Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Telewizja kpi ze śmierci Kaczyńskiego  (Przeczytany 14363 razy)
Andrzejkowy
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 84
MO: 01.03.2006
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 257

« : 18-04-2010, 21:52 »

"Żadna świnia nie chciała mieć z nim do czynienia. A teraz ta orgia poruszenia"
http://www.dziennik.pl/swiat/article590006/Telewizja_kpi_ze_smierci_Kaczynskiego.html
« Ostatnia zmiana: 19-04-2010, 07:13 wysłane przez Rysiek » Zapisane

pozdrowienia andrzejkowy
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #1 : 19-04-2010, 07:31 »

Z Niemcami zawsze mieliśmy pod górkę. Co rusz na nas napadali. Teraz niby jesteśmy w jednej Unii, ale ciągle to samo.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #2 : 19-04-2010, 14:17 »

Z Niemcami zawsze mieliśmy pod górkę. Co rusz na nas napadali. Teraz niby jesteśmy w jednej Unii, ale ciągle to samo.

Spoko, do 2013 obowiązują aktualne przepisy. Do 2017 okres przejściowy, a po 2017... będzie już rządził ten kto Unie stworzył. Niemcy i Francja, bo Niemcy nie mogą posiadać broni atomowej.

Oni chcą zrobić drugą USA, oczywiście teraz już "pokojowo". Właściwie to cały proces adminisstracyjny na tym polega. Ale nie łudźmy się potęga USA okupiona była i jest cierpieniem i ofiarami.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #3 : 25-09-2010, 11:33 »

Nie mogę znaleźć wątku o katastrofie Smoleńskiej, więc wklejam tutaj.
Ruscy zacierają ślady a polska prokuratura jest udolna:
http://www.youtube.com/watch?v=Wukat4scq6U
http://www.youtube.com/watch?v=koGtbF9mWss&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jPxtAJ0pAO0&feature=related
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #4 : 25-09-2010, 12:01 »

To się będzie ciągnęło latami. Nowe teorie, spiski, oskarżenia i nic z tego nie wyniknie. Tj. sprawa Blidy, Olewnika, Papały. Tylko szum będzie nieustanny.
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #5 : 25-09-2010, 14:29 »

Szczególnie przed każdymi wyborami sprawa będzie nagłaśniana i kolejni kandydaci z poszczególnych partii będą obiecywać gruszki na wierzbie.
A jak dotąd nic się nie dzieje tak i dalej nic nie będzie się działo.
Zapisane
Anastazja11
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.03.2010
Skąd: skierniewice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #6 : 26-09-2010, 14:09 »

Sprawa katastrofy smoleńskiej jest innego formatu niż sprawa Olewnika, Papały i Blidy. Zakładając wersję, że był to zamach, to był przygotowany bardzo nieudolnie, lub z założeniem obciążenia strony rosyjskiej. Proponuję przeczytać sobie kilka opracowań na temat pracy współczesnych służb i organizowania przez nie zamachów.Takie zamachy to przeprowadzano w pierwszej połowie ubiegłego stulecia. Z biegiem czasu służby specjalne zmieniły metody i dziś, aby kogoś zniszczyć wystarczy go skompromitować na arenie międzynarodowej.
Cokolwiek by było przyczyną śmierci prezydenta, to nikt nie ma prawa z tego kpić, bo śmierć tylu osób, dramat rodzin i szok jakie przeżyli, nie jest dla normalnych ludzi powodem do śmiechu.
Co do Olewnika i generała Papały, widzę tu rękę mafii. Porwania dzieci lub członków rodziny osób, które weszły w kontakty biznesowe z organizacjami przestępczymi, to odwieczna metoda mafii. Olewnikowi przyszło zapłacić największa cenę za swój błąd, stracił syna, gdyż porywacze byli chciwi i bez sumienia, albo bardzo go nienawidzili za jego sukces. Prawdopodobnie byli to ludzie z jego niedalekiego otoczenia, znali go, przewidywali jego ruchy.
Co do śmierci generała Papały, to podobnie jak ze świadkami w procesie Olewnika, zlikwidować świadka, nie ma zeznań, nie ma dalszych powiązań, a inni będą milczeć jak grób, gdyż boją się by tak samo nie skończyć.
« Ostatnia zmiana: 26-09-2010, 17:52 wysłane przez Apollo » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #7 : 14-10-2010, 13:11 »

Anastazja, a ta mafia to niby skąd się bierze? Skoro już piszesz o metodologii to pamiętaj że służby wykorzystują wszelkie dostępne narzędzia, jeżeli trzeba posuwają się do ostateczności.

