Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 11:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa droga do zdrowia  (Przeczytany 84406 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 03-11-2010, 11:41 »

Czy jest jakaś szansa, że mieszanka na drogi moczowe w tym przypadku przyniesie jakiś efekt? Czy wystarczy tylko MO? Chociaż pewnie i tak standardowo nie dostanę odpowiedzi na moje pytanie smile
Tym razem Pan dostanie odpowiedź, i to konkretną: niech się Pan kieruje wiedzą o zdrowiu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #21 : 03-11-2010, 11:48 »

No tak. Łatwo powiedzieć jak się już tą wiedzę ma. Wyszukanie na forum słów "piasek", czy też "kamica" nie dało mi odpowiedzi na moje pytania i stąd one się tutaj pojawiły.

Jak na moją dotychczasową wiedzę MO będzie sukcesywnie robić swoje, ale mogę je wspomóc mieszanka na drogi moczowe, o ile nie spowoduje ona zbyt gwałtownej reakcji na dodatkowe uwolnienie toksyn. Dlatego też w najbliższym czasie włączę ją do mojego arsenału. Proszę tylko o poprawienie mnie jeżeli się mylę.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #22 : 03-11-2010, 11:55 »

Proszę tylko o poprawienie mnie jeżeli się mylę.
Ma Pan jasno i zwięźle opisaną metodę oczyszczania dróg moczowych, przewidzianą na wypadek problemów z drogami moczowymi, więc o co Panu jeszcze chodzi?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #23 : 03-11-2010, 12:06 »

O potwierdzenie, że dobrze robi. Że też Mistrz nie kuma...
Zapisane

Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #24 : 03-11-2010, 12:11 »

Problem jest naprawdę prosty. Wiem, że jest opisana metoda na oczyszczanie dróg moczowych, ale nie ma w niej nic o piasku, czy kamieniach nerkowych, które są moim problemem (prawdopodobnie), a jedynie o przeciwdziałaniu zapaleniu układu moczowego. I czy naprawdę tak trudno odpisać rzeczowo, że mogę zastosować mieszankę i powinna pomóc, czy też nie?

Forum z zasady ma pomagać ludziom w kontaktach, a nie prowadzić do bezsensownej "kłótni". A Mistrz powinien według mnie trochę wyluzować i wyjść naprzeciw ludziom, a nie patrzeć na nich z góry i rzucać swoimi złotymi myślami w stylu "niech się Pan kieruje wiedzą o zdrowiu". I naprawdę nie chcę się kłócić. Przecież chcemy sobie wszyscy pomóc - prawda? Więc pomagajmy...

Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #25 : 03-11-2010, 12:21 »

No, ale niech Pan zechce zrozumieć nas. My nie możemy udzielać konkretnych porad medycznych, gdyż nie chcemy narazić siebie i forum Biosłone, że udzielamy porad medycznych, mimo że nazywamy się forum niemedycznym. Gdyby na przykład Panu coś się stało po wprowadzeniu Mieszanki oczyszczającej drogi moczowe, np. utknął kamień nerkowy, to moglibyśmy się znaleźć na celowniku, jak metoda dra Ashkara. My po prostu nie chcemy dawać przeciwnikom powodu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #26 : 03-11-2010, 12:32 »

To po co to forum w ogóle powstało? Po co ludzie opisują tutaj swoje przypadki zdrowotne i pytają o poradę i o to jak mogą sobie pomóc (sami, nikt ich nie zmusza i mnie też nie) i co ciekawe czasem dostają nawet odpowiedz i to nawet czasem od Mistrza.

Może lepiej zamknąć forum, a Mistrz będzie miał czyste sumienie.

A poza tym (chociaż nie znam się na prawie) nie wydaje mi się, żeby wpis na forum i porada mogła być brana pod uwagę w sądzie, gdyby coś się stało. Wszyscy tutaj robią to co robią na własną odpowiedzialność i zdają sobie z tego doskonale sprawę. Gdyby chcieli zrzucić to na kogoś innego poszliby do lekarza, który i tak sam nie wie co robi.

I jeszcze jedno. Nie chodzi o poradę medyczna przecież (tą możemy otrzymać od lekarza), a o sposób oczyszczenia swojego organizmu z toksyn.

