Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: IV ZLOT - ROCHNA 24-29.08.2010 - Relacja  (Przeczytany 53183 razy)
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« : 25-08-2010, 08:26 »

Prosimy o pierwsze relacje ze zlotu - zdjęcia mile widziane msn-wink
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
fiona50
« Odpowiedz #1 : 25-08-2010, 17:50 »

Serdecznie witam Wszystkich Zlotowiczów i żałuję, że tym razem nie mogę brać udziału. Zdecydowały względy finansowe, ale i przypadek. Otóż córka z zięciem wyjechali do pracy na tydzień, a ja jestem bezpłatną nianią, więc i tak, i tak by mnie nie było, ewentualnie musiałabym ciągnąć się z dwójką, a to nie było ujęte w budżecie domowym.
Zrządził przypadek.

Cytat od: Grażyna
Joker z kolegą Mirkiem, Meagi z córką Natalką, Marlenka, Marianna, Balbina z mężem, JoZ51 z żoną, Margoled, Sonata z mężem i synkiem Piotrkiem, Solan z mamą, Machos z synkiem Damianem, Samcia z córką Zosią, Łukasz z siostrą, Pollo, Adam, Mistrz, Rysiek i Grażyna.

A Szpilka z osobą towarzyszącą to przybyli incognito?  


Osób przybywa i zdjęć przybywa. Podany stan dotyczył dnia wczorajszego do dzisiejszego uroczystego obiadu włącznie. Szpilka et consortes przybyli po obiedzie. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 25-08-2010, 18:30 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #2 : 25-08-2010, 18:30 »

O o o piękni jesteście wszyscy, że już poznać nie mogę!
Mistrz z rozwianym włosiem, jak żywy, bez zmian!
Ale co to?  
Cytat
Mistrz zapalił pstryknięciem palców...

Czary jakieś, czy taki Mistrz naelektryzowany?
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

P.S. - ale jedzonko macie mniam...
« Ostatnia zmiana: 25-08-2010, 19:43 wysłane przez Melinda » Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #3 : 25-08-2010, 19:59 »

Ale co to?  
Cytat
Mistrz zapalił pstryknięciem palców...
Czary jakieś, czy taki Mistrz naelektryzowany?

Wygląda na to, że Mistrz ma Wielką Moc. W takim razie, latarki nie będą potrzebne biggrin.
Zapisane

Zebbra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #4 : 26-08-2010, 08:27 »

A mi się dzisiaj śniło, że jestem na zlocie... Obudziłam się nieco rozczarowana msn-wink
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #5 : 26-08-2010, 17:55 »

Jejku, mi też się dziś śniło, że jestem z Wami. Obudziłam się w tak dobrym nastroju. smile
 A z reguły w noc przed pierwszą radą śni mi się moja dyrekcja i problemy szkolne.
« Ostatnia zmiana: 26-08-2010, 17:57 wysłane przez Lenka » Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #6 : 26-08-2010, 20:35 »

No i wróciłyśmy z mamą do domu - niestety przez nauczycielskie życie mej rodzicielki nie mogłyśmy zostać dłużej, nad czym mocno ubolewałyśmy i zapewne będziemy nadal, aż do następnego zlotu (mam nadzieję, że za drugim razem bardziej się nam poszczęści i uda się zostać do końca). Co się tyczy natomiast samego zlotu: wspaniałe towarzystwo, atmosfera świetna (pogawędki do późna i te sprawy), jedzenie (z naciskiem na karczek!) bardzo dobre, koktajl - również, a smaków kociołkowych poznać nie zdążyłyśmy Smutny. Okolica ładna, spokojna, kierownictwo ośrodka miłe. Jeśli chodzi o pogodę, to najgorsza nie była (aczkolwiek mogło być cieplej), zastanawia mnie tylko, czy dzisiejszy kociołek się udał, jako że w Koluszkach po południu padało. Trzymamy kciuki i pozdrawiamy wszystkich tam obecnych msn-wink
« Ostatnia zmiana: 28-08-2010, 11:05 wysłane przez Solan » Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
pollo
« Odpowiedz #7 : 27-08-2010, 16:49 »

Jestem już w domu. Chciałabym jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować za zlot. Szkoda, że nie mogłam zostać do końca. Atmosfera była przesympatyczna smile. Tęsknie już za wszystkimi...
Mam nadzieję, że zobaczymy się za rok! Życzę wszystkim udanej końcówki zlotu.

Teraz to powinnam zmienić pseudonim na Apollo biggrin.

