Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 20:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żylaki powrozka nasiennego  (Przeczytany 5373 razy)
Pacio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 10.01.2011
Skąd: Stargard
Wiadomości: 57

« : 11-01-2011, 13:19 »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników!

Jest to mój pierwszy wpis więc jeżeli założyłem temat w złym dziale lub mogłem dopisać się do istniejącego tematu to z góry przepraszam, na pewno z czasem obejmę umysłem całą zawartość forum smile

Mam 22 lata, ból w okolicach układu moczowego skłonił mnie do wizyty u urologa. Po badaniu usg okazuje się, że mam, jak w temacie.. Jednak wielkość zmian nie kwalifikuje mnie od razu do zabiegu i lekarz dał mi miesiąc czasu na ustąpienie objawów bólowych i zmniejszenie się żylaków zalecając mi przy tym noszenie tzw. suspensorium utrzymujące klejony we właściwej pozycji by krew łatwiej odpływała i przypisał mi tabletki DIOSMINEX 60tab. 2x1

lek biorę od początku stycznia. W międzyczasie w celu oczyszczenia organizmu zacząłem pić miksturę oczyszczającą, dokładnie od wczoraj czyli 10.01.2011.  1/4 normalnej dawki na początek, jako środka gojącego używam citroseptu, wczesniej przez okres paru miesięcy (ok 6) używałem samego aloesu w dawce 50ml rozcieńczonego z sokiem. Dlatego tez miksturę zacząłem od citroseptu.

Od dziś chcę zastosować koktajl błonnikowy.

PYTANIE: Czy biorąc DIOSMINEX (skład:500mg zmikronizowanej diosminy plus  substancje pomocnicze: mikrokrystaliczna celuloza, laktoza jednowodna, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian. Otoczka: talk, alkoholpoliwinylowy, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 3350, lak glinowy żółcieni chinolinowej (E 104), lak glinowy idygotyny(E 132), lak glinowy żółcieni pomarańczowej (E 110), żelaza tlenek czarny.)  -Mogę stosować MO i KB z ostropestem plamistym ?? DP zacznę po tej kuracji diosminą.

PYTANIE 2: W opisie przygotowanie mikstury wskazuje wlanie wody i 35 kropli citro do półlitrowej butelki ja mam litrową butelkę po aloesie, tak więc dałem 0,5l wody i citrosept. Niema ku temu przeciwwskazania?
 
PYTANIE 3: Chcę po skończeniu kuracji diosminą zacząć stosowanie mikstury oczyszczającej drogi moczowe, mam też lekki problem z prostatą - zwapnienie sprawiające lekki dyskomfort i mały torbiel w okolicach powrozków nasiennych. Dlatego też chcę z tej mikstury skorzystać i czy może ona mi pomóc tez w przypadku torbieli i żylaków? Jeżeli lekarz nie skieruje mnie na zabieg to chciałbym zaraz po diosminexie pić tę miksturę. Lekarz zalecił mi po zakończeniu kuracji diosminexem brać rutinoscorbin 3x1. I jestem trochę zmieszany tym wszystkim. Wcześniej brałem tabletki z  żurawiny oczyszczające drogi moczowe które też mi przypisał ten lekarz. A rola rutinoscorbinu po diosminexie to chyba ma być oczyszczająca? Tak więc biorąc MO nie muszę sięgać po rutinoscorbin? chaotycznie to napisałem ale proszę o poradę.

EDIT: Zastanawiam się czy całkowicie zrezygnować z diosminexu na rzecz mikstury oczyszczającej drogi moczowe. By sobie poradzić z tymi żylakami.
 
« Ostatnia zmiana: 11-01-2011, 13:50 wysłane przez Pacio » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!