Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 13:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: IV ZLOT - ROCHNA 24-29.08.2010 - Relacja  (Przeczytany 53184 razy)
Zofia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 26.12.2009
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #20 : 28-08-2010, 13:19 »

Ja również, składam serdeczne gratulacje.
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #21 : 28-08-2010, 13:35 »

Na zielono wszystkim dziękuję heart. Szpilko, również żałuję tego szybkiego wyfrunięcia, bo chętnie bym jeszcze z Wami pobyła. Oby następnym razem udało mi się zostać na cały zlot.
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Patronix
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 16-11-2008
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #22 : 28-08-2010, 14:41 »

Bardzo wszystkich przepraszam za nieobecność, niestety od kilku dni czułem się kiepsko : stan podgorączkowy i skoczyło ciśnienie, na szczęście znalazło się w domu intractum crategi.
Wiem że to głupie tłumaczenie, ale trochę mnie ten stan wystraszył.  
« Ostatnia zmiana: 28-08-2010, 14:46 wysłane przez Patronix » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #23 : 28-08-2010, 15:40 »

Wiedza, mądrość, życzliwość, kultura - to cenię w naszych nowych Ekspertach - Machosie i Heńku. Gratulacje dla wybranych i dla wybierających thumbup.
Solan, brawo mądra, młoda osóbka  thumbsup.
Zapisane

Zofia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 26.12.2009
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #24 : 29-08-2010, 07:06 »

Zaraz wsiadam w "dryndę" i mam nadzieję, że jeszcze Was zastanę. Do zobaczenia.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #25 : 29-08-2010, 11:42 »

Halo! biggrin
Piękne zdjęcia - dziękuję Ryśkowi!
Ryśku, Ciebie nigdzie na zdjęciu nie ma. Mam nadzieję, że nadrobisz to, skoro dojechał Franky?
Bardzo proszę sympatyczny kolego, pozdrawiam serdecznie!
 heart
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #26 : 29-08-2010, 20:52 »

Jestem już w domu. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dziękuję wszystkim za miło spędzone chwile. Bardzo wiele dla mnie znaczy wymiana wspólnych doswiadczeń. Pobyt był bardzo owocny. Już czekam z niecierpliwością na kolejny zlot.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #27 : 29-08-2010, 21:09 »

Jestem już w domu.

Szybko, spodziewałem się, że z naszą koleją to dotrzesz najwcześniej jutro... smile

Cytat
Pobyt był bardzo owocny.

Papryczki to owoce? msn-wink
« Ostatnia zmiana: 29-08-2010, 21:15 wysłane przez Rysiek » Zapisane

Joker
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17-11-2005
Wiadomości: 436

« Odpowiedz #28 : 30-08-2010, 10:32 »

Skoro pomidory to owoce to papryczki pewnie też.
Jajeczka z solą i papryczkami naughty

Gratuluję awansu nowym ekspertom i nowej moderatorce thumbup
« Ostatnia zmiana: 30-08-2010, 11:01 wysłane przez Joker » Zapisane
Meagi
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
MO: 22-01-2010
Skąd: Lublin
Wiadomości: 146

« Odpowiedz #29 : 30-08-2010, 13:23 »

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dziękuję wszystkim za miło spędzone chwile. Bardzo wiele dla mnie znaczy wymiana wspólnych doswiadczeń. Pobyt był bardzo owocny. Już czekam z niecierpliwością na kolejny zlot.

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Prawą i lewą. Fajnie było smile
Ja w każdym razie bardzo dużo skorzystałam. Przede wszystkim wzrosła moja motywacja do poszerzania wiedzy o zdrowiu. Wzrosło również poczucie, że to co robię jest słuszne. Wyszło również parę rzeczy, które robiłam źle. Poznałam świetnych ludzi. Niby każdy inny, a tak naprawdę często okazywało się, że wszyscy mamy podobne lęki, nadzieje, problemy. Myślę, że sporo się od siebie wzajemnie nauczyliśmy.
Polecam zlot, zwłaszcza osobom, które piją MO tak jak ja - dość krótko. Takie spotkanie w "realu" to zupełnie co innego niż czytanie forum. Super sprawa! I naprawdę warto być od początku do końca. Pogoda w niczym nie przeszkadzała smile
Piszę to bardzo w skrócie, bo jestem dość mocno zmęczona. Chyba jeszcze w nocy "przeżywałam" zlot, bo nie mogłam spać:)
No i oczywiście gratuluję awansów !!! smile
« Ostatnia zmiana: 30-08-2010, 13:25 wysłane przez Meagi » Zapisane
Zofia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 26.12.2009
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #30 : 30-08-2010, 14:07 »