Pozdrowienia.
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #8 : 27-08-2010, 19:17 »

My właśnie dotarliśmy do domu. Niestety zdecydowaliśmy się wyjechać już dzisiaj, gdyż przeziębienie, z którym przyjechałam na zlot, nie odpuszczało a przemoczone spodnie i nieustający deszcz nie służyły wyzdrowieniu.  W dniu robienia kociołka lało jak z cebra aż do późnej nocy, to jednak nie przeszkodziło nam w przygotowaniach tej pychoty i ze smakiem skonsumować jej dwie porcje biggrin.
Szkoda było wyjeżdżać. Jedzenie było smaczne, takie polskie i dostosowane dla każdego. Fajnie było się spotkać. Najmilej wspominam spotkania na holu, przy kawie, pierwsze piętro, pawilon B biggrin. Podziękowania dla organizatorów.
Zapisane
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #9 : 27-08-2010, 22:06 »

Dzisiaj rano dostałam wiadomość od sąsiadki i od policji, że było u mnie włamanie. Nie zdążyłam się ze wszystkimi pożegnać, musiałam jak najszybciej gnać do Warszawy, bo mieszkanie zostało nie zabezpieczone i pilnowała go od czasu do czasu sąsiadka. Na miejscu okazało się, że ukradziono mi wszystko  to co najcenniejsze, nie bardzo mogę dojść do siebie. Przyjechała jeszcze ekipa "techniczno-dochodzeniowa" , wszystko trwało parę godzin. Pozdrawiam wszystkich i żegnam się z Wami do następnego zlotu.
Zapisane
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #10 : 28-08-2010, 06:29 »

Tak mi przykro, Margoled. Ogromne rozczarowanie.  Smutny
Zapisane
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #11 : 28-08-2010, 10:18 »

Od naszej trójki też przesyłam podziękowania za miłe rozmowy i serdeczność starszych i nowych zlotowiczów heart
Byliśmy krótko na zlocie ale dobrze trafiliśmy na wieczór czwartkowy, kiedy to zostało przygotowane danie z kociołka, w tym roku było bardzo smaczne, Grażynko dzięki smile
Dziękujemy Mistrzowi, organizatorom, pani Beatce za udostępnienie kuchni, pozdrawiamy smile
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Balbina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2.11.2008
Skąd: Kraków
Wiadomości: 116

« Odpowiedz #12 : 28-08-2010, 10:19 »

My dotarliśmy do domu co prawda wczoraj wieczorem, ale najpierw nie mieliśmy czasu, a później już i siły żeby usiąść przy komputerze. Dzisiaj większość przygotowań przed imprezą weselną już zakończone więc mam krótki oddech na komputer i refleksję po Zlocie bo za chwilkę znowu w drogę. Po pierwsze to obydwojgu nam było bardzo smutno opuszczać miłe i zaprzyjaźnione grono zlotowiczów i przeciągaliśmy w nieskończoność moment wyjazdu Smutny  Dlatego po powrocie mieliśmy taką gonitwę. Dziękujemy wszystkim stałym zlotowiczom za kolejne wspaniałe spotkanie i wszystkim tym, którzy byli po raz pierwszy, że mogliśmy się poznać poza forum. Trudno opisać słowami atmosferę Zlotu, ale jest w niej coś niepowtarzalnego, miłego i ciepłego dlatego tak chętnie bierzemy w nich udział. To chyba Mistrz rozsiewa taką aurę wokół siebie biggrin  Nawet ulewny deszcz nie przeszkadzał w długich rozmowach w większych lub mniejszych grupkach. To jeden z atutów Zlotu, że możemy się dzielić swoimi doświadczeniami, a nie tłumaczyć niedowiarkom rzeczy oczywistych. Jedzenie było bardzo dobre, a Pani Beatka dołożyła dużo starań, aby sprostać żywieniowym instrukcjom Grażynki. Rysiek uwieczniał nasze poczynania robiąc sesje fotograficzne. Ja też robiłam jakieś fotki i jak tylko wrócimy do domu i "dogadam" się oczywiście z programem Picasa to zamieszczę swoją część jeżeli nikt nie ma nic przeciwko. W Krakowie leje dzisiaj od rana, ale wszystkim, którzy zostali w Rochnie życzymy słoneczka. Pozdrawiamy jeszcze raz serdecznie i na następny Zlot też na pewno przyjedziemy.
Ps. My nadal mamy wspomnienie ogniska bo właśnie nastawiałam "kociołkowe" ubrania do prania i cały zapach "wisi" w łazience biggrin
Zapisane

"Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy" – Hipokrates
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #13 : 28-08-2010, 10:22 »

Widzę, że konsekwencje po czwartym zlocie Biosłonejczyków dla mnie oznaczają bardzo dużo zmian, co widać na pagonie po lewej stronie u góry - z szeregowca na kaprala. Powiem tak, dla mnie to najwyższe odznaczenie, jakie mogłem osiągnąć w życiu i jestem z tego bardzo dumny. Swoją wiedzą będę służył najlepiej, jak umiem, choć wiem, że nic nie wiem. Ponieważ znam swój upór i ogrom pracy jaki wkładam w uświadamianie ludzi oszukiwanych, na co dzień będę to robił dalej, co nie znaczy, że będę odpowiadał na każde zadane pytanie, na które jest oczywista odpowiedź w portalu wiedzy o zdrowiu.

