Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 23:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Blizna po nadżerce  (Przeczytany 5032 razy)
Judith
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: marzec 2010
Skąd: Dolny Śląsk
Wiadomości: 108

« : 14-06-2010, 21:14 »

W wieku 18 lat pewna bardzo mądra Pani ginekolog w szpitalu wypaliła mi nadżerkę znajdującą się na szyjce macicy. Za każdym razem jak idę do ginekologa słyszę, że należałoby wymrozić bliznę, aby nie było problemów w czasie porodu. Nie miałam jeszcze dzieci, ale chciałabym je mieć. Dodam, że zaczynam tamponowanie ALOcitem, stosuję DP, KB i MO. Zastanawiam się czy aloes może mieć jakiś wpływ na bliznę. Już nie ufam lekarzom i nie chcę kolejnego zabiegu. Wszyscy mnie starszą, że jak nie usunę blizny to mogę mieć problem z donoszeniem ciąży Smutny . Może ktoś miał podobny problem? Szukałam na forum, ale znalazłam informacje na temat nadżerek (o bliznach już niczego nie znalazłam).
« Ostatnia zmiana: 14-06-2010, 21:44 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Lęk nie pozbawia jutra smutku, on pozbawia dziś siły.
fiona50
« Odpowiedz #1 : 15-06-2010, 10:23 »

należałoby wymrozić bliznę, aby nie było problemów w czasie porodu.

Wszyscy mnie starszą, że jak nie usunę blizny to mogę mieć problem z donoszeniem ciąży Smutny

A co ma piernik do wiatraka?
Jakbyś nie " wymroziła " nadżerki i miała bliznę to też by Cię straszyli.

Ewidentny przykład konowała. Ciążę nosisz w macicy a nie w szyjce. Przy nadżerce jest obawa, że osłabiona ściana szyjki może pęknąć w tym miejscu przy porodzie, ale już blizna nie. Blizna wzmacnia to miejsce.
« Ostatnia zmiana: 15-06-2010, 10:32 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!