Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 09:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rafalski - Nadmierna potliwość dłoni i stóp - hyperhidrosis  (Przeczytany 197830 razy)
Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #240 : 07-10-2012, 20:00 »

Cytat
Mnie dziś przez pół dnia męczyła nieodparta chętka na (chyba) pepsi, ale taka rozwodniona z McDonalda. Czułem jej słodki zapach i niemal widziałem ją przed sobą. Ale czy to znaczy, że powinienem był czym prędzej wsiąść w samochód i zafundować organizmowi to, czego się domaga? smile (Najciekawsze jest to, że nigdy wielkim miłośnikiem tego napoju nie byłem, więc ciężko mówić o jakimś przyzwyczajeniu).

Lepszym rozwiązaniem byłaby odgazowana Coca-Cola ze szklanej butelki. W celu rozcieńczenia mógłbyś dodać trochę wody niegazowanej. Cola jest dobrym źródłem glukozy i od czasu do czasu nic się nie stanie jak ją wypijesz.
« Ostatnia zmiana: 31-12-2012, 20:34 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #241 : 07-10-2012, 20:05 »

Cytat
W surówce masz pełno węglowodanów. W kaszy jaglanej również.

Kasza + boczek + surówka, może okazać się dobrym pomysłem.

Tylko nie chce mi się wieczorem stać non stop przy garach. I tak już co dzień gotuje obiady do pracy. Potrzebuje czegoś co mogę zrobić, z produktów bez obróbki cieplnej. Tak na szybko w pracy. Z tymi płatkami owsianym jest super sprawa. Jedak zwierają nieszczęsny gluten. Często robię płatki ryżowe, z tego co się orientuję one są bezglutenowe. Może jest coś jeszcze innego co można zastosować jako przekąskę na szybko?
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #242 : 07-10-2012, 20:27 »

Oj chłopie... ciemność widzę. W dodatku doradzają Ci "włączać" zamiast eliminować bzdury, które popełniasz.

Twoje pączki z zaledwie 2 stron:
Cytat
Cytat
Owies zawiera gluten
Wiem, ale gdzieś mi smakuje

Cytat
Uważam, że w mojej diecie za dużo jest mięsa.

Cytat
Szukam czegoś innego. Czegoś co wypełni mi żołądek i dostarczy kalorii niezbędnych do pracy umysłowej. Porcji węglowodanów, które powoli będą się uwalniać.
Zauważasz jakikolwiek związek między powyższym a poniższym?
Cytat
A tak poważnie, to po śniadaniu szybko robię się głodny. Tak samo jest po obiedzie.

Cytat
Najwyżej ja na tym stracę.

Cytat
Ser i mleko zawsze mam wiejskie, więc myślę, że nie jest tak źle.
Cytat
Płatki owsiane w ilości 1/2 szklanki zalewam ciepłą wodą. Po 5 min przesypuje płatki do dużej miski i dodaję:
* orzechy,
* rodzynki,
* słonecznik,
* 1/2 banana lub jabłka,
* oraz 100g białego wiejskiego sera.
To wszystko przyprawiam cynamonem, imbirem, kakaem oraz miodem.
Cytat
Cola jest dobrym źródłem glukozy

Gdybyś za każdą bzdurę musiał wpłacić na fundację 10 zł, szybko byś zbiedniał i nie miał na ww. cudeńka. Brak podstawowej wiedzy albo ignorancja.

Podsumowując:
Cytat
Patrząc na jadłospis to nieźle ci wychodzi ograniczanie węglowodanów.


Dziękuję, staram się wszystko robić najlepiej jak potrafię.

Hehehe...

Cytat
Po prostu obawiam się, że przy mojej niewielkiej wiedzy nie poradziłbym sobie tak ja Zibi. Ma on ogromną wiedzę, której ja raczej nie posiądę.

a było to: 05-12-2011, 12:52

Cytat
Właśnie ćwiczyłem 6 Weidera, całe ciało ładnie się rozgrzało a dłonie i tak pozostały zimne i mokre jak lód. Ja mam tego wszystkiego już dosyć.

Proszę aby wszystkie moje wiadomości, mój wątek oraz profil zostały usunięte. Pozdrawiam.

