Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 06:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Silne wymioty po zmianie na citrosept  (Przeczytany 13335 razy)
Candida
« : 17-10-2007, 21:05 »

Piszę o tym, bo to przerasta moją wyobraźnię i jestem ciekawa, co Pan Józef o tym sądzi.

Przy zmianie alocitu, a szczególnie na alocit z citroseptem, zauważam zwiększone objawy reakcji Herxheimera: bóle głowy, nudności, bóle brzucha, wątroby, stawów, itp. No i właśnie blisko 2 tygodnie temu “przeszliśmy” na alocit z citroseptem. Przypomnę tylko, że MO pijemy ponad półtora roku i w życiu nie widziałam takich rzeczy, jakie się działy z moim synem (autysta).
Zacznę od córki, bo to właśnie u niej pierwszej wystąpiły silne wymioty, które trwały jeden dzień. Natomiast syn zwracał cały tydzień z przerwami jednodniowymi. Wymioty poprzedzał silny kaszel. Przez pierwsze dwa dni wszystko wyglądało w miarę normalnie, jednak w trzecim dniu zaczęła pojawiać się w wymiocinach jak gdyby gęsta flegma, białawo-przezroczysta, o nieprzyjemnym, zbutwiałym zapachu. W czwartym - ostatnim - dniu strzępki flegmy stanowiły już większość. Ten dzień był najgorszy: syn zwracał niemalże non-stop. To było naprawdę straszne, a we flegmie pojawiały się jakby białe, cienkie, krótkie nitki (pasożyty?). Dziwię się sama sobie, że to opisuję na forum, ale jestem naprawdę ciekawa, co Pan Słonecki o tym sądzi. Dodam jeszcze, że przez cały tydzień dziecko gorączkowało. Gorączka pojawiała się i znikała, a w ostatni dzień po tych “strasznych efektach” syn dostał bardzo rozległą opryszczkę, której nigdy przedtem u niego nie zaobserwowałam. Wydaje mi się, że jednak siedziała tam gdzieś ukryta. Obecnie syn czuje się dobrze. Proszę o komentarz.
« Ostatnia zmiana: 14-06-2011, 09:26 wysłane przez Solan » Zapisane
lena162
« Odpowiedz #1 : 24-10-2007, 20:55 »

Moja córka drugi raz w ciągu dwóch tygodni mocno wymiotowała. MO pije od pół roku, je czosnek, probiotyki, witaminy. Czy wymioty mogą byc spowodowane nawrotem lamblii, czy organizm może oczyszczać sie poprzez wymioty?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 24-10-2007, 21:03 »

Wymioty są rzecz jasna objawem oczyszczania organizmu z substancji toksycznych, a pasożyty, zwłaszcza ich wydzieliny, są z pewnością ciałami, których organizm powinien się pozbyć, w swoim własnym, dobrze pojętym interesie. W okresie wymiotów najlepiej nic nie jeść, jeśli to możliwe, i pić duże ilości ciepłej wody.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
lena162
« Odpowiedz #3 : 24-10-2007, 21:12 »

Ona wymiotuje to co wypije. Czy 4,5 letnie dziecko może szybko odwodnić się? Dodam, że za każdym razem jak zwymiotuje, daję jej pić.
« Ostatnia zmiana: 14-06-2011, 09:27 wysłane przez Solan » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 25-10-2007, 09:46 »

Cytat od: "lena162"
Czy 4,5 letnie dziecko może szybko odwodnić się
No, nie tak szybko. Wodę w organizmie utrzymuje chlorek sodu, więc wodę należy lekko osolić.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
lena162
« Odpowiedz #5 : 25-10-2007, 13:06 »

Jeszcze raz dziękuję Mistrzu za cenne informacje.
Zapisane
chemik
« Odpowiedz #6 : 25-10-2007, 16:44 »

Cytat od: lena162
Ona wymiotuje to co wypije. Czy 4,5 letnie dziecko może szybko odwodnić się? Dodam, że za każdym razem jak zwymiotuje, daję jej pić.
Zbadałem skład citroseptu. Z badań wynika, że są tam obecne bardzo niebezpieczne trucizny. Nie ryzykuj - w imię zdrowia swojego dziecka - i zaprzestań podawania mu citroseptu. Jeszcze raz bardzo o to proszę! Dziecko, jak podrośnie (oby zdrowe!), bardzo mi podziękuje.
« Ostatnia zmiana: 14-06-2011, 09:28 wysłane przez Solan » Zapisane
lena162
« Odpowiedz #7 : 25-10-2007, 17:39 »

Drogi Chemiku!
Ja nie podaje mojej córce alocitu z citroseptem (nie doszłam jeszcze do tego etapu)!
Śledzę wątki na forum, czytałam Twoje informacje na temat citroseptu i przestraszyłeś mnie. Podaję sam alocit z aloesem.
Przypuszczam, że te wymioty spowodowane były nawrotem lamblii.
« Ostatnia zmiana: 14-06-2011, 09:29 wysłane przez Solan » Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #8 : 25-10-2007, 18:50 »

Chemiku, to chyba rada dla Candidy?
« Ostatnia zmiana: 14-06-2011, 09:29 wysłane przez Solan » Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Candida
« Odpowiedz #9 : 25-10-2007, 19:50 »

Nie, Evaa8, to wyraźnie nie jest rada dla mnie, a gdyby nawet była, to z niej nie skorzystam, bo ja o MO, nieważne z jakim składnikiem - czy z citroseptem, czy też z alocitem - mogę mówić tylko w samych superlatywach. Dziwię się tylko niektórym, że szukają dziury w całym i próbują zniechęcać innych swoją brzydką postawą. Życzę im więcej optymizmu i wiary!
« Ostatnia zmiana: 14-06-2011, 09:31 wysłane przez Solan » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!