Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 22:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skrót prelekcji w Katowicach  (Przeczytany 15305 razy)
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« : 30-04-2010, 19:40 »

Obszerne fragmenty prelekcji, która odbyła się w Katowicach w dniu 17.04.2010 można obejrzeć w czterech częściach na YouTube

Część pierwsza http://www.youtube.com/watch?v=b6YJ4QyXVO8
Część druga http://www.youtube.com/watch?v=Z7OEuFT06cs
Część trzecia http://www.youtube.com/watch?v=8UjhgIFJUI4
Część czwarta http://www.youtube.com/watch?v=s-cRnMZFrII

Życzymy miłego oglądania i zapraszamy do komentowania.
Zapisane

Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #1 : 30-04-2010, 21:46 »

No ekstra Rysiek!
Obejrzałam sobie i teraz wiem, jak było. Myślę, że musimy być przygotowani na takie pytanie;dlaczego i za ile?
Nikt nie może zrozumieć, że Pan Józef Słonecki robi to bezinteresownie. Podzielił się z ludźmi swoim odkryciem, dzieli się swoją wiedzą.
To jest jak misja - chce coś zrobić dla ludzi, a ludzie nie mogą zrozumieć, że robi się coś za darmo!

Trudno się też dziwić - w dzisiejszych czasach pełno jest ofert różnych firm sprzedających witaminy
i inne cudowne środki. Menadżerowie muszą ostro działać, przeważnie przestraszyć ludzi chorobami, potem drogo i dużo sprzedać, aby w nagrodę pojechać na piękną, egzotyczną wycieczkę.

U nas na forum są tylko ludzie poszukujący zdrowia i wytrwali; ci pozostają. Pozostali kłócą się, przekonują o swoich racjach, najczęściej odchodzą, bo droga do zdrowia jest niestety wyboista, bo to trwa za długo i jest "uciążliwe".

Mistrzu - proponuję opatentować miksturę. Piszę o tym zupełnie poważnie.

I jeszcze raz dziękuję za to, że piję miksturę, że mogłam poznać książki i za to, że mogę korzystać z tego FORUM.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
andrzejt
« Odpowiedz #2 : 01-05-2010, 11:02 »

Ja jestem jednym z tych , który nie potrafi tego zrozumieć, że za to się nie płaci. Jedyny koszt jaki poniosłem w Biosłone to 22 PLN plus koszt prowizji za przelew. To jest tak, że jak jest coś za darmo, to są podejrzenia o sektę, o testowanie , o .... można było by wymyślać. Z drugiej strony rozsądek u mnie jest górą i popieram forum i wszystko co jest związane z dbaniem o zdrowie. Podziwiam też Mistrza i wielu za odwagę mówienia o czymś, co jest inne od tego, nad czym pracowały media i lobby farmaceutyczne przez tyle lat. Wielki szacunek ode mnie.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #3 : 01-05-2010, 12:17 »

A ja się cieszę, że jest taki KTOŚ, kto za darmo mówi jak żyć, aby być zdrowym, mam już trochę lat i z praktyki wiem, że wszystko, za co do tej pory płaciłam, nie służyło mi wcale. Wielki szacunek dla Mistrza.
« Ostatnia zmiana: 01-05-2010, 13:25 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #4 : 01-05-2010, 14:47 »

Zapożyczę sobie zdanie Mistrza "po co energię trwonić" na utarczki słowne z moją siostrą sportsmenką.
Zapisane
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #5 : 01-05-2010, 18:13 »

Dobitnie jasno i hipnotyzowal mnie ten spokoj Mistrza. Wspanialy wywiad.
Zapisane
Lilijka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 22.09.2009
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #6 : 02-05-2010, 09:01 »

Dzięki Rysiu za filmy. Wiem, że zrobienie ich było nieco czasochłonne. Żywo byłam zainteresowana przebiegiem prelekcji. Prosisz o komentarze.

Podobały mi się wypowiedzi, odpowiedzi i nawet pytania. W Biosłone chodzi o treść. Jakby chodziło o otoczki, to sprawy o zdrowiu omawiane by były wśród kwiatów, relaksującej muzyczki, z wystrojonymi, pięknymi asystentkami. A tu taki mrok...  Ktoś, kto jest otwarty na wiedzę, myśli, nie ulega reklamom i wszystkim kłamstwom tego świata - na pewno docenił wartość prelekcji.
W całej tej machinie przedstawicieli handlowych i ciągłego wciskania nam różnych "niezbędnych" rzeczy, ludzie obawiają się, że nawet po mądrych słowach, nastąpi: "A teraz zapraszamy do naszych stoisk, gdzie dokonają Państwo zakupów towarów, które umożliwią Państwu lepsze życie... "
Nie dziwię się, że pojawia się nieufność i zdystansowanie (widać to po pozach i minach słuchaczy).
Ludzie się boją "prania mózgu", bo jakoś tak intuicyjnie czują, że mają już przynajmniej częściowo wyprany.

Co do newralgicznych tematów, to przyznam, że po dyskusji na forum, spodziewałam się jakieś jatki. Tymczasem była to tylko wymiana zdań, przy jednoczesnym niesłuchaniu odpowiedzi. Szczerze żałuję, że nie mogłam podyskutować z Olishą, pokazać jej siebie, wątpię, żeby miala mi coś do zarzucenia i być może wtedy nie koncentrowałaby się na cerze Mistrza i jego przyjemnościach, a skupiłaby się bardziej na merytoryce. Miała słabe podejście konstruktywne, wrażenie jest takie, że przyjechała na prelekcję już z jakimś planem (udowodnię im, że się mylą a jak nie, to się obrażę). Co zresztą w pełni zrealizowała.
Ogólnie troszkę brakowało luzu, bardziej widziałabym taką prelekcję jako rozmowę. Np. Co Panu dolega? Proszę powiedzieć, co Pana boli a chętnie wytłumaczę, skąd to się bierze (a nie tylko jak się tego pozbyć). Wskazywanie na idiotyzmy medycyny na konkretnych przykładach.
Ogólnie piątka z plusem, dla ludzi mądrych (a takimi się zajmujemy) bardzo wartościowe spotkanie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!