Piszesz o kompromitacji jako broni. No, a co niby robiono w środkach masowego przekazu z śp. Lechem Kaczyńskim jak nie kompromitowano go na okrągło. Tylko nie mów, że nie. Z tym, że mimo permanentnemu atakowi Kaczńscy robili dalej swoje...

Pamiętaj, że PiS razem z LK dobierał się do tyłka tajnym służbom. Ten "układ" (PiS, Kaczyńscy, Ziobro, Wasserman...) zagrażał bezkarności tajnych służb, a zatem też i mafii.

« Ostatnia zmiana: 14-10-2010, 13:27 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Anastazja11
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.03.2010
Skąd: skierniewice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #8 : 15-10-2010, 11:43 »

Temat jest o wyśmiewaniu się niemieckiej telewizji ze śmierci Prezydenta i nie wiem co ma do tego lokalna polityka, czy popieranie tego i owego Prezydenta. Nawet jeśli nie był moim Prezydentem, to był Polakiem, ojcem, mężem, dziedkiem, jedną z najbardziej znanych osób w Europie i dlatego każdemu jest mi bardzo przykro, że do tego doszło.
A że niektórzy ludzie wydarzenia te interpretuje i postrzegają inaczej niż ty Laokoon, to mają do tego prawo, do własnych wniosków, nawet błędnych i jakichś przemyśleń.
I nie musisz się w każdym wątku o pokrewnej tematyce narzucać się ze swoimi poglądami, bo każdy inteligentny człowiek swój rozum ma i sam musi wyciągnąć wnioski.

A co do uczciwości polityków przytoczę starą chińską sentencję:
"Istnieje tylko dwóch dobrych ludzi - jeden zmarł, a drugi się jeszcze nie narodził".
« Ostatnia zmiana: 15-10-2010, 12:31 wysłane przez Zibi » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #9 : 15-10-2010, 11:51 »

Znakomicie poprawiłaś mi humor, szczególnie ta sentencja.

No więc uświadom sobie że to wszystko nie tylko ma wiele wspólnego ze sobą, ale w pewnym zakresie jest dokładnie wpływ sił pochodzących z niemiec na naszą politykę wewnętrzną.

W ogóle nie chodzi tutaj o moje widzimisię, ale o fakty. Ciekawe dlaczego tak bardzo się denerwujesz tym co napisałem. Domyślam się, że zabolało Cię, że niezgodziłem się z twoimi spostrzeżeniami. No to może jeszcze bardziej mnie znielubisz, kiedy powiem że kobiety w ogóle nie powinny nie tylko pchać się ale nawet wścibiać swego nosa do polityki.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #10 : 15-10-2010, 14:24 »

... powiem że kobiety w ogóle nie powinny nie tylko pchać się ale nawet wścibiać swego nosa do polityki.
Ups... Pchasz się na szafot. biggrin
Zapisane

Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #11 : 15-10-2010, 15:33 »

... powiem że kobiety w ogóle nie powinny nie tylko pchać się ale nawet wścibiać swego nosa do polityki.
Ups... Pchasz się na szafot. biggrin

Nie jestem wrogiem kobiet, wręcz przeciwnie.

No i sam sobie zapadni nie otworzę msn-wink
Zapisane
Vanadi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 02.04.2010r.
Skąd: Rzeszów
Wiadomości: 53

« Odpowiedz #12 : 15-10-2010, 17:24 »

Niejedna kobieta poradziłaby sobie lepiej w polityce i rządzeniu krajem niż mężczyźni np. tacy jak w zdjęciu powyżej.
Zapisane

Bo najtrudniejsza praca to praca nad samym sobą.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #13 : 15-10-2010, 19:06 »


No i sam sobie zapadni nie otworzę msn-wink

Przycisk zwalnia się szpilką  msn-wink
Zapisane
Anastazja11
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.03.2010
Skąd: skierniewice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #14 : 15-10-2010, 19:24 »

Zaskakujecie mnie, otwarty rasizm płciowy na forum. Jego źródeł należy się doszukiwać w emocjach, urazach psychicznych, utrwalonych stereotypach i złym wychowaniu, a nie w racjonalnych refleksjach.  Jest rzeczą złą, ponieważ łamie podstawowe prawa człowieka (prawo do życia, bezpieczeństwa, godnego oraz sprawiedliwego traktowania), które przysługują obu płciom.