Cytat
Jedyne czego nie robię to nie piję MO. Próbowałem ją zastąpić miksturą na bazie miodu, pyłku kwiatowego oraz propolisu, jednak po krótkim czasie zaczęła występować wysypka.
Cytat
A co do oczyszczania, to jestem z natury w gorącej wodzie kąpany i chciałbym żeby to wszystko szybciej przebiegało. Po prostu jestem niecierpliwy i dość często chaotyczny w swoich działaniach. Zauważam to i staram się nad tym pracować.

Tyle zabawy na wieczór. Dzięki.
« Ostatnia zmiana: 07-10-2012, 20:47 wysłane przez Gibbon » Zapisane
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #243 : 08-10-2012, 07:12 »

Może jest coś jeszcze innego co można zastosować jako przekąskę na szybko?

Dobrej jakości kiełbasa, kabanos, salceson, plaster boczku, najlepiej od chłopa, do tego jakaś surówka lub warzywo. Często do pracy zabieram banana lub jabłko. Ja tak jadam w pracy i mi to wystarcza.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #244 : 08-10-2012, 16:31 »

Rafalski, możesz wziąć garść orzechów. Będzie najszybciej. I też zdrowo. (no i dyskretnie, niepachnąco) Dokonaj konstruktywnej samooceny na bazie analizy Gibbona. Wyjdzie Ci na zdrowie.
Gibbon, pracuś z Ciebie! smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #245 : 08-10-2012, 17:16 »

Najwyraźniej nie jestem jeszcze gotowy na wdrożenie zasad Biosłone. Muszę znaleźć w życiu coś co mnie będzie cieszyć i coś co sprawi, że będzie mi się chciało żyć. Później dopiero będę mógł poważnie podejść do kwestii oczyszczania. A tak objawy i cały proces oczyszczania traktuję jako karę, a Wasz czas, który mi tu poświęcacie idzie na marne.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #246 : 08-10-2012, 17:45 »

Marnujesz też swój czas na szukanie rozwiązania swoich problemów, a im dłużej odkładasz oczyszczanie tym trudniej będzie Tobie w przyszłości naprawić szkody, które sobie wyrządzasz nieprawidłowym odżywianiem.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #247 : 08-10-2012, 17:59 »

Cytat
Najwyraźniej nie jestem jeszcze gotowy na wdrożenie zasad Biosłone. Muszę znaleźć w życiu coś co mnie będzie cieszyć i coś co sprawi, że będzie mi się chciało żyć. Później dopiero będę mógł poważnie podejść do kwestii oczyszczania. A tak objawy i cały proces oczyszczania traktuję jako karę, a Wasz czas, który mi tu poświęcacie idzie na marne.

Zostałeś moim ulubieńcem. Tylko wpadnij czasami cokolwiek napisać. Poważnie - obiecujesz?

P.S. Ja to liczyłem na to, że za czas, który poświęcili Ci niezwykle cierpliwi ludzie, a który bezczelnie zmarnowałeś, odwdzięczysz się jakimś datkiem. Z drugiej jednak strony, tyle humoru zafundowałeś i nic za to nie chcesz...
« Ostatnia zmiana: 08-10-2012, 18:07 wysłane przez Gibbon » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #248 : 08-10-2012, 19:59 »

Dwa lata trułeś dupę. Po dwóch latach pytasz:
Cytat
Jak wyjść na prostą?
- http://www.youtube.com/watch?v=GpCmSmbhtRs
Zapisane
Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #249 : 08-10-2012, 20:12 »

Cytat
Zostałeś moim ulubieńcem. Tylko wpadnij czasami cokolwiek napisać. Poważnie - obiecujesz?

Obiecuję. Jeszcze zapewnię trochę rozrywki.
Zapisane
Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #250 : 08-10-2012, 20:14 »

Mam jeszcze takie pytanko: Ponieważ od dużego czasu bolą mnie zęby w górnej lewej części, od 5 do 8. Mam takie uczucie jakby były odgniecione dziąsła. Czy dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie szałwii bądź alocitu do płukania jam ustnej, zanim udam się do dentysty?
« Ostatnia zmiana: 08-10-2012, 20:29 wysłane przez Rafalski » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #251 : 08-10-2012, 20:23 »

Pajacu - THE END
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #252 : 08-10-2012, 20:28 »

