Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biegunka + zapalenie cewki moczowej  (Przeczytany 14543 razy)
aSSIN
« : 10-08-2010, 19:26 »

Od 2 dni męczę się z biegunką, nie brałem żadnych tabletek, kierując się tym że nie chcę wpłynąć negatywnie na bakterie acido w jelitach. Dziś w nocy doszło do tego zapalenie cewki moczowej - ostre pieczenie, ból przy oddawaniu moczu, wraz z krwią. Wziąłem 2 tabletki nifuroksazydu, a rano pojechałem do lekarza. Zapisał mi Biseptol , Lacido Enter - probiotyk, hydronea - po tym jak powiedziałem, że głowa mnie boli - że to od odwodnienia. Pierwszy raz mam takie zapalenie. Musiałem sięgnąć po tabletki, ponieważ jutro idę do pracy i nie mogę się dłużej z tym męczyć. Dziewczyna przechodziła zapalenie cewki też jakiś czas temu i miała to pierwszy raz. Co myślicie o tym ?
Zapisane
aSSIN
« Odpowiedz #1 : 10-08-2010, 20:10 »

Wstrzymałem się dziś z miksturą, jak mi się poprawi to wrócić do niej z 1/4 dawki ?. Jak się ma dostarczanie glukozy z Hydronei a candida? Jak mi się poprawi to zacząć pić napar, o którym jest mowa w niezbędniku ? Zakładałem sobie, że jak się pochoruję - grypka itp to nie będę brał leków tylko to wyleżę, ale nie myślałem, że takie coś mi się trafi...
« Ostatnia zmiana: 10-08-2010, 20:13 wysłane przez Assin » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #2 : 10-08-2010, 21:13 »

Cytat
jak mi się poprawi to wrócić do niej z 1/4 dawki ?
Tak.
Cytat
dostarczanie glukozy z Hydronei a candida?
Można pominąć.
Zapisane
aSSIN
« Odpowiedz #3 : 16-08-2010, 18:05 »

Biseptol nie dał rady, trafiłem do urologa, który postawił diagnozę: ostre zapalenie pęcherza. Zapisał mi Cipronex 500 mg i przeciwbólowo diclofenac gsk 100 mg czopki i zalecił leżenie bym nie nabawił się zapalenia jąder, ale pracuję heh.

Zdziwiło mnie gdy zobaczyłem w skutkach ubocznych na ulotce - "kandydoza".

Mam brać do tego probiotyk, który miałem brać przy biseptolu ?
Zapisane
Abir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.09.09
Skąd: Polska
Wiadomości: 245

« Odpowiedz #4 : 16-08-2010, 18:44 »

Zdziwiło mnie gdy zobaczyłem w skutkach ubocznych na ulotce - "kandydoza".

Dziwne nie? biggrin

Mam brać do tego probiotyk, który miałem brać przy biseptolu ?

To już musiałbyś chyba lekarza zapytać. msn-wink No, ale skoro odstawiłeś już Biseptol...

http://www.bioslone.pl/obalanie-mitow/nabijani-w-probiotyki

Tymczasem, jeśli masz na myśli kefir, kiszoną kapustę lub kiszone ogórki to jak najbardziej.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #5 : 16-08-2010, 19:02 »

Cytat
Zapisał mi Cipronex 500 mg i przeciwbólowo diclofenac gsk 100 mg czopki i zalecił leżenie bym nie nabawił się zapalenia jąder, ale pracuję heh.
Cytat
Mam brać do tego probiotyk, który miałem brać przy biseptolu ?
Tutaj nikt nie doradzi. Praca (bo są leki, które zgaszą infekcję) w trakcie stanu zapalnego to wbrew naszym zasadom.
Nie przyjdzie do głowy pacjentowi, że można odwrotnie - położyć się do łóżka i odchorować na zdrowie.

Mam ochotę posłać Assina na śmietnik historii forum. Zawraca nam głowę, pacjent jeden. Co Wy na to, Biosłonejczycy?

Rozsypie się na skutek własnej głupoty, a będzie opowiadał, że zasięgał opinii na Biosłone. Jeszcze wyjdzie, że to my sugerowaliśmy żeby pracował, bo leki załatwią sprawę - bo nikt nie powiedział wyraźnie, że tak jest źle! Więc ja mówię: tak się nie robi! A jeśli się robi, to trzeba się liczyć z konsekwencjami - utratą zdrowia.
Zapisane
Abir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.09.09
Skąd: Polska
Wiadomości: 245

« Odpowiedz #6 : 16-08-2010, 19:16 »

Cytat
Mam ochotę posłać Assina na śmietnik historii forum. Zawraca nam głowę, pacjent jeden. Co Wy na to, Biosłonejczycy?

Jestem za daniem ostatniej szansy.

Wiadomo przecież - nawet z reklam, że każdy lek zagraża życiu lub zdrowiu, a więc "syndrom pacjent" jest niezwykle ciężkim schorzeniem umysłowym (skoro na owe leki mimo wszystko się decyduje), a które trzeba traktować z odpowiednią dozą wyrozumiałości i cierpliwości.

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!