Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 22:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Apollo - droga do zdrowia dzięki MO, DP i KB  (Przeczytany 109139 razy)
Andrzejkowy
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 84
MO: 01.03.2006
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 257

« Odpowiedz #20 : 22-06-2010, 21:20 »

Dam sobie jednak spokój z propolisem. Od rana mam straszne mdłości. Muszę przeczekać kryzys.
Wzięłaś zdrowie w swoje ręce i musisz podejmować dojrzałe i przemyślane decyzje. Bardzo dobrze zrobiłaś.
Zapisane

pozdrowienia andrzejkowy
pollo
« Odpowiedz #21 : 23-06-2010, 15:33 »

Tak jak wspomniałam wczoraj rano miałam mdłości, które minęły po śniadaniu. Dzisiaj natomiast miałam mdłości po śniadaniu, które przeszły we wzdęcia. Ów wzdęcia utrzymują się przez cały dzień, w ogóle nie mam ochoty na jedzenie. Ponadto mam straszne bóle głowy i wrócił mi biały nalot na języku (wcześniej był całkowicie różowy). Jem to co zwykle, nie wprowadzałam niczego nowego. Dzisiaj był to ryż brązowy z cynamonem, masłem i 1 łyżeczką ksylitolu, skrzydełka z kurczaka zagrodowego i gotowana cukinia, natomiast po południu wypiłam 2 koktajle błonnikowe: jeden z selera i pietruszki, drugi z agrestu. Nie wiem co się dzieje. Czy jest to kolejny objaw oczyszczania czy wrócił mój dawny kolega: candida. Smutny

1 godzina później:
Wypicie koktajlu zamiast posiłku było błędem. Mam potworne nudności i ból głowy. Czy zna ktoś dobre sposoby na mdłości?
« Ostatnia zmiana: 23-06-2010, 16:49 wysłane przez Pollo » Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #22 : 23-06-2010, 19:40 »

Spróbuj pogryźć plasterek świeżego imbiru albo dodaj trochę do herbaty.
Zapisane
Andrzejkowy
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 84
MO: 01.03.2006
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 257

« Odpowiedz #23 : 24-06-2010, 15:05 »


Mam potworne nudności i ból głowy. Czy zna ktoś dobre sposoby na mdłości?
Odstaw na kilka dni MO i KB. Zaobserwuj swój organizm. Po uspokojeniu się dolegliwości stopniowo wprowadzaj MO I KB. Może trzeba wrócić do MO na bazie aloesu? Czasami uczuciu pieczenia w żołądku towarzyszy nadkwasota. Zażycie w tym czasie 1/2  łyżeczki sody oczyszczanej, rozpuszczonej w szklance wody, powinno pieczenie związane z nadkwasotą zlikwidować.
Zapisane

pozdrowienia andrzejkowy
pollo
« Odpowiedz #24 : 24-06-2010, 15:49 »

Dziękuję za zainteresowanie. Moje wczorajsze dolegliwości były stricte związane z pogodą. Wczoraj miałam wolne i dzisiaj w pracy wszyscy zgodnie potwierdzili, że również źle się wczoraj czuli.
Co do objawów ze strony układu pokarmowego (wzdęcia, mdłości), przypisuję je do dwóch koktajli błonnikowych z kiwi i grejpfruta (znanych ze swoich właściwości oczyszczających), które zrobiłam przedwczoraj. W związku z powyższym muszę ograniczyć środki oczyszczające.
Dzisiaj czuję się bardzo dobrze. Nie mam żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego a język wrócił do swojego dawnego wyglądu. Jedyne co mi przeszkadza to okrutne zmęczenie. Najchętniej położyłabym się do łóżka i nic nie robiła do końca dnia. smile
Co do MO, to nadal jestem na oliwie z oliwek i aloesie. Za 2 miesiące planuje zmianę oleju na lniany i aloesu na citrosept.

« Ostatnia zmiana: 29-06-2010, 17:29 wysłane przez Lilijka » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #25 : 24-06-2010, 16:07 »

Jedyne co mi przeszkadza to okrutne zmęczenie. Najchętniej położyłabym się do łóżka i nic nie robiła do końca dnia. smile
Co do MO to nadal jestem na oliwie z oliwek i aloesie. Za 2 miesiące planuje zmianę oleju na lniany i aloesu na citrosept.

To typowe objawy w początkach oczyszczania: zmęczenie, rozdrażnienie, spowolnienie, słabość. Są spowodowane krążącymi we krwi toksynami, na skutek oczyszczania. Tak więc to dobre objawy, chociaż uciążliwe. W takich chwilach należy pozwolić sobie na luz. Więcej spać, leżeć, odpoczywać.
Aloes do Alocitu stosujemy, na początku, przez całe 6 miesięcy. Potem zastanawiamy się co dalej.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2010, 17:30 wysłane przez Lilijka » Zapisane

pollo
« Odpowiedz #26 : 24-06-2010, 16:15 »

To fakt rozdrażnienie również mi dzisiaj towarzyszyło. Za 2 miesiące będzie pól roku stosowania mikstury, tak więc odpowiedni czas na wdrożenie citroseptu. Zastanawiam się jednak jaki olej wybrać. Skłaniam się jednak w kierunku lnianego.
Zapisane
Tarik
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: brak
MO: 22.04.2010
Skąd: Tarnów
Wiadomości: 163

« Odpowiedz #27 : 24-06-2010, 16:21 »

Ja również stosuję lniany, choć nie jest tutaj zalecany. Mój rozum (i dokonania innych na świecie) podpowiada mi wybór tegoż.
Zapisane

