Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 06:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: HDL 50%  (Przeczytany 8297 razy)
brajan30
« : 07-10-2010, 18:26 »

Zrobiłem sobie badania krwi. Nic mi nie dolega i nie dolegało, zamierzam w przyszłym roku zdawać do "oficerki" i już teraz chciałem sprawdzić swój poziom bilirubiny, dlatego że Komisja potrafi odrzucić kandydata nawet jeśli ma podwyższoną bilirubinę, nie wnikając od czego to może być, tylko z automatu odrzucają, więc postanowiłem już teraz sobie sprawdzić, wyszła u mnie 15, a dopuszczalna norma to 17, przy okazji zbadałem morfologię i cholesterol i coś zauważyłem i tak:
Cała morfologia w normie, żadnych niedoborów, ani żadnych "nadwyżek":
Cholesterol całkowity - 270
LDL - 150
HDL - 50% ! ! !  thumbsup
Trójglicerydy 50
Bilirubina 15
Przez 9 miesięcy robiłem metodę NIA Ashkara a od pół roku pije miksturę oczyszczającą Słoneckiego i wysoki HDL to jej zasługa, o ile w poprzednich badaniach miałem HDL w granicach 25 - 30%, teraz jest 50%. Jeśli ktoś ma problemy z cholesterolem, niech spróbuje mikstury z olejem kukurydzianym, ja wypróbowałem i jest ok. Oczywiście nigdy nie miałem problemów z cholesterolem, ale zauważyłem że zdecydowanie podniosła ona u mnie poziom HDL. Oczywiście żywienie niskowęglowodanowe.
Dodam tylko, że jeszcze nie wprowadziłem koktajli, ale na dniach to zrobię, obawiam się, że wyniki będą jeszcze bardziej "wyśrubowane"  thumbup.
Mówiąc krótko, mój organizm intensywnie wydala toksyny poprzez LDL i HDL, i chyba dlatego bilirubinę mam 15. Wprowadzę do swojego menu koktajle cytrynowe (w celu przyspieszenia tego procesu), i bilirubina powinna się obniżyć.
« Ostatnia zmiana: 12-10-2012, 12:17 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!