Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 13:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa droga do zdrowia  (Przeczytany 84535 razy)
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #40 : 17-01-2011, 21:26 »

Martwi mnie jedna rzecz w tym całym moim zdrowieniu. Może ktoś kto miał problemy z pęcherzem, nerkami również miał podobnie i się wypowie. Mianowicie od jakiegoś czasu produkuje mniej moczu, niż kiedyś. Nasza "ukochana" medycyna uważa, że zdrowy człowiek powinien dziennie wyprodukować od 1 do 1.5 litra moczu, ale czy rzeczywiście tak jest?
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #41 : 25-01-2011, 09:58 »

Wczoraj spotkało mnie coś dziwnego i nawet trochę się przestraszyłem. Jadąc samochodem nagle doznałem pulsującego, krótkiego bólu z tyłu głowy, a po chwili po całym ciele rozeszło się ciepło i dodatkowo nagle poczułem się osłabiony. Do końca dnia już byłem słaby. Dzisiaj już niby lepiej, ale wrażenia pozostały.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #42 : 25-01-2011, 15:19 »

Wczoraj spotkało mnie coś dziwnego i nawet trochę się przestraszyłem. Jadąc samochodem nagle doznałem pulsującego, krótkiego bólu z tyłu głowy, a po chwili po całym ciele rozeszło się ciepło i dodatkowo nagle poczułem się osłabiony. Do końca dnia już byłem słaby. Dzisiaj już niby lepiej, ale wrażenia pozostały.

To, że następstwem był lęk, strach, poruszony został układ nerwowy dlatego odczułeś ciepło i słabość. Ja w taki właśnie sposób wiele lat temu wpadłam w nerwicę lękową, która męczyła mnie kilka ładnych lat. Smutny Dzisiaj wiem, że należy reagować spokojnie bez emocji. Jest to trudne  
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #43 : 27-01-2011, 10:12 »

Po moim ostatnim poście Laokoon mnie nastraszył, że to mógł być wylew. Umówiłem się szybko na wizytę u neurologia. Po badaniu i wykonaniu tomografii komputerowej niby wszystko jest ok. A mi powróciły stare dolegliwości: uderzenia gorąca jak chce zasnąć, osłabienie, zmniejszony apetyt. Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #44 : 27-01-2011, 10:59 »

Po moim ostatnim poście Laokoon mnie nastraszył, że to mógł być wylew.
Jeśli ktoś słucha Laokoona, to wart jest wszystkich chorób, które ma i będzie miał.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #45 : 27-01-2011, 12:30 »

Bisior, ja taką słabość i ciepło odczuwam często, na skutek nerwicy lękowej, uderzenia gorąca towarzyszą mi na co dzień.
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #46 : 27-01-2011, 13:20 »

Ja myślę, że konowały stwierdzają nerwicę, jak już nie potrafią stwierdzić, co komuś dolega.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #47 : 27-01-2011, 15:04 »

" W zdrowym ciele, zdrowy duch"
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #48 : 31-01-2011, 14:28 »

Wdrożyłem ostatnio KB z ostropestem na składnikach od Mirka i muszę przyznać, że są w miarę smaczne na bazie jabłek i banana.

Ostatnio jednak powróciły do mnie stare dolegliwości, czyli dziwne bóle głowy, uczucia zimna/gorąca z tyłu głowy jak również coś w stylu dreszczy na głowie. Dodatkowo strasznie mi pękają naczyńka w oczach i występuje łzawienie. Czy można coś stosować dodatkowo na oczy, aby temu zapobiegać?
Zapisane
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #49 : 31-01-2011, 14:49 »

Ostatnio jednak powróciły do mnie stare dolegliwości, czyli dziwne bóle głowy, uczucia zimna/gorąca z tyłu głowy jak również coś w stylu dreszczy na głowie. Dodatkowo strasznie mi pękają naczyńka w oczach i występuje łzawienie. Czy można coś stosować dodatkowo na oczy, aby temu zapobiegać?
Dreszcze, uczucie zimna/gorąca, to oznaka stanu zapalnego. Widocznie w zatokach siedzi ropa. Przy pękających naczynkach w oczach u mnie najlepiej sprawdziły się okłady z wacików kosmetycznych polanych alocitem. Można dodatkowo wprowadzić zakraplanie nosa alocitem rozcieńczonym w roztworze soli fizjologicznej.
 
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #50 : 29-03-2011, 13:18 »

Ostatnie dwa miesiące niestety to dość duże pogorszenie mojego stanu zdrowia. Od czasu feralnej akcji z głową mam ciągłe lekkie kłucia czy też uciski na głowie. Kilka razy mocne uciski powodowały osłabienie i dziwne uczucie. Byłem też w tym czasie lekko przeziębiony i odstawiłem MO na jakieś dwa tygodnie. Teraz wracam od dawki minimalnej.
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #51 : 18-04-2011, 08:21 »

Dwa dni temu rzuciłem po raz kolejny palenie. Mam nadzieję, że w końcu skutecznie. Z jednej strony tyle zacząłem robić dla swojego organizmu dobrego, a jednak cały czas paliłem (~5 papierosów dziennie), co prawdopodobnie spowalniało proces oczyszczania i przeszkadzało w dojściu do homeostazy.

Wczoraj zmierzyłem sobie ciśnienie i puls serca i moje wyniki znacznie się różnią:
- ciśnienie 100-110/70-75 (wcześniej 120-130/80-90),
- puls serca 60-70 (wcześniej 70-85).

