mi nitki "rozpuszczalne"). Rana  pionowa na pół brzucha. Czuję do dziś ciągniecie w boku (ten sam bok co wyrostek i torbiel).
Po operacji doszły też torbiele jajnika - i są nadal.

A zatem, chciałabym zapytać osoby doświadczone i z wiedzą medyczną - czy w moim obecnym przypadku mogę stosować MO?


* znaczy, że miałam alergię, objawiającą się pokrzywką po wyjściu z wody i małe kłopoty z cerą (które zaczęły się po 25 roku życia)
« Ostatnia zmiana: 29-04-2011, 21:04 wysłane przez Iza38K » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #25 : 29-04-2011, 21:08 »

Nie mam wiedzy medycznej, coś niecoś wiem o zdrowiu. Zacytuję Ci za to samego Mistrza
Cytat
nade wszystko nie powinno się wdrażać mikstury oczyszczającej bez wiedzy o funkcjonowaniu organizmu, a więc o zdrowiu, bowiem w konsekwencji do dotychczasowych błędów popełnianych na własnym organizmie dochodzą nowe błędy.
Zapisane
to_ja_joleczka
« Odpowiedz #26 : 02-05-2011, 19:53 »

Jak mam to rozumieć? Która z odpowiedzi jest prawidłowa:
A. Mogę stosować MO
B. Nie mogę stosować MO

Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #27 : 02-05-2011, 20:45 »

Każdy bierze odpowiedzialność za własne zdrowie. Nikt za Ciebie nie podejmie decyzji. Poczytaj przypadki forumowiczów, a przekonasz się, jak wiele można zyskać dzięki stosowanym tu metodom prozdrowotnym. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i zadać sobie pytanie, czego oczekujesz od mikstury.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!