Mam jeszcze takie pytanko: Ponieważ od dużego czasu bolą mnie żeby w górnej lewej części, od 5 do 8. Mam takie uczucie jakby były odgniecione dziąsła. Czy dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie szałwii bądź alocitu do płukania jam ustnej, zanim udam się do dentysty?
Żebra czy zęby bolą? Nie ma sensu stosować wyrywkowo jakiś czarów z MO, bo to nie ma sensu w Twoim przypadku. Musisz się wysilić i stosować całość zasad, bo to strata czasu doradzać komuś, kto otwarcie przyznaje, że rezygnuje z tego co proponuje Biosłone. Wróć jak będziesz przekonany, a teraz to pozostaje lekarz chyba :-(
Zapisane
Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #253 : 08-10-2012, 20:29 »

Cytat
Pajacu - THE END

Ok. Rozumiem.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #254 : 09-10-2012, 06:34 »

Pamiętaj co obiecałeś.
Zapisane
Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #255 : 31-12-2012, 17:19 »

W starym 2012 roku chciałbym przeprosić za moje lekceważące zachowanie na forum i życzyć Wam wszystkim, wszystkiego co dla Was najlepsze w nadchodzącym 2013 roku.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #256 : 31-12-2012, 18:01 »

Nawzajem! Drogi kolego. smile
Zapisane

Rafalski
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: MO od 12.09.2012r. - z przerwami. KB od 07.2012r.
Skąd: woj. łódzkie
Wiadomości: 43

« Odpowiedz #257 : 23-01-2013, 15:30 »

Nie wiem od czego zacząć... Długo zastanawiałem się czy mogę napisać i czy poświecicie mi swój czas.

Jednak mocno się zagłubiłem.

Chciałem opisać swój beznadziejny stan. Otóż mam następujące dolegliwości:
* pokrzywka na całym ciele. Bardzo silny ból objawiający się mocną gęsią skórką, że aż włosy na ciele stają dęba;
* świąd skóry;
* suchość w ustach;
* bóle z prawej strony, tuż pod żebrami;
* zażółcenia na dłoniach;
* gazy;
* mrowienie palców dłoni;
* mrowienie stóp;
* drganie mięśni łydek;
* strzelanie w stawach;
* typowe objawy choroby Raynauda;
* przybicie, znurzenie, stany lękowe itp.

Obecnie stosuję:
* I etap DP. Dzisiaj jest 9 dzień jej stosowania. KB odstawiłem ponieważ pokrzywka jest tak silna, że nie daję już rady i próbuję ustalić co mnie tak uczula.
* MO nie piję ze względu na fakt, że boli mnie prawa strona pod żebrami. Myślę, że to objaw przeciążonej wątroby. Po drugie od września 2012r. piłem w kratkę MO na bazie Aloesu nie zmieniając środka gojącego. Teraz nie wiem czy powienienem zacząć od Citroseptu czy spróbować na bazie Aloesu.
* skórę smaruję maścią ochronną z witaminą A. Próbowałem ciepłych kąpieli z olejem z pestek wingoron jednak poprawy nie ma.
* rano piję wodę z połową soku z cytryny w celu rozcieńczenia toksyn.
* w ciągu dnia piję herbatę z ostropestem;
* do picia używam jedynie czystej wody z dodatkiem małej ilości cukru, żeby trochę płynów zatrzymać. Sama czysta woda przelatywała przeze mnie.

Dzisiaj przyznam, że padłem na kolana i dostałem ataku płaczu, bo nie wiem co robić.
« Ostatnia zmiana: 23-01-2013, 17:45 wysłane przez Agata » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #258 : 23-01-2013, 16:25 »

A widzisz? Zmarnowałeś tyle czasu.
Cytat
Jednak mocno się zagłubiłem.
Wygłupiłeś się Drogi Kolego. smile
Zacznij myśleć co jesz i jak to na Ciebie działa.
MO pij na bazie Aloesu. Pół roku. Zacznij od 1/4 dawki i obserwuj się.
Uzupełnij Twoje dane w profilu, będzie mi łatwiej Ci coś radzić.
Ciekawa jestem, czy DP I stosujesz jak trzeba, ograniczając również ilość węglowodanów złożonych, np. kasz?
Widzę u Ciebie totalne zaglutenowanie, przy nietolerancji glutenu, i duże niedobory związane z upośledzonym wchłanianiem w jelicie.
« Ostatnia zmiana: 23-01-2013, 16:29 wysłane przez Asia61 » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #259 : 23-01-2013, 17:32 »

Rafalski, zacznij też kurację preparatem Slow-mag, gdyż niektóre z Twoich objawów wskazują na niedobór magnezu.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!