Dziwne to tłumaczenie Mistrza i trochę nie rozumiem teraz koncepcji forum.

Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #27 : 03-11-2010, 12:40 »

Rozumiem, że postuluje Pan, by koncepcja forum była podporządkowana Pańskim potrzebom.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #28 : 03-11-2010, 12:45 »

Źle Mistrz rozumie. Wyraziłem tylko swoją opinie i tyle. Już o nic nie proszę i o nic nie pytam. Mistrz i tak będzie zawsze mądrzejszy (jako to mają mistrzowie w zwyczaju).

Skończmy ten temat, bo to do niczego nie prowadzi jak widać i nikt nie wyciągnie z tej dyskusji nic dla siebie.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #29 : 03-11-2010, 12:54 »

To Ty, Bisior, nic nie rozumiesz. Sam coś piszesz, a nie wyciągasz prawidłowych wniosków.
Cytat
Nie chodzi o poradę medyczna przecież (tą możemy otrzymać od lekarza), a o sposób oczyszczenia swojego organizmu z toksyn.
Właśnie o to chodzi - Twój wybór czy chcesz, czy nie - oczyszczać organizm z toksyn w podany sposób.
Pytanie o kolor moczu (wysnuwanie wniosków o związku z ewentualnymi kamieniami moczowymi) jest podobne do pytania o kolor stolca - jest bez sensu - wiadomo że w toku oczyszczania są różne stany przejściowe, a rzecz w tym, by skutecznie i systematycznie oczyszczać organizm ze złogów i toksyn.
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #30 : 03-11-2010, 13:08 »

Grażyna przecież Ty w ogóle piszesz o czymś zupełnie innym i jeszcze niepotrzebnie atakujesz mnie. Dolewasz oliwy do ognia? Po co? Trzeba było napisać o tym wcześniej. Ale nie, wolicie inną formę "dyskusji".

Ja nie wysuwam wniosku o piasku czy kamieniach na podstawie koloru moczu. Jakbyś czytała dokładnie to byś wiedziała, że to efekt badania USG. Ale nie wiedziałem, że nie można zapytać Was o coś, kiedy w trakcie oczyszczania występują niepokojące objawy (jak np. zmiana koloru moczu).

Ja już wiem, że na tym forum nie warto pytać o nic, bo albo nie będzie odpowiedzi, albo będą odpowiedzi w formie ataku, próbujące mi jeszcze udowodnić, jak ja to jestem nierozumny. Po prostu gratuluje podejścia do ludzi.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #31 : 03-11-2010, 13:33 »

Tutaj winny jest ten wszechobecny ludzki egocentryzm. Na wątpliwości Bisiora najłatwiej mógłby odpowiedzieć ktoś, kto ma już doświadczenie w stosowaniu Mieszanki oczyszczającej drogi moczowe, ale przecież nikt nie będzie się wychylał. Lepiej niech odpowiadają eksperci, a inni będą z tego korzystać i psioczyć.

Ja już wiem, że na tym forum nie warto pytać o nic, bo albo nie będzie odpowiedzi, albo będą odpowiedzi w formie ataku, próbujące mi jeszcze udowodnić, jak ja to jestem nierozumny.
Ujmę to inaczej: a co nas to obchodzi, czy Pan zastosuje Mieszankę oczyszczającą drogi moczowe? Mam Pan ją opisaną jako doskonały i sprawdzony sposób na oczyszczenie dróg moczowych, a co Pan z tym zrobi, to Pańska sprawa. Do kogo ma Pan pretensje i o co?
« Ostatnia zmiana: 03-11-2010, 13:37 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Grazyna
« Odpowiedz #32 : 03-11-2010, 13:44 »

Chyba Cię coś ugryzło, Bisior - rozejrzyj się i zastanów się, do kogo piszesz te słowa począwszy od postu #24. Do człowieka, który lata życia poświęcił na zgłębianie tego, co potem opisał w książkach i na forum/ portalu. A Ty chcesz, żeby każdemu odpowiadał z osobna to samo, co już wiele razy było opisane i omawiane. Dyskusja niejednokrotnie lepiej pozwala zrozumieć niż kolejne powtarzanie tego samego.