Każdy niby o tym wie, że palenie znacznie podwyższa ciśnienie oraz tętno, ale czasem warto to sobie uświadomić.

Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #52 : 27-04-2011, 09:27 »

Wczoraj niestety znowu miałem jazdy z moim organizmem, których nie potrafię wytłumaczyć. Jadąc samochodem nagle czułem jakby narastające ciśnienie w głowie. W szczytowym momencie to ciśnienie było odczuwane w głowie jakby się coś przelewało, albo chodziło pod skórą. Uczucie bardzo dziwne, który mi towarzyszy już od 3 miesięcy. W czasie całej akcji, która w sumie trwała około kilku godzin, mierzyłem sobie ciśnienie i było ono w normie. Było wyższe, ale to zrozumiałe, gdyż towarzyszył mi stres i zdenerwowanie. Sen był dzisiaj kiepskiej jakości, w nocy się pociłem, a rano miałem obniżoną do 35,8 stopni temperaturę i podniesiony puls do 85-90 uderzeń na minutę.

Sam już nie wiem jak sobie z tym poradzić, a cała sytuacja miała miejsce w momencie 3 dniowej przerwy od MO.
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #53 : 27-04-2011, 09:52 »

Przychodzi mi do głowy takie rozwiązanie. Być może się mylę, ale warto to sprawdzić. To, że się nakręcasz to zrozumiałe. Najgorzej jak człowiek nie wie, co mu jest i co się z nim dzieje.
Warto sprawdzić dwa tropy. Kręgosłup szyjny lub złogi w górnej części pleców (kark) i szyi. Miałem podobne objawy i u mnie pomógł masaż (bez łamania kręgosłupa)  msn-wink
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #54 : 27-04-2011, 11:26 »

Dzięki Sobol za radę. Odnośnie kręgosłupa to miałem robione czynnościowe RTG odcinka szyjnego. Wynik to zniesiona fizjologiczna lordnoza oraz niestabilność w dwóch kręgach. A co do masaży to też o tym pomyślałem i właśnie wróciłem z pierwszej sesji. Generalnie mam strasznie nabite mięśnie barków i szyi co może powodować ściąganie mięśni na potylicy powodując takie efekty. Zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja po kilku zabiegach. Masażysta jest polecony i sprawdzony, więc nie ma mowy o naciąganiu mnie.
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #55 : 27-04-2011, 11:28 »

Nie chodzi o naciąganie. Chodzi o to, żeby nie narobił szkód.
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #56 : 27-04-2011, 11:44 »

O to też się nie boję. Poza tym czuję po tej sesji, że mam mięśnie dużo bardziej "zrelaksowane".
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #57 : 11-05-2011, 15:02 »

Masaże chyba jednak nie pomagają.

Mam straszne ostatnio dni i czuję się fatalnie. Od tego feralnego dnia kiedy nagle zabolała mnie głowa czuję, że jadę po równi pochyłej w dół. Wczoraj znowu miałem mocny napad ucisków głowy, karku i osłabienia. W nocy męczyło mnie dziwne uczucie lekkich ucisków i zawrotów głowy, a dzisiaj jestem osłabiony. Głowa boli albo uciska mnie już z różnym natężeniem ponad 3 miesiące. Myślałem, że to oczyszczanie i minie, ale nie chce Smutny

Trochę się boję, ale co mi zostało. Chyba tylko czas...
Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #58 : 26-05-2011, 11:31 »

Wcześniej już pisałem, że pojawiła mi się biała plamka na skroni i jest ona dalej obecna, a mam wrażenie, że nawet się powiększała. Z ciekawości się wybrałem do konowała. Podejście do pacjenta "rewelacyjne" - większość czasu poświęciła pani na klepanie w klawiaturę, niż rozmowę ze mną. Mogliby chociaż ich nauczyć używać całych rąk, a nie dwóch palców, toby im szło szybciej przerabianie pacjentów. Tak czy inaczej stwierdziła bielactwo i przepisała maść, która działa miejscowo jako lek immunosupresyjny.

Wiem, że taka maść będzie maskować tylko to co dzieje się w moim organizmie, ale miejscowe działanie do czasu oczyszczenia organizmu, może już przynieść efekty w postaci powrotu pigmentu. Zastanawiam się, czy może to jakość negatywnie wpłynąć na mój organizm? A może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w zakresie wspomagania organizmu, przy takich właśnie plamach?
« Ostatnia zmiana: 26-05-2011, 16:34 wysłane przez Apollo » Zapisane
Bisior
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 29.08.2010
Skąd: Kraków
Wiadomości: 45

« Odpowiedz #59 : 21-06-2011, 13:43 »

Zaczynam się poważnie niepokoić o zdrowie moje i mojej dziewczyny. Moje bóle (uciski) głowy trwają już prawie pół roku i nie ma na nie wpływu picie MO.

Dodatkowo moją dziewczynę również trapią podobne objawy:
- bóle głowy,
- osłabienia,
- nocne poty,
- męty w ciele szklistym,
- pogorszenie wzroku,
- czasem inna średnica jednej źrenicy.

Mam wrażenie, że razem mamy coś, z czym MO sobie może nie poradzić. Może ktoś z bardziej doświadczonych forumowiczów, będzie w stanie jakoś pomóc?
« Ostatnia zmiana: 21-06-2011, 16:09 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!