Gorąco dziękujemy za życzliwe przyjęcie i poczęstunek. Nasza wizyta, na pewno nie była w porę. Koniecznie chciałam zobaczyć chociaż ślady po Zlocie. Udało się. Potrawka z kociołka, smakowita. Przepis zapisany w pamięci, przyda się na święto pieczonego ziemniaka. Został żal po tym, że nie mogliśmy sobie z Wami pogadać i pobiesiadować. Dziękujemy i pozdrawiamy. Zofia i Fred
Zapisane
Emma
« Odpowiedz #31 : 30-08-2010, 14:23 »

Ja także dziękuję wszystkim, których miałam okazję poznać, za wspólnie spędzony czas. Zlot był bardzo udany. Bardzo mile wspominam każdą rozmowę i wszyskie spotkania przy ognisku i nie tylko. Czekam do kolejnego zlotu i serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Zapisane
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #32 : 30-08-2010, 14:47 »

Poczułam się "wywołana do odpowiedzi"  w sprawie zapłaty za pobyt. Uspokajam, że byłam w kontakcie telefonicznym z ośrodkiem i została wysłana do mnie faktura ile muszę dopłacić.
W mojej sytuacji, kiedy zostałam okradziona ze wszystkiego co ma jakąś wartość i zajmuję się teraz rozmowami z policją, ekipą "techniczną" itp., i weszłam na moment na forum , żeby się oderwać od przykrej rzeczywistości, czytam ,że nie zapłaciłam...Przelew idzie jeden dzień,naprawdę to akurat nic nie zmieni dla ośrodka w Rochnie, a mnie się zrobiło jeszcze bardziej przykro.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #33 : 30-08-2010, 15:22 »

Margoled - bardzo Ci współczuję w Twojej sytuacji - z pewnością bardzo Ci wszyscy współczują!
Niech Ci nie będzie przykro, Grażynka wszystko pięknie opisała, całe odjazdy i atmosferę; myślę, że to ma wydźwięk współczujący, że "tak w pośpiechu".
Nie turbuj się dodatkowo.
Dobrze, że masz nas i możesz się podzielić swoją niedolą.
No i dobrze, że masz komputer, nie wiem czy Twój szczęśliwie ocalał, czy korzystasz u kogoś gościnnie, nie zamartwiaj się, bo najważniejsze jest zdrowie.

Grażynko! Pięknie dziękuję Tobie za wspaniałe opisy, dzięki temu mogłam sobie wyobrazić atmosferę Zlotu - o Zlocie, ZŁocie!
Zdjęcia wszystkie chętnie obejrzę, te które będą dodane od Balbiny itp.
A w komputerze już mam Was na tapecie, na tle, taką piękną czwórkę!
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
pollo
« Odpowiedz #34 : 30-08-2010, 15:30 »

Cytat
Przede wszystkim wzrosła moja motywacja do poszerzania wiedzy o zdrowiu.

I ja się pod tym podpisuję. Wczoraj wysłuchałam wszystkich audycji z Mistrzem w radio biggrin. Tak poza tym to zmieniłam nieco nastawienie. Wiem już, że droga do zdrowia nie będzie łatwa, jednak dla takiego celu jakim jest zdrowie, warto trochę pocierpieć.

Zapisane
JoZ51
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 73
MO: 14.07.2009
Skąd: Podkarpackie
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #35 : 30-08-2010, 15:32 »

Serdecznie dziękujemy wszystkim, których mieliśmy okazję poznać, posłuchać i porozmawiać, za wspólnie spędzone kilka dni.

Zlot bardzo nam się podobał. Mile wspominamy rozmowy, spotkania przy ognisku i w jadalni.
Dużo z nich skorzystaliśmy. Poznaliśmy świetnych ludzi. Jak zwykle okazuje się, że przy bezpośrednim poznaniu ludzie wiele zyskują.

Szczególnie dziękujemy Mistrzowi - bo to dzięki Niemu zaczęła się ta cała "zabawa" oraz Grażynce - bo to na jej głowie wisiały sprawy organizacyjne, w które włożyła całe swoje serce.

