Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 03:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Baran=pacjent  (Przeczytany 88679 razy)
Calisia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 07.04.2010
Wiadomości: 115

« Odpowiedz #20 : 31-01-2011, 21:01 »

Zibi, dobrym pomysłem byłoby wrzucić ten fragment

Cytat
Pacjent (łac. Homo patiens) – specjalny gatunek człowieka, który dzięki indoktrynacji propagandy medycznej stał się bezwolnym nabywcą leków i usług medycznych. Pojawił się na początku XXI wieku jako zabezpieczenie przed niedoborem pacjentów grożącym bankructwem farmaceutyczno-medycznego kartelu, więc hodowla tego gatunku stała się priorytetem współczesnej medycyny.

na nonsensopedia.wikia.com. Nic tak destruktywnie nie działa na interesy oszustów, jak demaskowanie w zabawny sposób ich praktyk.
Zapisane
Calisia
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 07.04.2010
Wiadomości: 115

« Odpowiedz #21 : 02-02-2011, 13:42 »

Nie doszukałem się edycji, więc wpisuje na nowy post. Otóż zadałem sobie ten trud zamieścić cytat Mistrza na nonsensopedii, został on niestety po niedługim czasie usunięty, oczywiście mam mirrora ( http://mirroruj.net/http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pacjent@Fri%20Jan%2028%202011 ). Dodatkowo wrzuciłem owy ewenement na popularnej stronie wykop.pl jako znalezisko - http://www.wykop.pl/link/611949/pacjent-definicja-wg-nonsensopedii/ .

Akcja dywersyjna udała się całkiem nieźle, co można przeczytać w komentarzach owego wykopaliska:

Cytat
FlaszGordon 12 godz. temu

A czemuż to strona została usunięta. Czyżby kogoś z nonsensopedii zabolał trafny i zabawny dowcip na wysokim poziomie?

Cytat
thewickerman88 odpowiedział 2 godz. temu

@FlaszGordon: Po prostu dowcip prezentuje jakiś poziom, brzmi niemal jak notatka encyklopedyczna-nie pasuje do głupstw zwykle umieszczanych na nonsenopedii.

Cytat
misiafaraona 4 godz. temu

ktos przestraszył się prawdy

smile
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #22 : 02-02-2011, 14:56 »

Akcja dywersyjna udała się całkiem nieźle, co można przeczytać w komentarzach owego wykopaliska:

Cytat
FlaszGordon 12 godz. temu

A czemuż to strona została usunięta. Czyżby kogoś z nonsensopedii zabolał trafny i zabawny dowcip na wysokim poziomie?

Cytat
thewickerman88 odpowiedział 2 godz. temu

@FlaszGordon: Po prostu dowcip prezentuje jakiś poziom, brzmi niemal jak notatka encyklopedyczna-nie pasuje do głupstw zwykle umieszczanych na nonsenopedii.

Cytat
misiafaraona 4 godz. temu

ktos przestraszył się prawdy

To może zamiast na Nonsensopedii, trzeba było umieścić na Wikipedii biggrin.
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Thompsonn
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: 29-10-2010
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #23 : 02-02-2011, 23:50 »

Już jest OK, definicja pacjenta została biggrin
Zapisane
Ironman
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22
MO: Listopad 2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #24 : 01-03-2011, 15:25 »

Ja wczoraj miałem pielęgniarkę w szkole. Mówiła nam różne rzeczy: o jedzeniu, o zdrowiu i o chorobach. Lecz ja nie zgadzałem się z tym co mówiła nam, że należy jeść po 3 porcje dziennie, albo 7 małych. W dodatku mówiła, że nie wolno jeść czipsów, tylko jabłkowe czipsy, ale ogólnie to jest to samo.

A później dała nam po mleku w kartonie. Gdy wróciłem do domu, spytałem się taty, czy mogę wypić to mleko, ale wiedziałem, że tata nie pozwoli mi i wyrzucił je do śmietnika, do kosza. Czy tata dobrze zrobił?          
« Ostatnia zmiana: 01-03-2011, 15:30 wysłane przez Ironman » Zapisane

Moje zdrowie jest dla mnie najważniejsze.
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #25 : 01-03-2011, 15:44 »

Ironman,
Masz super Tatę. On Ci wyjaśni zasadę ograniczonego zaufania w szkole. Każdy z nas musiał przejść przez szkołę, to trudne doświadczenie.
Ciekaw jestem jak wyglądała ta pielęgniarka, tzn. czy wyglądała zdrowo?
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #26 : 01-03-2011, 16:18 »

...Gdy wróciłem do domu, spytałem się taty, czy mogę wypić to mleko...         

Wypiłbyś, gdyby pozwolił? msn-wink
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #27 : 01-03-2011, 17:18 »

...Gdy wróciłem do domu, spytałem się taty, czy mogę wypić to mleko...          

Wypiłbyś, gdyby pozwolił? msn-wink

Moja córka bardzo lubi smak tego mleka, które dawali w szkole. A jak było czasami czekoladowe, to już w ogóle szał.
W ubiegłym roku też przynosiła do domu po kilka kartoników (od dzieci, które nie chciały) i karmiła nim koty. Trochę było jej szkoda, czasami zapytała, czy może chociaż jedno wypić i jak mówiłam, że jedno jej nie zabije, to po chwili namysłu i tak wylewała kotu. Twarda była  msn-wink.
W tym roku chyba kryzys, bo nie dają mleka i całe szczęście.
« Ostatnia zmiana: 01-03-2011, 17:30 wysłane przez Szpilka » Zapisane

Akownik
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #28 : 02-03-2011, 14:35 »

A kota nie było szkoda? Mleko krowie dobre jest dla kota? Z pseudoczekoladą w dodatku?
« Ostatnia zmiana: 02-03-2011, 14:38 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #29 : 02-03-2011, 14:40 »

A kota nie było szkoda? Mleko krowie dobre jest dla kota? Z pseudoczekoladą w dodatku?