Cytat
niepotrzebnie atakujesz mnie (...)Trzeba było napisać o tym wcześniej.
To znaczy - kiedy? Dopiero teraz zobaczyłam rozwój tego wątku. Nie atakuję Cię, tylko piszę, że nie wyciągasz właściwych wniosków - Ty atakujesz. I wcale nie piszę o czymś innym, tylko o istocie sprawy - są podane metody będące  częścią składową działań prozdrowotnych powodujących oczyszczanie organizmu. Każdy - na podstawie tego, co już napisano - sam decyduje czy z nich korzystać, czy nie.

Cytat
Ja nie wysuwam wniosku o piasku czy kamieniach na podstawie koloru moczu. Jakbyś czytała dokładnie to byś wiedziała, że to efekt badania USG.
O tym pisałeś rzeczywiście - we wrześniu, ja przeczytałam dzisiejsze posty:

Być może cały czas schodzi mi piasek.
No i co, że schodzi - jeśli tak, to dobrze, że schodzi. To jest kwestia uboczna czy jest piasek, czy nie. Dopiero dwa miesiące pijesz MO, więc takie czy inne objawy oczyszczania nie powinny dziwić kogoś, kto przeczytał książki albo chociaż czyta portal.
Zastanawiam się, o co Ci chodzi. Obawiasz się? Nie należy stosować zbyt wielu nowych metod na raz, więc przez najbliższe miesiące (jak o tym wielokrotnie pisano) możesz pozostać tylko przy MO+DP+KB, ale ziół się nie obawiaj, jeśli oczyszczanie okaże się zbyt intensywne, to zawsze możesz przerwać i kontynuować, gdy reakcje się uspokoją.
« Ostatnia zmiana: 03-11-2010, 13:46 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #33 : 03-11-2010, 14:36 »

Cytat
Nie należy stosować zbyt wielu nowych metod na raz, więc przez najbliższe miesiące (jak o tym wielokrotnie pisano) możesz pozostać tylko przy MO+DP+KB, ale ziół się nie obawiaj, jeśli oczyszczanie okaże się zbyt intensywne, to zawsze możesz przerwać i kontynuować, gdy reakcje się uspokoją.
Cała nasza dzisiejsza dyskusja mogła się już dawno na tym zakończyć.

Cytat
Chyba Cię coś ugryzło, Bisior - rozejrzyj się i zastanów się, do kogo piszesz te słowa począwszy od postu #24. Do człowieka, który lata życia poświęcił na zgłębianie tego, co potem opisał w książkach i na forum/ portalu. A Ty chcesz, żeby każdemu odpowiadał z osobna to samo, co już wiele razy było opisane i omawiane. Dyskusja niejednokrotnie lepiej pozwala zrozumieć niż kolejne powtarzanie tego samego.
Ja naprawdę nikogo z Was nie atakuje. Jestem Wam wszystkim naprawdę wdzięczny, że powstało to forum i mogłem zastosować opisane metody oczyszczania. Gdybym mógł znaleźć odpowiedzi na moje pytania na forum wcześniej to bym przecież nie pytał niepotrzebnie i stąd moje zdziwienie, że nikt nie chce mi nic podpowiedzieć. A Mistrz jeszcze podgrzał sytuację stwierdzeniem, że nie będzie odpowiadał konkretnie, bo nie będzie potem brał odpowiedzialności za to co się stanie. Przecież po to są eksperci, którzy mają wiedzę po to by się nią dzielić z początkującymi.

Moim zdaniem odpowiadanie Mistrza na pytania złotymi myślami w ogóle nie ma sensu, więc lepiej w ogóle nie odpowiadać w takim przypadku. Co wcale nie oznacza, że nie szanuję Mistrza za to co zrobił dla nas, a wręcz przeciwnie, ale ta kwesta:
Cytat
Tym razem Pan dostanie odpowiedź, i to konkretną: niech się Pan kieruje wiedzą o zdrowiu.
nie mogła mi w jakikolwiek sposób pomóc.

