Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 01:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skąd dowiedziałeś się o metodzie MO?  (Przeczytany 68871 razy)
Motyl
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2011 r. Obecnie nie stosuję. KB, ZZO od kwietnia 2013 r.
Wiadomości: 48

« Odpowiedz #40 : 15-02-2011, 19:07 »

Szukałam w mojej ulubionej księgarni internetowej ciekawych książek i znalazłam "Zdrowie na własne życzenie. Mikstura oczyszczająca przeciwko chorobom XXI wieku" autorstwa Józefa Słoneckiego.
Zapisane
Sertraline
« Odpowiedz #41 : 01-03-2011, 20:40 »

Koleżanka zachwycała się swoim odkryciem skuteczności aloesu i zbawiennym działaniem mikstury. Z ciekawości sprawdziłam w necie, czym jest owa mikstura i zaczęłam pić, żeby sprawdzić, czy coś mi to da, a z czasem zaczęłam czytać i o KB, i o DP i o wielu innych sprawach... Póki co, powiedziałam o miksturze trzem osobom. Jedna zaczęła odnosić się do mnie z przymrużeniem oka, w nadziei, że szybko przestanę wydziwiać z tym "eliksirem Gargamela" i znów zacznę jeść "normalnie", czyli pizzę i ciastka. Druga się mocno niepokoi. Trzecia zwyczajnie przyznała rację, z tym, że to człowiek, który od dawna sam z siebie wolał zioła i miód niż farmaceutyki.
Zapisane
Alinka12
***


Offline Offline

MO: 04.03.2011, córka 7 lat- MO 26.02.2012
Wiadomości: 248

« Odpowiedz #42 : 04-03-2011, 13:13 »

Szukając w internecie czegoś na temat leczenia grzybicy, trafiłam na stronkę Biosłone. Jak dla mnie rewelacja, zaczęłam od dzisiaj MO, DP i koktajle! Mam nadzieję, że przekonam połowę znajomych do stosowania zasad zdrowego odżywiania według Biosłone.
« Ostatnia zmiana: 04-03-2011, 13:52 wysłane przez Lilijka » Zapisane
andzelika
« Odpowiedz #43 : 05-03-2011, 23:50 »

Od cioci, która od około 30 lat pije oliwę z sokiem z cytryny.
Zapisane
LoJack
« Odpowiedz #44 : 24-03-2011, 22:21 »

Ja dowiedziałem się z głównej strony, a o samej stronie od znajomego, który zakupił Państwa książki i się stosuje do zaleceń w nich opisanych...

Jednak muszę przyznać, że póki co, nie mam możliwości przygotowywania sobie MO (zbyt trudne, za mało czasu i problemy ze zdobyciem wszystkich składników), ale kiedyś się skuszę.
« Ostatnia zmiana: 25-03-2011, 07:51 wysłane przez Apollo » Zapisane
JohnnyW
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 11.02.2011
Skąd: Oświęcim
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #45 : 25-03-2011, 11:12 »

Ktoś zapodał linka na forum davidicke.pl w jednym z postów o zdrowiu. Poczytałem portal. Kupiłem książki i składniki na koktajl. Tydzień później na miksturę. I testuję co z tego wyjdzie. Zaraziłem tym już brata, mamę oraz dziewczynę, która to kiedyś wspominała mi, że jej ciotka od 2 lat pije jakieś magiczne mikstury z aloesu, bo przeczytała książkę jakiegoś szarlatana. Kazałem przynieść jej ów dzieło i okazało się, że to "Zdrowie Na Własne Życzenie". biggrin Ja sam byłem już po lekturze obu części. Nigdy nie wiadomo, gdzie może czaić się biosłonejczyk. smile
« Ostatnia zmiana: 25-03-2011, 17:24 wysłane przez Apollo » Zapisane
Joanna
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 20 XI 2010r
Skąd: Marki
Wiadomości: 73

« Odpowiedz #46 : 02-04-2011, 21:24 »