Akowniku, mleko krowie byłoby dobre dla niedożywionych Kenijczyków. Znacznie lepsze od tych kulek homeidiotycznych, którymi ich karmisz. Gdzie tu logika leczyć kulkami niedożywienie. No chyba, że masz na myśli logikę homeopatyczną, czytaj homeoidiotyczną. A czekolada dla niedożywionego Kenijczyka to prawdziwy rarytas (nawet w wersji pesudo). Pewnie jest w niej więcej cukru niż w kulce.

Kota Ci szkoda, a Kenijczyków już nie?
« Ostatnia zmiana: 02-03-2011, 14:43 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Akownik
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #30 : 02-03-2011, 15:13 »

Heniek - tylko na to Cię stać? Zamiast się ośmieszać, odpowiedz na pytanie. A może nie potrafisz?
« Ostatnia zmiana: 02-03-2011, 15:15 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #31 : 02-03-2011, 15:15 »

Heniek- tylko na to Cie stać? Zamiast się ośmieszać odpowiedz na pytanie. A może nie potrafisz?

A Ty kiedyś odpowiedziałeś na to pytanie o sens leczenia głodu homeopatią?

Zawsze wijesz się jak piskorz i unikasz odpowiedzi na to pytanie, które zadajemy kolejny i kolejny raz.
Nigdy nie odpowiedziałeś.

A może nie potrafisz?
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Akownik
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #32 : 02-03-2011, 15:31 »

Nigdy nie leczyłem głodu homeopatią. Głodnym Kenijczykom to ja daję jeść. I na pewno nie jest to mleko. A za dostawane ode mnie jedzenie oni nie płacą. Tak jak wielu z nich nie płaci za kulki.
Zadając takie pytanie pokazujecie, że nie macie pojęcia co to jest homeopatia. I nic w tym dziwnego, bo Twój Mistrz dawno już przyznał się do tego. Nie przeszkadza mu to jednak w wydawaniu o niej bzdurnych sądów.
Teraz Twoja kolej. Odpowiedz na moje pytanie.
I popytaj Zibiego o istotę homeopatii. Zdaje się, że skończył szkołę. Choć potem i tę metodę nie za bardzo popierał. Jeśli się mylę Zibi, to przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 02-03-2011, 15:32 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #33 : 02-03-2011, 15:36 »

A kota nie było szkoda? Mleko krowie dobre jest dla kota? Z pseudoczekoladą w dodatku?
Oczywiście, że żadne mleko nie jest dobre dla kota, za wyjątkiem kociego mleka, i to tylko dla kotka oseska.

Pojęcie o homeopatii mamy wystarczająco duże, by ją odrzucić.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Akownik
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #34 : 02-03-2011, 15:46 »

Zadając pytanie o leczenie głodu przy pomocy homeopatii pokazujecie, że nie macie pojęcia o homeopatii. Słabe pojęcie o istniejących lekach ma też Zibi, bo zaleca leki nieistniejące. Tacy z Was eksperci?
Skoro odrzucacie homeopatię to bądźcie konsekwentni i nie pozwalajcie na jej stosowanie w gabinetach Biosłone.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #35 : 02-03-2011, 15:50 »

A może Zibiemu chodziło o efekt placebo?

Jaka różnica czy lek istnieje czy nie istnieje? Oczywiście, jeśli mówimy o leku homeopatycznym.

Przypuśmy, że rzeczywiście Zibi poleca nieistniejący lek homeopatyczny. Można by wtedy powiedzieć, że jest to niesłychanie mocna dawka leku. Potwornie wstrząsająca. Większe rozcieńczenie trudno sobie wyobrazić. Trudno, ale jest to możliwe - np. podwójnie nieistniejący lek homeopatyczny, stokrotnie wstrząśnięty - niezmieszany.

« Ostatnia zmiana: 02-03-2011, 16:08 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Akownik
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #36 : 02-03-2011, 15:58 »

Heniek-znowu się ośmieszasz.
Zibi poleca lek nieistniejący. Łatwo to sprawdzić na stronie producenta. Zibi też nie odpowiedział na moje pytanie. Nie było też odpowiedzi na pytanie innego forumowicza w tym samym wątku. Na tym polega na tym forum bycie ekspertem?
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #37 : 02-03-2011, 16:00 »

Ja ośmieszam homeopatię. Po to żeby ludzie wiedzieli, że nie tędy prowadzi droga do zdrowia. Jeśli Ty Akowniku wierzysz w homeopatię, to niestety czuj się ośmieszony.
« Ostatnia zmiana: 02-03-2011, 16:02 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #38 : 02-03-2011, 16:01 »

Na tym polega na tym forum bycie ekspertem?
Na tym forum eksperci zajmują się zdrowiem, a nie idiotyczno-medyczną ściemą.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Akownik
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 98

« Odpowiedz #39 : 02-03-2011, 16:08 »

Ekspert Zibi zajmuje się zdrowiem polecając leki homeopatyczne? Polecając idiotyczno-medyczną ściemę?
Mistrz zajmuje się zdrowiem akceptując stosowanie homeopatii (idiotyczno-medycznej ściemy) w gabinecie Biosłone?
Czy to się nie nazywa dwulicowość?
Bądźcie konsekwentni i zabrońcie Zibiemu stosowania homeopatii. Zakażcie jej stosowania w gabinetach Biosłone.
« Ostatnia zmiana: 02-03-2011, 18:20 wysłane przez Apollo » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!