Cytat
Tutaj winny jest ten wszechobecny ludzki egocentryzm.
Naprawdę takie uszczypliwe uwagi są niepotrzebne. Szczególnie w ustach Mistrza brzmią źle. A słowo egocentryzm nie bardzo do mnie pasuje.

Cytat
Na wątpliwości Bisiora najłatwiej mógłby odpowiedzieć ktoś, kto ma już doświadczenie w stosowaniu Mieszanki oczyszczającej drogi moczowe, ale przecież nikt nie będzie się wychylał.
Jak tylko już będę miał doświadczenie w stosowaniu mieszanki to bardzo chętnie się wychylę.

Cytat
Ujmę to inaczej: a co nas to obchodzi, czy Pan zastosuje Mieszankę oczyszczającą drogi moczowe?
Nie chcę, żeby to kogokolwiek z Was obchodziło. Chciałem tylko porady eksperta. Tak ciężko to zrozumieć.

Jeżeli kogokolwiek uraziłem w moim wątku to przepraszam. Nie takie były moje intencje.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #34 : 03-11-2010, 17:24 »

Cytat
Tutaj winny jest ten wszechobecny ludzki egocentryzm.
Naprawdę takie uszczypliwe uwagi są niepotrzebne. Szczególnie w ustach Mistrza brzmią źle. A słowo egocentryzm nie bardzo do mnie pasuje.

Cytat
Na wątpliwości Bisiora najłatwiej mógłby odpowiedzieć ktoś, kto ma już doświadczenie w stosowaniu Mieszanki oczyszczającej drogi moczowe, ale przecież nikt nie będzie się wychylał.
Jak tylko już będę miał doświadczenie w stosowaniu mieszanki to bardzo chętnie się wychylę.
Te dwa zdania wyrwane z kontekstu znaczą nie wiadomo co, ale przecież nie były skierowane do Ciebie, natomiast cała wypowiedź
Tutaj winny jest ten wszechobecny ludzki egocentryzm. Na wątpliwości Bisiora najłatwiej mógłby odpowiedzieć ktoś, kto ma już doświadczenie w stosowaniu Mieszanki oczyszczającej drogi moczowe, ale przecież nikt nie będzie się wychylał. Lepiej niech odpowiadają eksperci, a inni będą z tego korzystać i psioczyć.
mówi o tym, że nie po to jest forum, żeby czekać wyłącznie na wypowiedzi ekspertów i jeszcze mieć za złe.
Wpisujesz "drogi moczowe" i wyświetla Ci się 5 stron postów zawierających te słowa, między innymi http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=11244.msg92504#msg92504
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=6155.0
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #35 : 04-11-2010, 13:37 »

Dziękuję za linki. Rozpocząłem kurację wodą Jana i zdam Wam relację, czy będą jakiekolwiek pozytywne efekty.
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #36 : 07-01-2011, 13:29 »

Chciałbym napisać mały raport z moich ostatnich działań prozdrowotnych.

1. Kuracja wodą Jana - zrobiłem sobie mała kurację, bo tylko wypiłem zgodnie z zaleceniami 5L i efekty były w postaci zmniejszonych bólów nerek i lepszej pracy przewodu pokarmowego. Na razie kurację odstawiłem na rzecz mieszanki na drogi moczowe.
2. Mieszanka na drogi moczowe - właśnie zakończyłem pierwszą 6-tygodniową porcję i wydaje się, że jest dużo lepiej, aczkolwiek nie idealnie, ale myślę, że z czasem będzie coraz lepiej - mam zamiar ciągnąć kurację cały rok. Przez pierwsze dwa dni miałem bóle głowy, co było prawdopodobnie spowodowane uwolnieniem się toksyn dzięki mieszance. Potem bóle ustąpiły.

Podsumowując jest lepiej, a mój wrodzony optymizm mówi mi, że będzie jeszcze lepiej. Jedynie trzeba być cierpliwym.

Muszę dodać, że nie stosuję DP i KB. Co do KB to mam zamiar wkrótce zebrać potrzebne składniki i zacząć je przyrządzać. Z DP na razie się wstrzymuję, bo mój układ pokarmowy wydaje się nie reagować jakoś gwałtownie na dane pokarmy. Zauważyłem jedynie, że słodycze w większej ilości powodują u mnie biegunki, ale słodyczy pod żadną postacią już na szczęście nie jadam. Robiłem sobie również test z odstawieniem glutenu na kilka dni i nie zauważyłem większej różnicy, ale tutaj pewnie należy wykluczyć gluten na dłuższy okres czasu, żeby organizm to poczuł.