Ja miałam problem z wypadającymi włosami. Oczywiście chodziłam do różnych lekarzy, stosując przepisane przez nich leki, ale nie przynosiło to efektów, a nawet stan się pogarszał. Któregoś dnia oświeciło mnie, że gdzieś w domu mam kserówkę książki Pana Słoneckiego pt. "Zdrowie na własne życzenie". Oczywiście od razu zaczęłam stosować MO. Na efekty długo nie musiałam czekać. Po 3 miesiącach włosy zaczęły mi odrastać, a po czterech przestały wypadać. Teraz namawiam każdego, żeby w ten sposób zaczął dbać o własne zdrowie. Udało mi się przekonać już 10 osób. Żałuję tylko jednego: że wcześniej nie zaczęłam czytać książek Pana Słoneckiego, jeszcze przed urodzeniem dwójki dzieci.
« Ostatnia zmiana: 02-04-2011, 21:38 wysłane przez Solan » Zapisane
Shaggy60
« Odpowiedz #47 : 04-04-2011, 12:39 »

Mnie zainteresował znajomy, który pokazał i poczytał mi książkę "Nie daj się zjeść grzybom Candida" A. Janusa. Po przeprowadzce do Kłodzka miałem stały dostęp do netu i po nazwisku autora znalazłem forum. Nie doczytałem jednak, jak trzeba. Po ok. 2 latach stosowania MO zrezygnowałem. Niedawno trafiłem tu znowu, szukając informacji na temat Zespołu Jelita Drażliwego, no i jestem. Pozdrawiam wszystkich smile.
« Ostatnia zmiana: 04-04-2011, 12:57 wysłane przez Solan » Zapisane
Gosia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 60
MO: 12.02.2011
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #48 : 14-04-2011, 18:58 »

Ja jakieś 6 miesięcy temu szukałam w internecie informacji jak zrobić sok z aloesu, który podarowała mi sąsiadka po zmarłym bracie. Wtedy na którejś ze stron ktoś podał adres biosłone, weszłam i zostałam. Wszystko to dzięki nieświadomej niczego sąsiadce i bezpańskiemu aloesowi.
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #49 : 29-04-2011, 11:53 »

Pewnego dnia teściowa poleciła mi książkę: "Zdrowie na własne życzenie"; będąc przy okazji w księgarni, zapytałem o nią i wówczas okazało się, że są dwie części. Po przeczytaniu obu. postanowiłem sprawdzić adres internetowy z okładki i oto jestem.
« Ostatnia zmiana: 30-04-2011, 11:43 wysłane przez Lilijka » Zapisane

MO, KB, ZZO.
Bart-ender
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2010
Skąd: Kujawy
Wiadomości: 142

« Odpowiedz #50 : 16-06-2011, 11:32 »

A ja szukałem "cudownego leku" przeciw siwieniu włosów. W ten sposób trafiłem na forum Biosłone.
Przy okazji uświadomiłem sobie, że to jest to czego szukałem, gdyż znalazłem tu więcej odpowiedzi na moje problemy zdrowotne.
Zapisane

Ci, którzy wiedzą najmniej, są najbardziej posłuszni.
Asia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: 02.06.2011
Skąd: dolnośląskie
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #51 : 16-06-2011, 16:38 »

Lubię wyszukiwać w internecie artykuły na temat zdrowia i oczyszczania. Niedawno szukałam informacji o ssaniu oleju i tak trafiłam na stronę BIOSŁONE... Wciągnęłam się na dobre i już nie muszę przekopywać całego internetu  thumbup
Zapisane
Margo
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #52 : 16-06-2011, 18:50 »

Heh, Asia, teraz to dopiero się zacznie... Tu jest taka kopalnia wiedzy na tym jednym forum, że ciężko przebrnąć. Mnie się wydawało, że wszystko ogarnęłam, bo czytałam książki. A czasem takie tu perełki znajduję, i nowinki, i analizy, i modyfikacje koncepcji, że uch! ...Nocy nie starcza, żeby przetrząsnąć jeden temat, a i tak wciąż przybywa...
Zapisane

W jedną drogę szli razem i człowiek, i zdrowie
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #53 : 16-06-2011, 19:14 »

Margo - to jest mega kopalnia wiedzy! Miałam 12 dni wolnego, zero dostępu do internetu i teraz, aby to nadrobić, być na bieżąco, trzeba swoje odsiedzieć przed kompem. Ale to sama przyjemność.
« Ostatnia zmiana: 16-06-2011, 19:30 wysłane przez Solan » Zapisane
Margo
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15 czerwca 2009
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #54 : 16-06-2011, 21:21 »