Jatropsychogenia + jatrosomatopatia = służba zdrowia
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #28 : 24-06-2010, 16:28 »

Zastanawiam się jednak jaki olej wybrać. Skłaniam się jednak w kierunku lnianego.
Jak poczytasz wątki: olej a MO to zobaczysz, że zdania są podzielone. Ja stosowałam lniany (Budwigowy). Świetnie  czułam się po nim. W okresie przyjmowania oleju lnianego ustąpiły u mnie objawy mastopatii (bóle piersi) i choćby z tego powodu polecam go, bo zaobserwowałam, że dobrze reguluje hormony kobiece. Jednak Ty musisz przemyśleć i doczytać na forum temat i potem podjąć decyzję.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2010, 17:31 wysłane przez Lilijka » Zapisane

pollo
« Odpowiedz #29 : 24-06-2010, 16:34 »

Na pewno tak zrobię, dziękuję za rady. smile
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #30 : 25-06-2010, 19:27 »

Odczuwam dzisiaj dziwne skurcze żołądka/jelit połączone z dreszczami. Czy zdarzyło się komuś coś podobnego w trakcie oczyszczania?
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #31 : 28-06-2010, 15:25 »

Nie wiem, czy to można to nazwać sukcesem, ale po prawie 4 miesiącach picia MO na bazie oliwy z oliwek oraz po 2 tygodniach picia koktajli błonnikowych (poza tym DP), nie mam żadnych dziwnych burczeń, które zazwyczaj występowały po surowych warzywach i ciężkostrawnym posiłku!:D
Dzisiaj, co prawda, meczą mnie przez cały dzień mdłości, ale summa summarum bardziej wolę mdłości niż sensacje jelitowe smile.

Niech to będzie iskierką nadziei dla tych wszystkich, którzy cały czas męczą się z objawami żołądkowymi/jelitowymi. MO,KB i DP działają cuda!

« Ostatnia zmiana: 29-06-2010, 17:32 wysłane przez Lilijka » Zapisane
pollo
« Odpowiedz #32 : 29-06-2010, 16:32 »

Mam pytanie dotyczące mdłości w trakcie stosowania MO,KB i DP. Cały czas odczuwam nudności po posiłku Smutny. Czy powinnam zmniejszyć dawkę MO czy przeczekać te negatywne objawy oczyszczania?

Czy czasami tj. powiedzmy 2 razy w tygodniu (tak dla urozmaicenia) można schrupać sobie trochę chrupek kukurydzianych? Wiem, że to produkt przetworzony, jednak w swoim składzie ma tylko mąkę kukurydzianą.
« Ostatnia zmiana: 29-06-2010, 17:33 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #33 : 29-06-2010, 16:35 »

Czy czasami tj. powiedzmy 2 razy w tygodniu (tak dla urozmaicenia) można schrupać sobie trochę chrupek kukurydzianych?
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z umiarem chrupać sobie chrupki kukurydziane.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
pollo
« Odpowiedz #34 : 29-06-2010, 19:35 »

Chyba zrezygnuje z MO na parę dni. Mdłości i potworne bóle brzucha połączone z dreszczami dają się mocno we znaki  confused . Sama już nie wiem czy to oczyszczanie czy znowu zaczęło coś szwankować.
Zapisane
Tarik
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: brak
MO: 22.04.2010
Skąd: Tarnów
Wiadomości: 163

« Odpowiedz #35 : 29-06-2010, 20:32 »

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z umiarem chrupać sobie chrupki kukurydziane.
Chodzą słuchy na mieście, że są one z kukurydzy modyfikowanej...
Czy to już objaw zbiorowej histerii?
Zapisane

Jatropsychogenia + jatrosomatopatia = służba zdrowia
pollo
« Odpowiedz #36 : 30-06-2010, 05:35 »

Tak naprawdę to wszystko w dzisiejszych czasach "coś" zawiera. Warzywa są nawożone, owoce pryskane, mięso szprycowane chemią, ryby zawierają toksyny z mórz. Ponadto cały czas oddychamy powietrzem, które wiadomo do najczystszych nie należy msn-wink. Tak więc nie przesadzajmy!
« Ostatnia zmiana: 30-06-2010, 05:52 wysłane przez Pollo » Zapisane
pollo
« Odpowiedz #37 : 30-06-2010, 17:27 »

Czy ktoś może mi pomóc, bo nie wiem co robić Smutny. Mam mdłości i czasami odczuwam bóle żołądka połączone z dreszczami. Ponadto po każdym posiłku mam coś w rodzaju duszności, jakby coś stanęło mi w przełyku. Dzisiaj wyszły mi afty na policzku Smutny. Co więcej zasypiam na stojąco (nawet teraz przed komputerem) i jestem rozdrażniona przez cały dzień. Czy to aby na pewno oczyszczanie?
Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #38 : 30-06-2010, 19:38 »

Nie jest ważne czy to oczyszczanie czy nie. Idź do lekarza po L-4, połóż się, odpocznij, popość jakiś czas albo wprowadź lekką dietę. Prowadź dziennik obserwacji, żeby wiedzieć co Ci szkodzi a co nie.
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #39 : 01-07-2010, 14:39 »

Gdybym miała wyeliminować pokarmy, które mi szkodzą to byłoby to wszystko  naughty, ponieważ cały czas odczuwałam mdłości i bóle brzucha. Na szczęście będzie to zbędne, dzisiaj czuje się jak nowo narodzona. Afty zniknęły, język jest różowy, ustąpiły nudności i bóle brzucha. Jedyne co pozostało to okrutne zmęczenie. Zasypiam nawet za kierownicą confused.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!