I jeszcze jedno, socjolog z wykształcenia nie denerwuje się książkowym przykładami mizogina, tylko z zainteresowaniem go obserwuje.
 lol
Zapisane
eljot
« Odpowiedz #15 : 16-10-2010, 00:12 »

Laokoon ruszasz cuchnący temat (chodzi o politykę, nie o kobiety - one pachną, nawet jak nie czujesz). Wiedziałem, że nie wytrzymasz i gdzieś wyskoczysz z tematem L.K. Sorry, ale on sam się kompromitował, a media to wykorzystały. Świeć Panie nad jego duszą.
A Anastazja jest raczej całkiem spokojna i rzeczowa. Nic się nie denerwuje w przeciwieństwie do Ciebie. Takie mam wrażenie.
« Ostatnia zmiana: 16-10-2010, 01:10 wysłane przez Eljot » Zapisane
Anastazja11
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.03.2010
Skąd: skierniewice
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #16 : 16-10-2010, 13:49 »

Po prostu nie wyczuł moich intencji, nie zrozumiał, tylko założył z góry, że brak mi kompetencji do logicznego rozumowania, a sam pisze takie niestylistyczne gnioty.

 
A ponoć piszemy tu poprawnie po polsku.

Moja opinia jest taka, że nie wszyscy Niemcy śmieją się z tego, co się wydarzyło pod Smoleńskiem i wcale nie bawią ich takie żarty przygłupa-komika. Wiem, bo rozmawiam niemal codziennie ze znajomymi zamieszkującymi terytorium Niemiec od 20 lat. Straszenie nas okupacją niemiecką naprzemian z rosyjską to mechanizm dziś zawodny, bo zbyt wielu ludzi  podróżuje za granicę, aby to nadal kupowali.
Jako, że jestem osobą zajętą pracą zawodową i społeczną, domem i rodziną, nie mam czasu i energii na użeranie się na forum, po prostu czasami coś napiszę, jakąś myśl, która mi się nasunie z punktu widzenia socjologa z doświadczeniem.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #17 : 16-10-2010, 15:59 »

Moja opinia jest taka, że nie wszyscy Niemcy śmieją się z tego, co się wydarzyło pod Smoleńskiem i wcale nie bawią ich takie żarty przygłupa-komika. Wiem, bo rozmawiam niemal codziennie ze znajomymi zamieszkującymi terytorium Niemiec od 20 lat. Straszenie nas okupacją niemiecką naprzemian z rosyjską to mechanizm dziś zawodny, bo zbyt wielu ludzi  podróżuje za granicę, aby to nadal kupowali.
Jako, że jestem osobą zajętą pracą zawodową i społeczną, domem i rodziną, nie mam czasu i energii na użeranie się na forum, po prostu czasami coś napiszę, jakąś myśl, która mi się nasunie z punktu widzenia socjologa z doświadczeniem.

Pięknie. Cudowna stylistyka.

A ja mało stylistycznie bez doświadczenia powiem, że okupacja niemiecko-rosyjska postępuje.  
Cóż wiadomo, że moja opinia się nie liczy, bo nie należę do kasty upoważnionych do zabierania głosu.

Wciąż mnie intryguje i ciekawi jakim cudem tacy doświadczeni ludzie odnajdują się na forum niemedycznym...

Laokoon ruszasz cuchnący temat (chodzi o politykę, nie o kobiety - one pachną, nawet jak nie czujesz). Wiedziałem, że nie wytrzymasz i gdzieś wyskoczysz z tematem L.K. Sorry, ale on sam się kompromitował, a media to wykorzystały. Świeć Panie nad jego duszą.
A Anastazja jest raczej całkiem spokojna i rzeczowa. Nic się nie denerwuje w przeciwieństwie do Ciebie. Takie mam wrażenie.

Trudno jest odnosić się do czegoś takiego. A co ma do rzeczy Twoje wrażenie i kto prosił Cię o ocenę?
« Ostatnia zmiana: 16-10-2010, 16:04 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Albert75
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.09.2009
Skąd: Wa-wa
Wiadomości: 105

« Odpowiedz #18 : 16-10-2010, 16:03 »

A co ma piernik do wiatraka?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!