Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 08:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gula na dziąśle  (Przeczytany 39422 razy)
Grażka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 8.10.2010: córka 10 lat od 26.10.2010; syn 7 lat od 30.10.2010
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #20 : 10-09-2012, 11:28 »

Właśnie przymierzałam się do założenia podobnego wątku. Problem ten przypisujecie leczonym wcześniej zębom. Ja mam taką sytuację u 7-latka. U syna, jakiś czas temu pojawiło się dokładnie coś takiego z białym punkcikiem pośrodku, z którego mu wyciskałam ropę. Na chwilę to zginęło, po czym patrzę w ubiegłym tygodniu to "coś" na dziąśle jest już dużo większe (ok. 2 cm) na takim małym dziąśle u dziecka. Tylko że tym razem nie ma punktu ujścia dla ropy. Jest to całe czerwone. Boli go to tylko jak urazi jedzeniem. Nie wiem co o tym sadzić. Cały czas mu "czuć" z buzi ropą. Zęby ma dopiero cztery stałe. Nie bardzo mi się to podoba.
« Ostatnia zmiana: 10-09-2012, 13:45 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Leszek_B
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 20.12.2010r
Wiedza:
Skąd: Sieradz
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #21 : 11-09-2012, 11:52 »

Nie bardzo czuję się na siłach aby Ci coś konkretnego poradzić. Jednak jeśli syn pije MO to chyba nie powinno być takie dziwne że organizm bierze się za porządki. Wiedza biosłonejska pozwala nabrać zaufania do organizmu bo tylko on wie co i jak należy zrobić aby było dobrze. W tym wypadku zastanowiłbym się czy można organizmowi syna trochę pomóc płukaniem jamy ustnej alolcitem lub octem jabłkowym oraz ssaniem oleju, tak aby w miarę sprawnie pozbywać się zgromadzonej ropy.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!