Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 09:54 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: WHO – ¦wiatowa Organizacja Chorób i Depopulacji  (Przeczytany 9526 razy)
Rob
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomo¶ci: 134

« : 07-10-2010, 23:34 »

Co my¶licie o tym artykule ? Czy my¶licie, ¿e jest to prawda w 100% ? Czy prawda jest taka, ¿e jedz±c miêso codziennie i nie jedz±c prawie wcale wêglowodanów wyjdzie to nam bardziej na zdrowie ?

Ty artyku³:
http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/07/who-swiatowa-organizacja-chorob-i-depopulacji/

-Mam nadziejê, ¿e wypowiedz± siê eksperci. Pozdrawiam smile
« Ostatnia zmiana: 07-10-2010, 23:47 wys³ane przez Rob » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
K'lara
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 2.264

« Odpowiedz #1 : 11-10-2010, 16:46 »

Tu artyku³:
http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/07/who-swiatowa-organizacja-chorob-i-depopulacji/
-Mam nadziejê, ¿e wypowiedz± siê eksperci. Pozdrawiam smile
Nie wypowiedz± siê bo blog zosta³ dzi¶ zablokowany.
Zapisane

Sting
Sta³y bywalec
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Sk±d: Warszawa/UK
Wiadomo¶ci: 617

« Odpowiedz #2 : 16-10-2010, 22:39 »

Po tych linkach, wraz portalem prawda.xlx.pl powa¿nie mam problem z uwierzeniem w cokolwiek. Jestem zszokowany i z pewno¶ci± nie mam zamiaru byæ byd³em i to roboczym. Ten ¶wiat to jaki¶ ob³êd. Nie wiem czy warto za du¿o wiedzieæ. Lepiej spe³niaæ swoje cele i od¿ywiaæ siê w miarê zasady, ¿e to dawka czyni truciznê.
Zapisane

Pragmatism
Kalina
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Sk±d: lubuskie
Wiadomo¶ci: 992

« Odpowiedz #3 : 17-10-2010, 10:28 »

Ten ¶wiat to jaki¶ ob³êd. Nie wiem czy warto za du¿o wiedzieæ.
Bardzo podoba³a mi siê pokazywana w TV kobieta z Ukrainy, na pytanie dziennikarza o panuj±cej grypie powiedzia³a "w³±czysz TV grypa jest, wy³±czysz TV grypy nie ma".
Ju¿ bardzo dawno temu stwierdzi³am, ¿e nadmiar informacji zabija.

Zastanawiam siê co to za ró¿nica umrzeæ ze strachu, czy od serwowanych nam trucizn? disgust
Zapisane
Sting
Sta³y bywalec
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Sk±d: Warszawa/UK
Wiadomo¶ci: 617

« Odpowiedz #4 : 17-10-2010, 16:22 »

Otó¿ to, ja nigdy nie ogl±da³em tv. Nigdy równie¿ nie interesowa³o mnie zdrowie. Szczepionki wydawa³y mi siê kosmicznie drogie, wiêc oszczêdza³em nie¶wiadomie zdrowie. Teraz gdy odbudowujê zdrowie czytam to wszystko. Gdybym by³ bogaty pewnie bym przeszed³ przez wszystkie te szczepionki, najlepszych niby lekarzy, pó¼niej przeszed³ bym przez medycyne naturaln± a¿ zg³upia³bym bo przecie¿ ju¿ nic nie pomo¿e takiemu laikowi. Cz³owiek zatoksyczniony nie umie my¶leæ racjonalnie, równie¿ nie umie odró¿niæ prawdy od fa³szu. Ja tak mam. Kiedy¶ tak nie mia³em- by³em zdrowszy i m±drzejszy. Teraz ³atwo jest mi wmówiæ wszystko, ale czasem te wszystkie zdania z ró¿nych publikacji to taki paradoks. Czyta³em na ró¿nych forach jak te¿ obczernia siê Bios³one, ¿e niby niewiadomo jaki skutek przyniesie owa Mikstura za 20 lat. I cz³owiek móg³by znowu oszaleæ jednak jest jaka¶ wiara, ¿e ta metoda pomaga i chyba o wiarê tutaj chodzi.

Nie. Idzie o wiedzê, której oczerniaj±cym brakuje, a zatem posi³kuj± siê wiar± w nasze rzekome b³±dzenie. //Abir

Stingowi chodzi³o pewnie o siln± wiarê w nasz± wiedzê. //Zibi
« Ostatnia zmiana: 17-10-2010, 18:33 wys³ane przez Zibi » Zapisane

Pragmatism
Anastazja11
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 26.03.2010
Sk±d: skierniewice
Wiadomo¶ci: 56

« Odpowiedz #5 : 17-10-2010, 19:03 »

Sting, po prostu zawierz w swoj± intuicjê i swój rozum, te niektóre rozdmuchane afery maj± za zadanie nas wystraszyæ. Zastraszonym ³atwiej manipulowaæ.
Zapisane
Sting
Sta³y bywalec
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Sk±d: Warszawa/UK
Wiadomo¶ci: 617

« Odpowiedz #6 : 17-10-2010, 19:22 »

Cytat
Stingowi chodzi³o pewnie o siln± wiarê w nasz± wiedzê. //Zibi

Dok³adnie. Wierzê, ¿e jeste¶cie dobrymi lud¼mi i tak jak sobie pomogli¶cie teraz pomagacie innym. Mimo wszystko nieskromnie uwa¿am, ¿e mam nosa do tego co dobre a raczej do ludzi. Zawsze wyczuwa³em dobrych ludzi na swojej drodze po krótkim czasie a co lepsze zawsze demaskowa³em tych fa³szywych i szybko ucieka³em od takich. Moja intuicja zawsze wyczu³a to, ale z artyku³ami na innych portalach trochê mam teraz problem. Pewnie dlatego, ¿e nie widzê gestów i nie prowadzi siê chocia¿by konwersacji sieciowej. Jak mnie nikt st±d nie wygoni to zagoszczê tu na d³u¿ej. smile
Zapisane

Pragmatism
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!