Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 12:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy alergia zawsze oznacza "otwarte wrota zakażenia"? Pytania do książek  (Przeczytany 19619 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #20 : 25-06-2010, 13:40 »

Przeczytałam, że wziewne sterydy (i inne blokery wydzielania śluzu w płucach) przyczyniają się do grzybicy w układzie oddechowym no i nadżerek.

A napisali dlaczego?
smile Dopiero zamierzam poszukać tego produktu (miso) w slepie ze zdrową żywnością.
Tylko nie daj się zwariować. Masz warzywniaki, targowisko itd. Po co przepłacać w sklepach ze "zdrową" żywnością.

Zainteresował mnie ten produkt - miso, z uwagi na bakterie probiotyczne, ale skoro nie jest z naszego kontynentu to może sobie podaruję (przeznaczenie dla dziecka).
Daruj sobie, masz kwaszone ogórki, kapustę, no i są nasze polskie, a nie jakieś tam cuda z drugiej półkuli.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Magdemo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02.11. 2009
Skąd: Zawiercie
Wiadomości: 86

« Odpowiedz #21 : 25-06-2010, 14:08 »

Przeczytałam na etykietce z Pulmicortu, że powoduje:
"Możliwe skutki uboczne: Często zakażenia grzybicze jamy ustnej i gardła, podrażnienie gardła, kaszel, chrypka".
Lekarka, której pytałam oczywiście nie uważa tego za niebezpieczne (dawno, przed uczestnictwem w forum Biosłone pytałam).
« Ostatnia zmiana: 25-06-2010, 14:10 wysłane przez Magdemo » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!