Zdjęcia oczywiście oddają całą atmosferę Zlotu.

No i oczywiście gratulacje dla nowych ekspertów i moderatora !!!

Dziękujemy i pozdrawiamy. Danuta i Józef
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #36 : 30-08-2010, 18:41 »

Margoled bardzo Ci wszyscy współczujemy, że musiałaś nas opuścić w tak nieprzyjemnej sytuacji. Grażynka nie miała nic złego na myśli, chciała tylko pokazać jak ciężkie to było dla Ciebie przeżycie, że nie myślałaś o tak przyziemnych sprawach jak zapłata.
Ja rozumiem Cię doskonale, do mnie włamano się już wielokrotnie, raz nawet gdy dzieci spaly, a mnie i męża nie było w domu.
Głowa do góry, to tylko rzeczy, ważne, że Tobie nic się nie stało.
Zapisane
Balbina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2.11.2008
Skąd: Kraków
Wiadomości: 116

« Odpowiedz #37 : 30-08-2010, 21:55 »

Cytat
Jednak największym doświadczeniem w postępowaniu z kociołkiem wykazał się wcześniej Paweł, mąż Balbiny, zarówno w ubiegłym, jak i w tym roku. Tosiu, musicie być z nami na wszystkich zlotach od początku do końca

Grażynko właśnie przekazałam telefonicznie "starszemu kociołkowemu", że kociołek się przypalił i jest bardzo tym faktem zasmucony, ale coś się wymyśli na kolejny Zlot. Mimo, że impreza weselna była udana to i tak cały czas byliśmy myślami z Wami w Rochnie. Mam nadzieję, że kolejny Zlot nie zbiegnie się już nam z żadną imprezą rodzinną i bedziemy od początku do końca.

Gratulacje dla wszystkich "awansowanych" w pełni zasłużonych.
Zapisane

"Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy" – Hipokrates
pollo
« Odpowiedz #38 : 31-08-2010, 16:48 »

Super fotki! Panie Lucjanie jeszcze raz dziękuję za kurtkę! Widać, że nosimy ten sam rozmiar msn-wink.
Zapisane
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #39 : 31-08-2010, 17:48 »

Panie Lucjanie, bardzo fajne fotki, super  thumbsup

Cytat od: Grażyna
Jak widać na dalszych zdjęciach, jednym z głównych bohaterów tego albumu jest Kacperek - warto porównać jego zdjęcia z poprzedniego zlotu i z obecnego. Dzisiaj jest to zdrowe, pełne energii dziecko z gładką skórą, które już nie cierpi z powodu ciągłych alergii. Brawo Novalijko, nie ma to jak wiedza matki.

Zgadza się Grażynko, Kacperek jest o niebo w lepszej formie niż przed rokiem ale muszę napisać sprostowanie do Twojej wypowiedzi, otóż nadal ma alergię na wiele pokarmów, duszności przy dużym wysiłku a MO nie pije bo po niej jest duże pogorszenie.
W zeszłym roku męczyliśmy się z ciągłym drapaniem (kto był na zlocie widział jaka to udręka), szukaliśmy jakiejś ulgi  i spróbowaliśmy zabiegów akupunktury, te zabiegi spowodowały, że Kacper zaczął reagować na leki przeciwhistaminowe. Od początku roku podajemy Kacprowi Fenistil - lek przeciwświądowy, dzięki temu udaje nam się w znacznej części opanować świąd a skóra jest w dużo lepszej formie, latem zwiększyliśmy dawkę leku bo alergie pyłkowe dawały popalić.
Tak się złożyło, że na zlot przyjechaliśmy prosto z wakacji z nad morza, kąpiele  w wodzie morskiej spowodowały bardzo dużą poprawę na skórze, klimat morski zawsze powoduje u Kacpra lepszą formę, niestety w Rochnie w nocy i na drugi dzień już było ostrzejsze drapanie.
Jak widać Kacper jest teraz pogodnym  dzieckiem a nie udręczonym i rozdrażnionym przez ciągłe drapanie jednak do zdrowia jeszcze  daleka droga, Mistrz mówił nam, że objawy alergii mogą jeszcze występować 3-4 lata.
Chipsy z kapusty były pyszne smile
« Ostatnia zmiana: 31-08-2010, 17:52 wysłane przez Novalijka » Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!