Niektórzy stali bywalcy doskonale orientują się już, co robić w zdrowiu, starają się, pomagają tak jak ja osobom, które pomocy, uświadomienia potrzebują. Robią to tutaj na forum i wśród swoich znajomych, rodziny itd. Warto jednak zwrócić uwagę, że posiadanie ogromu wiedzy pracę tę ułatwia, dlatego często wiedza medyczna jakże dla nas wkurzająca, jest potrzebna, ale tylko w przypadku, kiedy pacjent próbujący zrozumieć, czym jest zdrowie, cały czas operuje pojęciami medycznymi, natomiast funkcjonariusz Biosłone ma na co dzień z tym dziadostwem do czynienia i tylko w wiadomy sobie sposób musi pacjentowi odkręcić tę spiralę kłamstwa, by wreszcie móc już tylko przekazać wiedzę o zdrowiu. Niewątpliwie biologia, chemia, fizyka, jakże potężny kawał wiedzy, ułatwią pracę potencjalnemu nauczycielowi Biosłone.

Co zatem? Moja praca tutaj, to moja pasja, tak więc Szanowna Kapituło, za tak ogromne wyróżnienie jestem naprawdę bardzo wdzięczny i będę się starał temu wyróżnieniu podołać. Dziękuję bardzo. Opuszczam rękę. Koniec przysięgi.

Wczoraj kilka razy usiadłem do komputera, by przeczytać Wasze wypowiedzi odnośnie Zlotu, ale nie mogłem nic napisać, ponieważ miałem tak zwany syndrom odstawienia po powrocie do domu. Raptem cztery dni wspólnego biesiadowania, a nałóg że ho ho. Zastanawiam się nad moją obecnością na kolejnym zlocie, chyba że po kolejnym powrocie do domu będę miał gotowe antidotum.

Nie sposób Was wszystkich wymienić, ale aż ciśnie mi się na napisanie o tym. Grażyna, weź wreszcie zbierz się i napisz, że nawet po problemach z tarczycą, kłopotami z hormonami, po całej bogatej, wieloletniej historii chorób odmedycznych można schudnąć prawie dziesięć kilogramów! To widać!

Mirek, nie odstawiaj tak gwałtownie czekolady!

Balbino, koniecznie napisz o amalgamatowaniu, o usuwaniu tego dziadostwa, bo to naprawdę przyniesie pożytek kolejnym niewiedzącym, a przy okazji dowiedzą się, jak niewyposażeni są w wiedzę i w narzędzia stomatolodzy.

JoZ51, jak znajdę chwilę, to przeczytam o fotografii kirlianowskiej. Zgłębię też temat radiestezji, o której rozmawialiśmy z Mistrzem, z pewnością poszperam też o kamieniach granitowych pod budowę domu. W końcu w takim domu mieszkacie.

Meagi pozdrów Natalkę i Lublin.

Margoled, życzę samego, pozytywnego myślenia.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2010, 10:56 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #14 : 28-08-2010, 10:33 »

Gratulacje Machos. Bardzo zasluzony jest Twoj awans.  clap
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #15 : 28-08-2010, 10:46 »

Nie byłem na zlocie z powodu nadmiaru pracy. Na zlocie na mocy decyzji kadry zostałem awansowany i otrzymałem nowy kolor nicka. Jestem tą decyzję zupełnie zaskoczony. Mogę tylko podziękować za tak duże zaufanie dla mojej skromnej osoby. Dziękuję.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #16 : 28-08-2010, 11:00 »

Heniek, gratuluję! Ja będę udzielał porad na forum w weekendy, a Ty od poniedziałku do piątku  lol
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #17 : 28-08-2010, 11:03 »

Cytat
Ja będę udzielał porad na forum w weekendy, a Ty od poniedziałku do piątku  lol
A co z nocnymi dyżurami?


Solan również awansowała, co zbiegło się z jej świętem, jak się później dowiedziałam. Gratulacje! Szkoda tylko, że tak szybko wyfrunęła ze zlotu. Może następnym razem będzie okazja bliżej się zapoznać smile
« Ostatnia zmiana: 28-08-2010, 11:06 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #18 : 28-08-2010, 11:04 »

Cytat
Ja będę udzielał porad na forum w weekendy, a Ty od poniedziałku do piątku  
I to się nazywa męska solidarność!
Gratulacje, Heńku. Jak miło widzieć rosnące grono ekspertów. Jeszcze niedawno był nim tylko Mistrz. To jest dopiero wspaniała "wirtualna" szkoła, Mistrzu.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2010, 11:07 wysłane przez Solan » Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #19 : 28-08-2010, 12:42 »

Solan, Machosie i Heńku, gratulacje z powodu awansów.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2010, 13:54 wysłane przez Hajdi » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!