Dwa dni temu rozbolał mnie żołądek po herbacie (dawno jej nie piłem) i zdałem sobie sprawę, że nie czułem takiego bólu już od bardzo dawna, a kiedyś to było chlebem powszednim. To tylko świadczy o skuteczności MO.
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #37 : 14-01-2011, 10:20 »

Z moim odżywianiem nie jest tak źle. Od dłuższego okresu czasu zacząłem patrzeć na to co jem i kupuję. Odrzuciłem słodycze, unikam mleka, zacząłem jeść kasze.

Mam teraz przerwę w picu mieszanki na drogi moczowe i niestety od wczoraj wieczorem nastąpiło duże pogorszenie. Pęcherz zaczął boleć i wydaje mi się cały czas, że chcę iść do toalety, chociaż sikam dużo mniej niż zazwyczaj, a piję dużo. Wróciły również objawy, które towarzyszyły mi dawniej - uderzenia gorąca, problemy ze spaniem, mrowienie, cierpnięcie tylej części skóry głowy i gorsze samopoczucie. Czyżby organizm zaczął się oczyszczać?
« Ostatnia zmiana: 14-01-2011, 18:52 wysłane przez Apollo » Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #38 : 14-01-2011, 10:58 »

Bisior, ja ponad rok miałem problemy z częstym oddawaniem moczu. Jak zacząłem pić mieszankę oczyszczającą na drogi moczowe, to kibelek odwiedzałem kilkadziesiąt razy dziennie, łącznie z nocą. Jednak to nie było takie uciążliwe dla mnie. Najgorsze były bóle nóg i łydek. Jak przestałem pić mieszankę, to bóle nóg przestały mi doskwierać, natomiast pojawiły się bóle nerek. Byłem na USG jamy brzusznej, które nic nieprawidłowego nie wykryły, żadnego piasku, żadnych zmian. W między czasie oddawałem, jak ten ostatni pajac, mocz do badania i zawsze wszystko było w normie. Obecnie nie jem glutenu, produktów przetworzonych i cukru. Nerki czasem zabolą, a problem z oddawaniem moczu przestał mi zawracać głowę. W całym tym okresie jedyną rzeczą, jaka mnie wspierała w tym dyskomforcie było czytanie forum i przekonywanie się, że wszystko jest w porządku. Natomiast nie ukrywam, że moment odstawienia glutenu i słodkiego na rzecz DP była przełomem. Dodam jeszcze, że wyleczyłem się z pomysłów typu - byle szybko i na skróty. Organizm musi mieć swój czas i u każdego ten czas jest inny. Nauczyłem się też obserwować swoje samopoczucie po spożyciu różnych produktów. Bardzo dobrze czuję się po kaszy gryczanej niepalonej od Mirka. Natomiast po spożyciu jajek czuję się fatalnie.
« Ostatnia zmiana: 14-01-2011, 18:53 wysłane przez Apollo » Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #39 : 14-01-2011, 11:47 »

U mnie bardzo podobnie to wygląda. Jeszcze za czasów jak bywałem u "lekarzy" i robiłem badania, to praktycznie nic nie wychodziło. Raz tylko zauważony został piasek na nerce jednej i raz w badaniu moczu wyszedł ślad białka, natomiast nigdy żadnych bakterii. Ostatnio nerki jakby mniej dają o sobie znać i bardzo rzadko bolą. Czuję, ze wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko od wczoraj mam kryzys, ale to dopiero 4 miesiąc MO i jakieś pierwsze zauważalne efekty oczyszczania. Trzeba swoje przecierpieć i niech tak będzie.

Trzeba będzie się przymierzyć w końcu do rzucenia glutenu i rozpoczęcia picia KB. Zaraz dzwonie do Mirka i zamawiam odpowiedni zestaw.


« Ostatnia zmiana: 14-01-2011, 18:51 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!