Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 01:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyszukiwanie w wyszukiwarce forum  (Przeczytany 5422 razy)
Pistacja
« : 21-04-2010, 09:09 »

Próbuje znaleźć informacje na temat prawidłowo przeprowadzonej kuracji magnezem i wpisywałam już różne hasła w wyszukiwarce: kuracja magnezem, kuracja slow magiem, slow mag, magnez, dawka magnezu, dawka slow magu, itp. To co znajduje to jedynie komentarze do przeprowadzonej przez kogoś kuracji, ale nigdzie nie mogę znależć informacji jak taka kuracja ma wyglądać. W jednym z wątków jest informacja, że przyjmuje się tylko 3 tabletki przez 20 dni przed snem 2 godziny po posiłku, w innym wątku wspomina się o przyjmowaniu slow magu również rano.
Czy ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu źródłowej informacji na forum? Być może nie ma takiego wątku, który prezentuje tą kurację?
Koleżanka cierpi na depresję i obecnie jest gorzej. Łyka jakieś dziadostwo, magnez w połączeniu z czymś i chciałam ją przekonać do kuracji slow magiem.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #1 : 21-04-2010, 09:20 »

W książce na pewno jest opisana kuracja Slow-Magiem.
Zapisane

Pistacja
« Odpowiedz #2 : 21-04-2010, 09:57 »

Super, tylko, że książkę pożyczyłam i nie mam jej pod ręką.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #3 : 21-04-2010, 09:59 »

I od tego trzeba zacząć, aby wiedzieć, kiedy i po co stosować kurację.
Samo dawkowanie jest również w ulotce dołączonej do leku, a długość kuracji (20 dni) można przedłużyć zależnie od potrzeby, nawet o drugie tyle. Kupujemy opakowanie w czerwonym kolorze, bez dodatku witaminy B6 (w książce nie jest to napisane, gdyż slow mag z tą witaminą zaczęto produkować niedawno).
Zapisane
Pistacja
« Odpowiedz #4 : 21-04-2010, 10:43 »

Koleżanka ma częste skurcze mięśni, są dni, że z trudem chodzi. Ostatnio miała kilka tygodni ekstremalnego stresu, który skończył się zejściem depresyjnym.
Zapisane
Lilijka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 22.09.2009
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #5 : 21-04-2010, 16:11 »

  Zawsze możesz wesprzeć się Portalem, tam również jest wyszukiwarka. Kuracja, której szukasz opisana jest tutaj:

http://www.bioslone.pl/index.php?q=porady-medycyny-ludowej/magnez
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!