Kozaczku, tylko, że ja pracuję przy kompie całymi dniami i... Jak zaczynam jeszcze szperać w biosłone to koniec frusty
Przyznam szczerze, że po prostu wciąż odpuszczam. Muszę, bo bym się zamieniła w przystawkę do kompa i przyrosła doń z całym tym swoim zdrowiem biggrin. Całe szczęście mam jeszcze własną intuicję i jak nie przeczytam, to wielkiej krzywdy sobie nie zrobię thumbsup.   
Zapisane

W jedną drogę szli razem i człowiek, i zdrowie
coval7
« Odpowiedz #55 : 01-07-2011, 12:53 »

Szukałem w necie informacji, po tym jak pojawiły się u mnie problemy z jelitami. Znalazłem na google wątek na forum. Potem jeszcze dowiedziałem się od znajomego, że też czyta, kupił książki, pije MO.
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #56 : 01-07-2011, 14:21 »

Jedna zaczęła odnosić się do mnie z przymrużeniem oka, w nadziei, że szybko przestanę wydziwiać z tym "eliksirem Gargamela" i znów zacznę jeść "normalnie", czyli pizzę i ciastka. Druga się mocno niepokoi. Trzecia zwyczajnie przyznała rację, z tym, że to człowiek, który od dawna sam z siebie wolał zioła i miód niż farmaceutyki.
Dlatego trzeba być ostrożnym w rozmowach na ten temat - większość ludzi woli medyczne slogany. Ale spokojnie, przypomną sobie o Twoim "odkryciu", kiedy im się poważnie zdrówko posypie a Ty już będziesz zdrowieć... Póki co, warto wspominać delikatnie o postępach w samopoczuciu... rzucać takie ziarenka...
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #57 : 01-07-2011, 14:24 »

Jednak muszę przyznać, że póki co, nie mam możliwości przygotowywania sobie MO (zbyt trudne, za mało czasu i problemy ze zdobyciem wszystkich składników), ale kiedyś się skuszę.
Nie ma w tym nic trudnego, zacząć choćby od MO, można dla ułatwienia sobie sprawy przygotowywać raz na jakiś czas, więcej porcji. O wiele trudniej odzyskać zszargane zdrowie, nie sądzisz?
Zapisane
Anetak78
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: wrzesień 2007
Skąd: Małopolska
Wiadomości: 82

« Odpowiedz #58 : 01-07-2011, 16:56 »

A ja się dowiedziałam o tym forum w 2007 roku. Miałam torbiel czekoladową na jajniku 6 na 5 cm. Mój konował stwierdził, że trzeba ją usunąć razem z jajnikiem i może nie będę mogła mieć już dzieci, dodam, że byłam wtedy bezdzietna. Płakałam po nocach i szukałam w internecie, jak się tego dziadostwa pozbyć. Jak znalazłam tą stronę, to szybko wprowadziłam MO, a także tamponowanie alocitem. Po 2 miesiącach picia MO torbiel zniknęła, a za miesiąc już byłam w pierwszej ciąży. Jestem za to bardzo wdzięczna panu Józefowi, bo gdyby nie założył tego forum, to teraz już pewnie byłabym bezdzietna kaleką. Mam dwójkę wspaniałych dzieci, dbam o ich zdrowie (troszkę ze szczepieniami na początku zgrzeszyłam, ale szybko się ocknęłam), nie chodzę z nimi po kalekarzach i jestem szczęśliwa. Rodzinę i znajomych próbowałam przekonywać do MO, ale mieli mnie za wariatkę, więc ja już nic nie mówię, robię swoje i patrzę, jak chodzą od lekarza do lekarza, tylko moich rodziców i męża udało się przekonać, choć mąż długo się wahał, dopiero jak zobaczył efekty, to się przekonał.
« Ostatnia zmiana: 04-07-2011, 17:57 wysłane przez Apollo » Zapisane
Judith
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: marzec 2010
Skąd: Dolny Śląsk
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #59 : 01-07-2011, 22:17 »

Cytat
Miałam torbiel czekoladową na jajniku 6 na 5 cm. Mój konował stwierdził, że trzeba ją usunąć razem z jajnikiem i może nie będę mogła mieć już dzieci, dodam, że byłam wtedy bezdzietna.

Ja teraz mam torbiel i również zanika smile. Dzieci jeszcze nie mam, ale dzięki Biosłone miałam to szczęście, że wiedziłam, że idę w dobrym kierunku.
Zapisane

Lęk nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dziś siły.
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!